SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja też mam siłownię fundowaną przez pracę - sama dla siebie pracuję, to sobie biorę i płacę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć wszystkim . Ja sprzątam u nas siłkę. Mam z tego parę groszy extra no i wejście za free..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
kurde ja wiem ze to zabrzmi dziwacznie i nie na miejscu ale ja czasem jak mi sie nudzi to czytam te pro ana blogi a potem dochodze do siebie dwa dni, to jest tak BARDZO SMUTNE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To jest smutne, pewnie że tak. Ale całego świata nie da się zbawić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a mnie w ogóle nie smutno. Niech się głodzą i umierają. Dobór naturalny musi jakoś funkcjonować bo ewolucja pójdzie w krzaki w innym wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Po za tym - spójrzmy prawdzie w oczy - 95% użytkowniczek tych forum to takie kaszalociki, co postanawiają jeść 500kcal dziennie i uważają że za 3 miesiące będą wyglądać jak modelki A prawda jest taka że nie wytrzymają więcej niż miesiąc, zrobią se rajd spożywczy i potem znowu wrócą i będą ""pro-ana". A to, że głupie gówniary lubią sobie wmawiać ED i zaburzenia psychiczne i pompować to do rozmiarów bóg wie jakich to akurat żadna nowość - lubią czuć się wyjątkowe i wydaje im się, że to właśnie takimi je czyni. Mój kolega jest psychiatrą i wypowiedział się na ten temat raz: W 90% przypadków u nich na oddziale przyczyną jest głupota, a najlepszym lekiem wpyerdol od rodziców. Pozostałe przypadki wymagają środków terapeutycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
czyli poniekad odbija się bezstresowe wychowanie...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
jak słyszę to określenie to coś mi się robi :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
zacznijmy od tego, że rodzice to d****e. Nie wiem jak można być tak ślepym by nie widzieć że dzieciak się głodzi. Moja siostra het lata temu raz próbowała, ścierą oberwała i się skończyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Kitttie święta prawda.
Miałam okazję poznać kilka takich pro-ana i żadne z nich wbrew pozorom nie była wychudzona, niektóre to nawet nieźle tłustawe były. A zamieszanie robiły takie jakby już lada moment miały umrzeć śmiercią głodową. Porządny wp****** niewątpliwie by się większości przydał, ale są tez takie które się tak zachowują bo wtedy wszyscy w okół nich skaczą i się litują. Kiedyś mi jedna powiedziała że ona by chciała być znowu wychudzona bo wtedy wszyscy się nią przejmują, noszą za nią ciężkie rzeczy bo się boją że sobie krzywdę zrobi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium