SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kittie, witaj w klubie ja tez nie znoszę przyszłej bratowej(mam jeszcze nadzieje że to tylko przyszła)... nie dość żę fałszywe to tak doi od mego brata kase, że mnie kur..ca ogarnia... a z drugiej strony nie ukrywam że martwie się o rodzinny majątek, chciałabym coś z tego uszczknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Sheep, ostrzegam nie czytaj!!! a tak w ogóle w ramach chęci rozbudzenia w mamie potzreby "jesteś mi tak bardzo potrzeba" wpadłam na chytry plan co by mi króliki zaczęła hodować jedynie zaznaczyła że Ona ich mi nie zabije... no cóż ta przyjemnośc pozostanie do wykonania mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Przczytałam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Powiem tak, jesli ktoś ma jaja na tyle żeby zabić to, co zamierza zjeść - ok. Ale mierzi mnie ktoś kto kupuje różową szyneczkę wypierając ze świadomości co było zanim ona wylądowała na półce w sklepie. Jak trzeba zabić rybę, to ja to zrobię.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Idealnie byłoby jakby w marketach stały całe krowy, świnie, króliki żywe ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
jak w restauracji, proszę mi zabić o tą rybę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No są takie miejsca, gdzie jest staw i samemu można sobie złowić, zabić i zjeść

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no, byłam kiedyś na takim łowisku pstrągów. Ale ja cierpliwości nie mam do odławiania. Wybrałam sobie już takie podwędzonego. A panowie się jarali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja się przyznaje, że od lat wcześnie nastoletnich towarzyszyłam tacie podczas świnobiciajeśli mamy akurat nie było, bo moi bracia akurat byli wrażliwi zbytnio na widok krwi... ja nie miałam z tym problemów... szkoda, że tatusia nie ma bo dla mneiw iem że zabijał by króliki hurtowo i pałaszował je ze mną jak za starych czasów... taty już nie ma to i króliki w domu wyginęly jak i świniobicia... czuję, że najwyższa pora wznowić rodzinne tradycje

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-05-02 11:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
u mnie królik na czasie, bo chłopak ogarnął gdzieś ze wsi takiego. Ale nie wiem czy się przemogę żeby go zjeść.
Ale pewnie dobre to.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium