SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam niedzielny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dzień dobry z rana! ... mi to właśnie jakoś smutno, że już w domu :( ale za 3 tygodnie Boże Ciało xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dobry ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
przestaję jeść. Do odwołania
Śniadanie anorektyczne - pół szklanki kefiru i jabłuszko...a i to chyba za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
co Ci jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ooo a czemu tak? mi by się przydało, chyba się spasłam na majówce i dziś ledwo spodnie dopięłam :/ trzeba wrócić do ćwiczeń o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
co, strogonov z wczoraj nie siadł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bo gdyż ponieważ aż moja perystaltyka umarła i wszystko co zjem przyczynia się do powiększenia maćka i zaczyna już boleć dość nieznośnie - raz olej rycynowy pomógł trochę od wczoraj nic nie pomaga kompletnie.
Z resztą z nr 1 to samo - 3 l samej wody dziennie a sikałam może ze 4 razy - jak lisek pustynny jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dzień dobry bosh, wchodzi człowiek z rana i od razu takie rewelacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jak na moje to zasługa morfiny. Jestem nadwrażliwa na opiaty a działanie morfiny w organizmie może się długo utrzymywać. Więc przpypiłuje lekarza niech da mi jakiś diuretyk + rozwiązanie drugiego problemu bo wybuchnę. Znajomi twierdzą że wyglądam jak bym piła od miesiąca w zaawansowanej ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
Witam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak liczyć kalorie?

Następny temat

Literatura - co czytacie, żeby wiedzieć więcej?

WHEY premium