SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks po 60

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 35 dni Przeczytanych tematów 7
Mój tata przechodzi na emeryturę i chce zacząć uprawiać boks. Oczywiście raczej mowa o tarczowaniu i szlifowaniu techniki, nie sparingach. Czy są jakies przeciwskazania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9175 Napisanych postów 27045 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105997
Wojtek11mmat
Mój tata przechodzi na emeryturę i chce zacząć uprawiać boks. Oczywiście raczej mowa o tarczowaniu i szlifowaniu techniki, nie sparingach. Czy są jakies przeciwskazania?
Ode mnie ma pozwolenie - jeśli lekarz uzna, że jest ogólnie zdrowy.

No i niech potem nie chodzi na ustawki - zawsze może trafić na takiego, który lepiej wyszlifował technikę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1176 Napisanych postów 5030 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132350
Lekarz sportowy i wszelkie badania.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 2595 Wiek 54 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32750
Jak wyżej, badania przede wszystkim serce i głowa. Choć jeżeli nie jest zawodnikiem i nie sparuje tylko rozruch, walka z cieniem, tarcza oraz worek to nie wiem, czy musi to być lekarz sportowy. Wygląda to na rekreację, a nie sport wyczynowy. Pytanie, czy rzeczywiście nie będzie sparował i przyjmował uderzeń na głowę. Jako były instruktor boksu uważam rekreacyjny boks za jedną z najbezpieczniejszych dyscyplin sportów walki pod tym warunkiem, który podałem, bez sparingów.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła armwreslera, jedziemy po złoto

Fruti new