SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
1 Dzień Klata/Triceps
Rozgrzewka/Rozciąganie (15-30min)

Wyciskanie na ławeczce(poziom) : 3serie / 10powt.
Wyciskanie na ławeczce(skos) : 3serie / 10powt.
Rozpiętki(poziom): 3 serie / 10 powt.

Wyciskanie Francuskie - 3 serie / 10 powt.
Pompki w podporze tyłem - 3 serie / 10powt.

+ Brzuch (SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO, SPIĘCIA TŁOWIA po 2serie)

2 Dzień Nogi/Plecy

Przysiady - 4 serie / 10powt.
Przysiady Wykroczne - 2 serie / 10powt.
Wspięcia na palcach w staniu - 3 serie / 10 powt.

Wiosłowanie Sztanigielką - 3 serie / 10 powt.
Podciąganie na drążku szeroko (nachwyt) - 3 serie / 10powt.
Martwy Ciąg - 3 serie / 10powt.

+ Brzuch (SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO, SPIĘCIA TŁOWIA po 2serie)

3 Dzień Biceps/Barki/Kaptury

Uginanie ramion Modlitewnik - 2 serie / 10powt.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI „SUPINACJĄ" NADGARSTKA - 2 serie / 10powt.

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 2 serie / 10 powt.
Unoszenie sztangielek bokiem w górę - 2serie / 10 powt.
Wyciskanie sztangi zza głowy - 2 serie / 10 powt.

+ Brzuch (SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO, SPIĘCIA TŁOWIA po 2serie)

Prosze o ew. poprawe planu.
Nie wiem czy dobrze są połączone partkie (Klata/tric, Plecy/nogi,
Bic/barki)




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 83

Wzrost: 180

Cel treningowy: Redukcja

Staż treningowy na słowni: ok.1rok

Uprawiane inne sporty: Koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka,sztanga,hantle,drążek

Dieta: Nie dokładna

Przeciwskaznania medyczne: Nie

Zażywane suplementy: Ostrowia WPC 80

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
To ktoś podpowie czy, dobrze będzie jeśli bede tak to wykonywał... z regeneracja oczywiscie...

Pon: Kosz(1-2h),Split
Wt: Kosz(1-2h),Split
Śr: Kosz(1-2h),
Czw: Kosz(1-2h),Split
Pt: Kosz(1-2h),Split
Sob: Kosz(1-2h),aeroby
Ndz: Kosz(1-2h),aeroby

Zmieniony przez - Misław92 w dniu 2009-04-20 15:53:15

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
odświeżam ;//

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Jakbys mógł wrzucić jeszcze wyniki w podstawowych bojach

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
zdecydowanie złe połączenie nie możesz łączyć nóg i pleców, są to dwie największe partie w organizmie przy takim połączeniu nie masz szans na dobrze wykonany trening i oczekiwane efekty. co do ćwiczeń to dodaj coś na dwuboczny ud. uginanie w leżeniu, albo poprzez zastąpienie klasycznego mc martwym na prostych nogach. Zastąp czymś podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia szkoda stawów obręczy barkowej i nadgarstków, są lepsze ćwiczenia które nie nadszarpną tak mocno Twojego zdrowia. Proponuje połączenie klata-triceps, plecy-biceps i nogi barki kaptury ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Spoko to połącze jak mowisz zamienie te ćwiczenia... i teraz jak to wykonywać np. robie Wyciskanie na ławeczce(poziom) odrazu 3 serie z przerwami i potem ide dalej do ( Wyciskanie na ławeczce(skos)) czy po prostu Wyćiskanie na laweczce (poziom) 1 seria i dalej na skosie koncze klate i przechodze do trica, Wiem że moje pytanie jest głupie ale pierwszy raz wykonuje takiego typu trening ;D

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Kokos93_xD chodzi Ci o moje maxy dla danych ćwiczeń ? jeśli tak to
Klata: 100kg+
Nogi:nie wiem ćwicze 85kg, maxów nie sprawdzam bo i tak mnie boli kręgosłup
Mc:nie wiem, tak samo jak w nogach kręgosłup nie wytrzymuje

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
skończysz 3 serie jednego ćwiczenia dopiero przechodzisz do drugiego. a co do Twojego kręgosłupa to przeczytaj 6 pkt tego artu https://www.sfd.pl/SEEEZON_-_opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Hmm w artykule pisze ,ze nic sie nie powinno stać robiąć martwy ciąg ja robie go naprawde dokładnie i plecy nastepnego dnia mnie bolą, to samo z przysiadami założę sobie 85kg na barki to mi normalnie kręgosłup sie w D*** wbija... No ale nic jakoś sobie poradze, jest tam tez napisane o splicie ,że ten trening jest nie bardzo ale musze wyprobować... dzieki sog
elo

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
o jeszcze takie pytanko bo gram codziennie w kosza a chce wsadzić gdzieś aeroby:
Pon: Kosz(1-2h),
Wt: Kosz(1-2h),Split
Śr: Kosz(1-2h),
Czw: Kosz(1-2h),Split
Pt: Kosz(1-2h),
Sob: Kosz(1-2h),Split
Ndz: Kosz(1-2h),
gdzie tu wsadzić aeroby czy wogole ma to sens, i splita wolał bym robic 4x w tygodniu... co o tym myslicie?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
pewnie ze 4 razy, aeroby po treningu i na czczo rano w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
na czczo to niebardzo bo i tak o 5:30 wstaje i do szkoly jade ;D chyba że będe biegł na przystanek i do szkoły potem ;pp więc walne w dni nietreningowe wieczorem a w sobote i niedziele naczczo

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4x40???

Następny temat

Nic nowego planik do oceny!

WHEY premium