SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split 4-dniowy do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Okej, jak chcesz.


Dublujesz pompki na poręczach, dałbym w tricepsie.

Dublujesz MC, dałbym albo w nogach albo w plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Hmm trochę cię nie rozumiem.
I co z tego, że mam podobne ćwiczenie na klatę i triceps skoro jeśli dobrze je wykonuję działa na inne partie mięśniowe ? W wielu planach widziałem taki rozkład i nikt tego nie uznawał za błąd.

Co do martwego to owszem są to podobne ćwiczenia tylko zauważ, że dlatego plecy robię w pon. a nogi dopiero w czwartek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Okej - rób jak uważasz.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Może wypowiedziałby się jeszcze ktoś inny ? Opinia jednej osoby to trochę mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
I jeszcze jedno pytanie: czy jest jakaś znacząca różnica jeśli w treningu nóg przysiady ze sztangą na brakach będę robił to na suwnicy smitha (identycznej jak na tym zdjęciu: http://www.pakmet.net/wyposazenie-silowni/mk-02-suwnica-smitha-2.jpg) niż zamiast wolną sztangą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Tylu ludzi ogarniających temat i nikt się więcej nie wypowie ;/ ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Według mnie mógłbyś zrobić tak, drążek dać na samym początku lub na samym końcu 4-5 serii , w klatce jak masz hantle na skosie to sztangi już nie potrzebujesz, możesz dać rozpiętki na skosie, na triceps wyrzucić poręcze dołożyć serie na wyciągu i dodać pompki w podporze tyłem lub francuz hantlą, na barki możesz zrobić nawet do 15 powtórzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

6 tydzien cyklu na mono i alkohol

WHEY premium