SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106053

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1233
POoDly, niby jakim ośmieszeniu się? Solis upadł, potem nie mógł wstać, bo miał obie nogi jak z waty. O czym to świadczy? No chyba nie o jakiejkolwiek kontuzji (po takowej nie można chodzić po ringu i wracać spacerkiem do szatni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Może to dziwnie zabrzmi, ale chyba jeszcze nie widziałem po walce tak w****ionego Kliczki.
walka:



sorka, już poprawiłem.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-03-20 01:24:30

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-03-20 01:26:49

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
To sobie ogladnij jego zachowanie z Lennoxem, to jest po prostu burak i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez jaj nie powiecie ze to byl cios na nokaut!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dla mnie są tylko 2 opcje albo faktycznie Solis podszedł do walki z kontuzja bo nie chciał wyjść na frajera który w ostatniej chwili się wycofuje albo cholerny pech Solisa. Nie wiem jak można w ogóle pisać ze to był nokaut :/ po takim ciosie nawet Najman by nie padł w dodatku Adamek i Lewis mówią że cios nie był przyczyną upadku IMO walka powinna być unieważniona i przełożona tak jak Dimitrienko z Sosnowskim. BTW dać komentatora skoków i Babiarza do boksu Jedynie Michalczewski dobrze gadał a Dragon powinien wy******lać z powrotem do mango bo chyba inna walke oglądał ehh

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jeśli po ciosie Solis pada, potem OBIE nogi dygocą i nie może ustać, a potem normalnie idzie do szatni - to są 2 możliwości.
-Kliczko tak przylutował , że to historia
-Solis się podłożył (chyba mało prawdopodobne....)

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Moim zdaniem Solis nie uniósł walki i po prostu pękł.
Czy cios był mocny...może tak, a może nie,
w każdym razie prawe kolano Solis sobie naciągnął jak upadał co widać w powtórce.
Zasadne jest pytanie po czym upadał, czy sam cofając się stracił równowagę, czy też miał mroczki i błędnik szukał horyzontu?

Szczerze mówiąc jak zobaczyłem że Solis nie patrzy Klitschko w oczy to powiedziałem że w 3 rundy Ukrainiec pozamiata Solisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
W mijające po 30 sek, obunożne kontuzje nie wierzę, chyba że nazywają się -prawy sierp.
Albo Solis wreszcie spojrzał w "oczy voodoo" i Vito Go zaczarował

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli bylby to wal,albo solis by sie przestraszyl to juz do tej szatni by pajacowal i zszedl utykajac.
po drugie ja nie widzialem tego zejscia do szatni.ktos to wogole widzial czy tylko jakis mitoman tu ferment sieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle czekania a mogłem się wyspać , jutro by cała walka w "TELEEXPRESIE" była

a tak poważnie to nie rozumie jednej rzeczy , niechęci do Vita , fakt mają bracia styl jaki mają ale co mają przepraszać za to że się sprawdza ? czemu tyle jadu wylane na Vita ? cokolwiek by dzisiaj się nie stało ( czy po ciosie , czy pech , czy skrywana kontuzja ) to przecież nie zawinił on , po mojemu to walka powinna być uznana za nieodbytą i powtórzona , bo będzie prawdy ciężko dojść

a tym co tak upatrują wygranej na punkty Solisa odsyłam do walki Vit vs. Lennox tam też wynik z cyklu przegrał bo kontuzja ale prowadził ... ale ale ale ... przegrał to przegrał faulu nie był to pech
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium