SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split do oceny (na mase)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
Bery dzieki, soga dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Bery89- o ile mi wiadomo to daje się "główne" ćwiczenia na początek takie jak wycsikanie leżac, przysiady, MC.
Na treningu trzeba sobie mądrze rozplanować siły a nie ze po samym MC już nie masz siły na reszte, to jest trening na mase wiec nie musisz jechać na cięzarach na maxa. Czemu wyciskanie leżac nie kazałeś dać na koniec? przeciesz moze nie być już siły na rozpiętki

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czemu wyciskanie leżac nie kazałeś dać na koniec? przeciesz moze nie być już siły na rozpiętki
widze ze nie masz jeszcze widzy jakiej kolwiek na temat treningu, wiec daruj sobie wypowiadanie sie na ten teamt.

Rozpietki jest to cwiczenie rozciagajce,mozna dac nawet jako pierwsze w celu wstepnego zmeczenia miesni, ale tutaj nie widze powodu stosowania tego.

Bery89- o ile mi wiadomo to daje się "główne" ćwiczenia na początek takie jak wycsikanie leżac, przysiady, MC.
zalezy od planu, od celu treningowego,od stazu.
Mc na koniec a nie jako pierwsze, nie mam zamiaru sie z toba klocic.

Po dobrze wykonanym mc jako pierwszym cwiczeniu, prostowniki beda zmeczone, nie wykonasz wioslowania z odpowiednim ciezarem jak jak sie powinno.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5651
Chcialbym zobaczyc te wyniki silowe :). W tej chwili jestes calkowicie anonimowy i mozesz sobie pisac co chcesz, co innego gdybys prowadzil dziennik/blog. Ja tez moge sobie w tej chwili napisac ze mam 50cm w łapie i wyciskam 3.. ale kto w to uwierzy . Tak samo Tobie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Czemu wyciskanie leżac nie kazałeś dać na koniec? przeciesz moze nie być już siły na rozpiętki nie zauwarzyłeś ze to była ironia? gratuluje....

widze ze nie masz jeszcze widzy jakiej kolwiek na temat treningu, wiec daruj sobie wypowiadanie sie na ten teamt.- ale ty za to masz "mistszu", jak to przeczytałem to o mało co nie spadłem z grzesła, znawcą nie jestem ale co nieco wiem...

"zalezy od planu, od celu treningowego,od stazu." jeśli zalerzy od planu to w masowym MC moze iść na poczatek jaknajbardziej, w profilu miał starz 3 lata wiec to też nie jest mało. Twoja teoria jest z dupy wzięta.

Zobacz sobie np FBW 15 10 5 [https://www.sfd.pl/METODA_15_10_5_:_ALTERNATYWNE_ZESTAWY_FBW-t307722.html] to jest dopiero cięzki trening a mimo to MC nie jest na końcu, a jeśli się tak obawiasz o prostownik to zawsze możesz zrobić wiosłowanie półsztanga wtedy plecy nie są aż tak obciązone...

Następnym razem jak się chcesz kłócić to podawaj pożądne argumenty a nie z dupy wzięte...

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-07-17 16:08:11

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-07-17 16:09:28

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Chcialbym zobaczyc te wyniki silowe :). W tej chwili jestes calkowicie anonimowy i mozesz sobie pisac co chcesz, co innego gdybys prowadzil dziennik/blog.

Ja tez moge sobie w tej chwili napisac ze mam 50cm w łapie i wyciskam 3.. ale kto w to uwierzy
ale kogo to obchodzi? to jest dla ciebie wykladnikiem wiedzy??

znawcą nie jestem ale co nieco wiem...
skoro uwazasz ze masz jakas wiedze, to pisz, argumentacja, fakty, widze ze twoj staz to niecaly rok.

jeśli zalerzy od planu to w masowym MC moze iść na poczatek jaknajbardziej, w profilu miał starz 3 lata wiec to też nie jest mało. Twoja teoria jest z dupy wzięta.
nie ma czegos takiego jak plan masywy, czy na rzezbe!! jedno i 2 regulujesz dieta nie treningiem, wiec nie pisz glupot.

Moja teoria z dupy wzieta?

to jest dopiero cięzki trening a mimo
zwykly trening.


Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, krytykujesz bez jakich kolwiek podstaw, i bez jakiej kolwiek wiedzy, zastanow sie nad tym co piszesz.Nie mam zamiaru klocic sie z dzieckiem.


