SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ło bosh, a my z koleżanką właśnie chciałyśmy wyskoczyć do biedry...aż strach! Ja kupiłam tego pstrąga we wtorek, było dużo, ale dziś już faktycznie może nie być :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja ustawiam sobie budzik i wstaje, bo szkoda mi dnia na spanie. Później cały dzień do tyłu i za mało czasu na wszystko. A siedzieć po nocach to bezsensu. Ale weźcie to wytłumaczcie mojemu facetowi, który mógłby spać i do 15 a później do 5 rana siedzieć

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to nie, mój to leniwiec, wstaje, je, idzie do pracy, je, śpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mój po mału dojrzewa do myśli żeby pójść na siłkę. Bo widzi u mnie efekty a poza tym przekonuje się że tam nie zjadają ludzi w całośći tylko pozwalają ćwiczyć w spokoju :D
A tak to też z gatunku leniwców.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
joł
W końcu udało mi się nie obudzić w okolicach 3:40 a następnie o 6 Spałam do 9
Ale to chyba dla tego, że byłam przyduszona bo jak otworzyłam oczy to mopsica spała w najlepsze rozwalona na moim brzuchu - zrzucić jej nie mogłam, żeby wstać a jak w końcu zeszła to z taaaaaakim fochem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
bratowa zaliczyła opad szczęki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
niby hehehe

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ale to i lepiej, zobaczy je już w dobrej formie, w bluzce z dekoltem, bez szwów czy bandaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie zależy mi, nie lubię jej. Jest najbardziej fałszywym stworzeniem jakie ziemia nosi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium