SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja w wieku 17 lat? zero przyrostow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Witam wszystkich na forum jestem nowy. Mam maly problem cwicze sumiennie od okolo 18 miesiecy. Jestem troche grubszy ale przez te polotrej roku efektow prawie zero zmieniam treningi teraz stosuje trening na poruszenie Mawashiego. przez ten okres cwiczen jedyne efekty jakie mam to lekkie zarysy miesni. gdy nie biore odzywek to nie urosne wcale nawet pol cm. Jaka jest tego wina jem 6 posilkow dziennie nie obliczam niczego ale jem z glowa.
Czy to wina genetyki czy cos ze mna jest nie tak mam chude kosci grubisc nadgarstka to 16 cm jezeli cos jeszce wam potzreba to piszcie a postaram sie dopisac brakujace rzeczy z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Dieta słaba, brak tłuszczy! Do tego za mało białka moim zdaniem. Węgle mogą zostać. Podbij kalorie tłuszczami, poczytaj jeszcze w dziale odżywiania i dowiesz sie wszystkiego. Polecam ściągnąć Dziennik posiłków vitalmax który pomoże w ułożeniu diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
blad pewnie w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Kolega stosowal tak samo i przytyl okolo 12kg z kreatyna mono ja bralem horse power i nic ruszylo 1cm tylko nie wiem co jest inni cwicz a maja mneijsze pojecie cwicza byle jak jak slysze ich treningi ze cwicza biceps codzienniee albo siedza po 3h na silownii dzien w dzien i rosna a ja wcale nic. Nie wiem czym to jest spowodowane. Musze rozpsiac diete na mase bo rzezbic najpierw tzreba miec w czym ale nie wiem jak odpowiednio dobrac diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Wrzuć tą dietę . I schemat dotychczasowych treningów.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-06-08 18:26:31

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Skoro jesz 6 p0osiłków i zwracasz uwagę na to co jesz jak piszesz to i tak powinno coś Ci pójść przez te 1,5roku tym bardziej ze to początki i ten wiek to sie rośnie od patrzenia na sztangę
Podaj wymiary, wage wzrost itd. oraz rekordy siłowe.
Być może wina genetyki i po prostu nie masz predyspozycji do tego sportu, jakiej postury jest Twój ojciec i dziadkowie?
Spróbuj może zrobić sobie z 2 tyg przerwy, być może jesteś przemęczony, wysypiaj się i spożywaj dodatkowe witaminy.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz ponad zapotrzebowanie. Co z tego ze jesz 6 razy jak pewnie nie przekraczasz zapotrzebowania. Jedz na plus i bedziesz rosl :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
dla ziomka ilosc jedzenia byla odpowiednia, dla Ciebie nie. dla przykladu na redukcji jadlem 2300kcal i chudlem, na masie 2700 kcal i tyje, wiec nieduzo trzeba do zmian w wadze.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
wzrost 174cm
biceps 34
klatka 94cm
pass 89
Jeden dziadek byl niski i szcuply drugi byl dosc wysoki ale gruby. starszy brat ktory ma teraz 26 lat cwiczyl 7 la€t i przez te 7 lat skoczyl z 27 do 41 cm w reku to troche malo jak na taki czas stosowal diety itp
tamta dieta wygladala tak:
owsianka 100g
piers kurczaka 90g + ryz 100g
piers kurczaka 90g + ryz 100g
piers kurczaka 90g + ryz 100g
mintaj 100g + chleb zytni? taki czarny ciemny zapomnialem nazwy;p
twarog 100g + ten chleb

trening jaki stosowalem dotychczas roznie raz bylo ze na 5 dni kazda partie oddzielnie potem zrobilem tydzien przerwy i stosowalem 3 razy w tygodniu
pon. klatka triceps
sroda plecy biceps
piatek barki nogi
Jezeli chcecie moge pozniej wstawic zdjecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Zwiększ ilość białka, to po kilkunastu dniach zobaczysz różnicę, nie dziw się, że nie ma przyrostów. Po prostu, za mało białka spożywasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co kurczak tyle razy? jedz co chcesz byle bilans by byl.. nie musi byc zdrowe wszystko..

Zmieniony przez - jarekd1234 w dniu 2011-06-09 13:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72037
tu nie bialko ani kurczak jest problemem tylko brak zdrowych tluszczy ktorymi mzoesz podbic zapotrzebowanie kcal :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasek, taśma martwy ciąg

Następny temat

Marbo

WHEY premium