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-17 16:15:21

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
widze ze twoj staz to niecaly rok. i tu się mylisz,
skoro uwazasz ze masz jakas wiedze, to pisz, argumentacja, fakty, widze ze twoj staz to niecaly rok. a nie pisałem?? naucz się czytać
nie ma czegos takiego jak plan masywy, czy na rzezbe!! jedno i 2 regulujesz dieta nie treningiem, wiec nie pisz glupot czyli na mase,siłe i rzeźbe byś jechał tym samym planem jak nie ma róznicy? no fajnie fajnie.... bez komentarza
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, krytykujesz bez jakich kolwiek podstaw, i bez jakiej kolwiek wiedzy, zastanow sie nad tym co piszesz proponuje udać się do okulisty ja wszystko uargumentowałem
Nie mam zamiaru klocic sie z dzieckiem.ja dzieckiem nie jestem

FBW 15-10-5 zwykły trening? To zaczni ćwiczyć tym planem to się przekonasz czy taki zwykły, ćwiczenie 1-2 parti na jednym treningu w porównaniu do całego ciała to jest całkiem co innego. Idzi sobie na 15 albo 10 to się przekonasz...

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-07-17 16:21:14

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
widze ze twoj staz to niecaly rok. i tu się mylisz,
wlasnie przegladalem twoj dziennik

a nie pisałem?? naucz się czytać
nie, pokaz mi gdzie,napisales cos z sensem.

czyli na mase,siłe i rzeźbe byś jechał tym samym planem jak nie ma róznicy? no fajnie fajnie.... bez komentarza
nic nie pisalem o sile, nie przekrecaj tego co napisalem,mase czy rzezbe tak jeden plan, dieta podstawa, bez diety nie mozna nazwac plnu masowym czy na redukcje.Jedyne roznice ktore mozna wprowadzic to ilosc powt, seri, przerwy miedzy seriami, tyle.

proponuje udać się do okulisty ja wszystko uargumentowałem
pokaz mi gdzie, pokaz mi jakikolwiek argument, cos co napisane jest z sensem i zgodne z prawda, a nie jakies glupoty.

Nie mam zamiaru klocic sie z dzieckiem. ja dzieckiem nie jestem
wiec pisz na odpowiednim poziomie, przyjmij fakty do wiadomosci, a nie upierasz sie przy swoich glupotach, ktore obalilem piszac tutaj.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
wlasnie przegladalem twoj dziennik
a patrzałeś kiedy był ostatni wpis?

nie, pokaz mi gdzie,napisales cos z sensem.
podwarz to co napisalem a w tedy pogadamy...

Jedyne roznice ktore mozna wprowadzic to ilosc powt, seri, przerwy miedzy seriami, tyle. tak a to jest bardzo wielka róznica, bo przy rzeźbie robisz dużo więcej powtózen niż przy macie, mase możesz zrobic nawet przy 5 powtózeniach w seri a rzeźbe już nie :P

wiec pisz na odpowiednim poziomie, przyjmij fakty do wiadomosci, a nie upierasz sie przy swoich glupotach, ktore obalilem piszac tutaj. to mnie przekonaj to twoich racji, bo jak narazie to ty zachowujesz się jak dziecko (a moze nawet nim jesteś)

Kłućić się nie chce po prostu napisz argumenty, poprzyj je sensownie a nie "ja tak twierdze i tak ma być"

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-07-17 16:30:16

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
podwarz to co napisalem a w tedy pogadamy...
pokaz mi konkretnie co, argumentacja i przyklad.

bo przy rzeźbie robisz dużo więcej powtózen niż przy macie, mase możesz zrobic nawet przy 5 powtózeniach w seri a rzeźbe już nie :P
i znowu kolejne glupoty, 5powt, wiekszy ciezar dieta na - i, aeroby w dnt i jest rzezba, proste?

Kłućić się nie chce po prostu napisz argumenty, poprzyj je sensownie a nie "ja tak twierdze i tak ma być"
wiec napisz czego tak nie rozumiesz i z czym sie nie zgadzasz.

Z kazdym nowym postem potwierdzasz swoja mala wiedze.

Z twgo co zauwazylem, pisze ci pokaz mi twoja argumentacje a ty nadal to samo, nie ma z kim prowadzic dyskusji, albo napisz konkrety albo nie pisz wiecej.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-17 16:37:15

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z mięśniami brzucha

Następny temat

Bardzo porszę o ocenę Treningu...

WHEY premium