SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66186
Ja nie mam na jedzenie a wy o nadmiarze zarcia gadacie nie lubie was

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja tak sobie myślę że mój mózg ma jakieś przekaźniki, że generalnie jak mi chce humor popsuć to mi robi sieczkę z ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mój nie jest taki subtelny - gdy chce mi zepsuć humor to po prostu wstaję wściekła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No odprawiłam wczoraj wizytantów, wracam do normalnego życia w zestawie 2+kot

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep, to tak jak u mnie - wizytanci out i zestaw do życia w normalnym trybie taki sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mnie trochę wystraszyli wizytanci bo do siebie mieli dojechac na 4 nad ranem i do tej pory cisza była od nich. Ale sms przyszedł że zalogowali się już w swojej rezydencji na drugim końcu Polski :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Mnie to jakoś słabo jak myślę o tym że jestem zmuszona wydać dziś 250 PLN na bilet 90-dniowy :///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Rowerem jedź ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no chciałam, ale u mnie pod firmą jest zakaz zostawiania rowerów :/ wręcz je usuwają a do biurowca też nie można wprowadzić. ehh no dziś pierwszy raz w życiu jechałam na gapę bo nie miałam gdzie kupić biletu rano po majówce to tak mnie to zestresowało że już zapłacę i nie będę tak spędzała poranków z myślą czy mi się uda kupić bilet czy nie, i czy bede zmuszona wpatrywac kontrolerów co przystanek ehhhh.... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
raz w życiu pojechałam bez biletu bo nigdzie się nie dało kupić a spieszyłam się na egzamin i mnie złapali jak spisywali to tylko błagałam żeby szybko bo egzamin mam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium