SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 tydzien cyklu na mono i alkohol

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
a ile czasu po skonczeniu cyklu nie mozna pic alkoholu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5364
Widzę, że cały czas nic nie rozumiesz, po co brać jakiekolwiek suple skoro nie ma się podstawowej wiedzy? Możesz sobie pić kiedy chcesz, nie umrzesz od tego. To, że możesz coś stracić to inna sprawa. Chcesz wiedzieć po ilu dniach możesz się spokojnie napić? Nie sądzę, że ktokolwiek jest w stanie to stwierdzić, chcesz spróbować, spróbuj, nie to nie. Napisałeś, że już piłeś, no to sam powinieneś wiedzieć jak reagujesz, czy przeszkadza Ci to bardzo, czy tylko trochę. A, alkohol w dzień treningowy to zły pomysł, nie ważne, czy coś bierzesz, czy nie.

Zmieniony przez - deltron w dniu 2011-05-20 11:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
ale Ty rozumiesz to co ja napisalem? jest zasada na cyklu nie pijemy alkoholu, wiec sie pytam ile czasu po cyklu musze odczekac zeby spokojnie bez wyrzutow sumienia wypic sobie 2 piwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5364
A Ty rozumiesz?
to co robiłeś:'przez te 6 tyg tylko sporadycznie pilem ze 2 piwa'
to co chcesz zrobić: 'no o haftowaniu nie ma mowy...2-3 piwa.'
Czyli JUŻ PIŁEŚ! dobrze się czułeś, nie miałeś spadków, czy dużo z Ciebie zeszło? To masz odpowiedź gotową. Myślisz, że tutaj ktoś będzie wiedział lepiej od Ciebie i Cię usprawiedliwiał? Twoje życie i doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Jeśli twój nick świadczy o upodobaniach to najlepiej odpuść sobie w ogóle suplementy a siłownie traktuj tylko hobbystycznie. A skoro idziesz na juwenalia tylko po to żeby się napić to chyba jest coś nie tak z tobą i się zastanów trochę czy aby jakiegoś problemu nie masz. Ogólnie co do picia alkoholu to piwko czy dwa sporadycznie w weekend nie zaszkodzą ale broń Boże żeby po treningu. A co do picia po cyklu to tylko ty wiesz jak na ciebie działa alkohol i po jakim czasie będziesz mógł zacząć znowu pić, ale z takim podejściem to lepiej odpuść sobie wszelkiego rodzaju suple bo tylko kasę w błoto wyrzucasz.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
Kolego powiem ci tak.
Sam obiłem cykl przed święami Wielkanocnymi, a w święta 2 dni pod rząd impreza i piłem. Oczwiście przed jak i po spora dawka witamin3 tabletki przed i po. Od razu jak wróciłem 50 g białaczka . Piłem mega dużo wody na drugi dzień jadłem za dwóch i co się stało ?
Nic nie spadło, a jeszcze siła wskoczyła o 5 kg na prostej , bo po tym przez tydzień nie ćwiczyłem a dobrze jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1841
To ty ewenement jesteś. Pewnie ważyles sie po wypiciu 3 litrów wody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
widze że doszło już do tego że mamy pierwszy odcinek (opowieści z krypty- odcinek 1- sportowe niedowiary)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doszło do tego, że wreszcie ktoś napisał prawdę a nie jakieś pier..... że pare browarów powoduje masakryczne spadki. Ludzie ogarnijcie się, takie problemy to mogą mieć zawodowcy nie osoby trenujące rekreacyjnie.

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-05-20 23:22:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4-dniowy do oceny.

Następny temat

moj trening

WHEY premium