SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 tydzien cyklu na mono i alkohol

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam. Mam nie mały dylemat, a mianowicie dzisiaj zaczynaja się u mnie w mieście juwenalia, kto jest studentem ten wie że nie ma mowy pojsc na taka impreze i nic nie wypić. JEstem w takiej sytuacji, że teraz mija mi 6 tydzien cyklu, i nie chce nic z***ac, a efekty są jak nigdy... Dziś niestety w ciągu dnia wypiłem 2 piwa, ale przede mną jeszcze piątek i sobota. Wiem że to ode mnie zalezy czy chce miec efekty i czy pic czy nie ale czy moge przez te 2 dni sobie popic, tak konkretnie aby mieć w czubie, ale nie do zgona, czy po takim jednorazowym piciu dużo zawalę?? Czy może 2 butelki wody w plecaku jakos pomoga mi w tym żeby za dużo nie zeszlo wody z miesni? A może poprostu przerwać branie kreatyny i od niedzieli znowu zacząć brać? Zamierzałem ciągnąć cykl 8 tyg więc jeszzce tak ze 2 tyg mi zostąło
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doszło do tego, że wreszcie ktoś napisał prawdę a nie jakieś pier..... że pare browarów powoduje masakryczne spadki. Ludzie ogarnijcie się, takie problemy to mogą mieć zawodowcy nie osoby trenujące rekreacyjnie.

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-05-20 23:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
albo alkohol albo trening... na cyklu nie radziłbym pić a da się też bawić bez alkoholu , wiem po sobie i kolegach:) a spadki zawsze po alkoholu wystepuja... potem je ciezko odrobia się :)no ale nikt CI nie zabrania pić , twoje zycie twoja masa;]

,,jestem zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
a jeżeli kończe cykl i już nie biorę kreatyny, to ile muszę odczekać aby móc pic alkohol?
WIem że bez alkholu też jest zabawa ale mam wrazenie, ze juwenalia są tylko po to aby pic...przez te 6 tyg tylko sporadycznie pilem ze 2 piwa, nie wiecej i glupio tak 2 tyg przed koncem zepsuc to.
Wlasnie może zakończenie cyklu to jest jakies wyjście? W koncu już 6 tydzien idzie i mam wrazenie ze juz nic wiecej nie zdolam na tym cyklu osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
a ja mam wrażenie ze chcesz sie nayebać i szukasz usprawiedliwienia :D


PS: na forum sportowym go nie znajdziesz :D taka rada :D

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Ja wychodze z zalozenia ze alko na cyklu sie unika, ale- pijac po 2 piwa nawet co dziennie nic ci nie bedzie. A czasami jak byla okazja to i wodeczka sie zaplatala. Ze swojego skromnego doswiadczenia powiem ze jak pilem i sie pozygalem to spadki na sile byly widoczne, ale po na***ce bez haftowania i dniu regeneracji bylo OK. Zrob jak uwazasz ale przytocze 1 dobre przyslowie. "chyba nie chcesz spedzic najlepszych lat swojego zycia w******lajac kurczak z ryzem..."

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1168
albo masz zasady albo nie masz... moim zdaniem zrobisz raz to nastepnym razem tez pojdziesz pic zamiast ciagnac dalej cykl...

Wypijesz wiecej to bedziez mial problemy zoladkowe nastepnego dnia i "prawdopodobnie" dzien z dieta do tylu. - przynajmniej ja tak mam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
no o haftowaniu nie ma mowy...2-3 piwa. i nie usprawiedliwiam sie a tylko chce wiedzieć więcej o konsekwencjach.. A czy to ma jakieś znaczenie jak dzisiaj mam trening a pożniej sobie te piwka wypije??
A co do diety to i tak podczas tych 3 dni juwenalii troche ciezko zjesc wszystko, co się zaplanowało, ew tak jak wczoraj gainera wziąłem i bylo troche lepiej.

A mam jeszcze jedno pytanie: ile czasu po cyklu trzeba czekać, żeby znowu móc pić bez zadnych obaw o to ze to co na cyklu zrobilem pojdize na marne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
albo ćwiczysz albo latasz po baletach to jest wybór który wielu ludzi dokonuje i to jest twój wybór, a nie wchodzisz na forum i

-czy to ma jakieś znaczenie jak dzisiaj mam trening a pożniej sobie te piwka wypije??

1.efekty po kreatynie ciezko utrzymać ( trzeba miec łeb na karku)
a jesli ty zamierzasz godzić trening balet i suplementy, to daj sobie spokój z treningiem i pamientaj jak sie bawić to do świtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Wiem, mam leb na karku:) a te 2 piwa chyba nie zaszkodzą mi az tak bardzo, co prawda zalezy mi na efektach ale nie jestem jakims profesjonalistą zebym ani kropli alkoholu nie mogl wypic. A chodzi mi o to czy to ma jakies znaczenie jak dzis pojde na silownie i pozniej wypiję piwo i tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
ma znaczenie
może nie duże ale ma
żadnego alku w dzień treningowy

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
chciałeś rady wiec dostajesz jak ćwiczysz nikt ci nie broni iść na wekend potańcować jak ćwiczysz i po treningu idziesz i pijesz to traci sens, a tybardziej jak bierzesz kreatyne- to jest bez sensu (i nie zadawaj takich pytan bo było juz ich mnóstwo na forum wystarczy wpisać w przegladarce i znajdziesz)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4-dniowy do oceny.

Następny temat

moj trening

WHEY premium