SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106050

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze jakim ****a mcdonaldzie? ktos juz napisal ze bokser to ni kulturysta i sylwetka nie walczy to po pierwse. a po drugie solis wczoraj wcale nie byl nie wiadomo jak opasly wiec darujcie to sobie.
po drugie smiesyz mnie mowienie ze kliczko to juz nie ten sam kliczon itp itd, po cyzm to zauwazyles? po 3 minutach walki?
co do adamka i aeroli czy jak mu tam,owszem mial walke o tytul ale sosnowski tez mial i co z tego? mnie aerola nie zachwycil,z adamkiem walczyl kiepsko bo jest kiepskim bokserem widocznie albo mial slabszy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ja pie.rod.le oglądam powtórki tej rundy i widziałem ze w koncu ktos taki jak Solis może nie przez KO ale na punkty mógłby roz.je.bać kliczko





Zmieniony przez - Tedzikooo w dniu 2011-03-20 10:53:40

Zmieniony przez - Tedzikooo w dniu 2011-03-20 10:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1913
Jedna rzecz mnie zastanawia. Cios Witka nie był czysto trafiony i nie wyglądał na Knockout-ujący, tyle, że po tym ciosie Solis nagle się zawiesił. Policzcie ile czasu był "zawias" zanim Solis zaczą padać.
Przecież on tak sobie stał i nic nie robił, zero reakcji na to co dzieje sie w ringu/z nogą. Nagle pada i łapie się za nogę. W narożniku wyglądał jakby jeszcze nie wiedział gdzie jest i dlaczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Ból potrafi zamroczyć.Człowiek z bólu potrafi zemdleć tak jak znajoma gdy zlamała sobie ręke.Ja złamałem sobie noge,ale nie zemdlałem,najpierw był szok czułem tylko lekki ból i tak dziwnie sie czułem,a po chwili dopiero zaczęło mnie konkretnie napieprzać.Tak samo mogło Solisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1913
Policzyłem kilka razy - 3.5 sekundy. Zobaczcie że prawa noga wywinęła się dziwnie na zewnątrz dopiero podczas upadku, a podczas ataku Solisa nie widać nic dziwnego, więc albo skurcz albo przyczyną kontuzji był upadek a nie jej skutkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Dajcie juz spokoj , ewidentna kontuzja - nie wiem jak mozna sie doszukiwac tu sily ciosu Kliczki ktory nie dosc ze zle go wyprowadzil to jeszcze nieeczysto, po rekawicy.

recovery11 Ty masz jakis kompleks gosciu, team Adamka probowal doprowadzic do walki z Povetkinem ale ten nie byl zainteresowany, wiec skoro Ty wyzej stawiasz Sashe od Adamka to ja Ci gratuluje poczucia humoru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2221
Moim zdaniem Solis miał kontuzję przed walką ale żeby nie było że się boi i chcąc zarobić podął wyzwanie . Tak jak już wcześniej już pisał (: I na pewno nie upadł po ciosie !!! Witalij niemoc w oczach w czasie pierwszej rundy i jak zwykle prostackie zachowanie .Jedyny który został na ziemi żeby pokonać tego buraka to ????????? ????????????? ??????(niestety ta pipa nie podejmie z nim walki)> Walka powinna być uznana za nieodbytą . AHA i lepiej nie zapraszać takich komentatorów amatorów typu Dragon bo chyba nie wie co oglądał i co mówi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
recovery11, co ty bredzisz o Arreoli? Porównujesz go do Sosnowskiego?
Czy ty kiedykolwiek miałeś coś wspólnego z boksem poza oglądaniem w TV?
Wybacz, ale po tym co piszesz odnoszę wrażenie że jesteś laikiem, teoretykiem i nieobiektywnie oceniasz fakty.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Ten Oner to jakis psychopata : "Chca mu tam robic badania,ale ja im powiedzialem aby odrazu brali sie za operacje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531




Po wczorajszej walce z mistrzem WBC Witalijem Kliczką, Odlanier Solis został przewieziony do kliniki uniwersyteckiej w Kolonii, z rozpoznaniem pęknięcia wiązadła krzyżowego przedniego i pęknięcia chrząstki. Po godzinie 3 Solis opuścił klinikę o kulach. Dziś Kubańczyk powinien otrzymać ostateczną diagnozę i decyzję lekarzy o tym czy będzie musiał poddać się operacji, ale najprawdopodobniej nie wróci na ring wcześniej niż za 12 miesięcy.

Witalij Kliczko skomentował sytuację po walce:

- „Na początku byłem zły na Solisa bo myślałem, że symuluje. Nie wiedziałem jeszcze wtedy o kontuzji. Byłem rozczarowany faktem, że nie chciał się podnieść po moim ciosie. To było mocne uderzenie, ale nie aż tak mocne, by kogoś zamroczyć. Mam nadzieję, że jego uraz kolana nie będzie zbyt poważny” – powiedział Kliczko.

[źródło: www.boxingnews.pl] 

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium