SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tydzien cyklu na mono-0 efektów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Witam. Juz tydizen jestem na cyklu z monohydratem..mam dietę na masę, uzupelniam gainerem. Przez ten tydzien(dokladnie 8 dni, 4 treningi) waga skoczyła mi o 1,5kg, lecz efektów wizualnych 0;/.
Mierzyłem obwod łapy, także nic...To samo z siłą, brałem na klate tyle samo, zadnych efektow.
Czy to się zmieni, czy coś nie tak robię?
DOdam, że cwicze 2dniowego spilta 3 razy w tygodniu, A-klatka,ramiona,triceps B-nogi, plecy biceps

Moj tydzien z treningami wyglada tak: 1-ABA 2-BAB itd...

Na klatke, jak również na biceps stosuję po 2 cwiczenia an jednym treningu. Czasami gdy nie czuję zmęczenia przy robieniu klatki, dokladam jeszcze wyciskanie na skosie i jest ok...BIcepsy prawie zawsze po 2 cwiczeniach są zmęczone, szczególnie po modlitewniku.
Moze te 2 cwiczenia to za mało?W tygodniu, gdy bicepsy są trenowane tylko raz w tygodniu dokladac jeszcze jedno dodatkowe cwiczenie?
pzdr

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Efekty cyklu ocenia się po cyklu a nie na jego początku... Kreatyna jeszcze nie zdążyła się rozkręcić.

Cierpliwości.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
wlasnie chcialem wiedziec czy cos zle robie zeby na koniec cyklu byly efekty

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 183
ja biore creapure z olimpu 3 tydzien i nie widze efektow

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
na dniach powinny już efekty być widoczne,a jak nie beda znaczy że diety nie przestrzegasz,źle ćwiczysz lub sie nie regenerujesz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po pierwsze, klatka to taki mięsień, że im mniej tym lepiej . . . Jak robisz na klatke przysłowią "płaską" to płaską mieć będziesz.

po 8 dniach to ciężko mi podać osobe która miała efekty

dieta jest ? Ona odpowiada za efekty w 70%, trening w 25, odżywka w tym twoja mono za 5% więc jeśli reszty nie ma przynajmniej na przyzwoitym poziomie dopracowanej to efektów nie będzie. A to że więcej ważysz to zapewne sprawa retencji wody.


Trening split w twoim przypadku również mi się nie podoba, o wiele więcej zyskał byś na obwodowym.

Kolejna sprawa to regeneracja, dbasz o nią ? bo mięśnie właśnie wtedy rosną.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2009-03-24 01:38:01

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
jestem juz w polowie 4 tygodnia, hmm, efekty: 3-4kg, nie wiem dokladnie bo waga mi sie waha, siła tez poszla, ostatnio sprawdzalem swoje maxy, niecale 10kg, no i w lapie moze 0,5cm, czego nie jestem na 100% pewny, no a ogolnie w wygladzie słabo;/ chodzi mi tu o klate, ramiona.Kaptury troche poprawiły mi się, jedyny plus...Kurde tyle czasu zmarnowalem na te diety itd;/ Dbalem o dobra nadwyzke kcal, codziennie ponad 500ckal bylo, regeneracja tez, kazda grupa miesniowa miala wiecej niz 3 dni odpoczynku, no wiec nie wiem co jest.;/
Moze zly trening? NIe wiem czy jest sens pod koniec cyklu zmieniac terening

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mój trening klatki

Następny temat

Prośba o ocenę treningu.

WHEY premium