SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
bo te prace to jakies z dupy sa, nikomu to nic nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
moze ktos moja napisze ? :P oooo Magda bede chodzic z Toba na treningi i Cie pilnowac i nie pozwole Ci oddac się bagietce, a Ty w zamian napiszesz mi prace?> deal??? "D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
nie dość, że nie daje, to jeszcze jest to wysiłek psu w dupe bo nikt tego nie przeczyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
bziubzius
moze ktos moja napisze ? :P oooo Magda bede chodzic z Toba na treningi i Cie pilnowac i nie pozwole Ci oddac się bagietce, a Ty w zamian napiszesz mi prace?> deal??? "D


AAAAAAAA ZESZŁAM AHAHAHAH
DOBRA!!!

Kingo Wszechmogąca,
strzeż mnie od bagiety,
prosimy ciebie
ja i mój brzuch
Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mojej nie czytali wyslalam wersje promotorowi do sprawdzenia to odebral ja przy mnie sprawdzil tytuly i powiedzial ze drukowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a o czym piszecie? ja mam cos z ocena efektywnosci sluzby zdrowia w pl na tle ue, ale dokladnie nie ustalilam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Pisałam magisterkę z erotyzmu u Żeromskiego ]
Rodziłam ją.
Powstała tylko dlatego, że mój mąż mnie przycisnął jak oficer ss!
A teraz i tak robię zupełnie coś innego...
Ale mam satysfakcję, powiem dziecku, że matce tez było ciężko a napisała...
I tyle mi z tego
Ale ja jestem stary piernik i powiem wam, że magisterka to pryszcz w porównaniu z prawdziwym życiem.
hłe hłe ale ja lubię być zrzędzącym piernikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ja piszę o roszczeniach z tytułu wrongful birth i wrongful conception w orzecznictwie sądów polskich. a o służbie zdrowa i efektywnośći? hmmm, w dwóch słowach Kinga: NIE STWIERDZONO hahaahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
haha Fela :D
własnie problem polega na tym, ze ja wiem ze to mi sie nie przyda.... stad brak mi motywacji zeby cokolwiek stowrzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium