SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106046

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Szczerze,to trudne pytanie,ja obstawiam wygrana Soliska po 10 r.

Ty na upset nie liczysz...

Ale Kliczko walczył z trzema bokserami o podwójnej gardzie...

Hoffmana tylko wypunktował...

Purritego pokonał TKO 11,ale przerwano walke przez rozciecia,nie rozumiem czemu,bo rozcięcie było mniejsze niż u Witi z Lewisem tego Purritego...

Z Byrdem przegrał przez kontuzje(a on też mial podwójna gardę)...

Sam zdecyduj...Kliczko ostatnio nie walczył z takimi jak ci bokserzy wyżej,ale przyszedł Solis.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-18 17:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Tak jak zapowiadałem, wstrzymałem się z udzielaniem w tym temacie ( aczkolwiek bacznie go i skrupulatnie go śledziłem) do momentu ważenia i słowa dotrzymałem i tak samo mam nadzieję, że w razie przegranej Solisa, Cezi udasz się na mały odpoczynek bądź jakiś urlopik, może góry? Świeże powietrze pozwoli się odprężyć i nabrać sił po porażce pupila...




A więc tak, Solis na pewno nie zlekceważył Vitka, widać to po wadzę, którą wniósł dzisiaj... Myślę ,że to będzie najtrudniejsza walka dla Vitka od powrotu na ring... Nie wydaje mi się również że starszy Klitschko olał takiego przeciwnika... W najgorszym wypadku Vitek wygra na punkty i to jest dla mnie najbardziej realna opcja, aczkolwiek nie będę miał nic przeciwko temu jeżeli usadzi na dupę Kubańczyka. W sumie to szkoda mi trochę Solisa, ostre lanie i przegrana z Vitkiem może troszkę mu przeszkodzić i zahamować karierę ale skoro sam chciał... Bez mrugnięcia oka stawiam na tytanowego Vitka! Mam nadzieję ,że nie będzie zbyt jednostronny spektakl, liczę na duże emocję i mam nadzieję ,że Solis pozytywnie zaskoczy, zaryzykuje i sprawi trochę problemów Vitkowi! Na dobrą i emocjonującą walkę liczę!!!




A tak w ogóle nieźle temat Cezi wyśrubowałeś, gratulacje ziomuś !

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-03-18 17:20:06

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dla mnie kursy na to kto wygra są OK osobiście, możliwe, że masz rację, ale to zwróciło uwagę, bo dla mnie właśnie z Solisem to będzie raczej walka nie toczona w dużym tempie, a obaj raczej nie będą mogli tak łatwo się przedostawać przez gardę, bo Solis ma szczelniejszą i jest lepszym bokserem niż ostatni przeciwnicy Kliczki, a za to Kliczko wiadomo jest większy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Jarzynek...Masz jak w banku mój urlopik.

Tylko w przypadku wygranej Solisa...Nawet jak Witek wygra wałkiem.To tylko oficjalnie musi wygrać Solis.

Co do tematu po walce jeśli Solis da dupy,no to ten tamcik był w hooj na minus...

Jesli natomiast Solis wygra,bedzie tu mój najwiekszy pojazd na tych co krytykowali Solisa.Będzie też odniesieni do Adamka i nie bedzie sie podobało jego fanom.Bedzie miazga.

Wiec módlcie sie by Solis przegrał.W przypadku porażki Solisa,naprawdę liczę na pojazd.Tak naprawdę ostry.W przypadku wygranej nie pozostawie suchej nitki na krytykantach Solisa.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-18 17:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
PS.

Nie jestem wcale przesadnie pewny,wiem,ze wszystko może pójść nie tak.Wypiję piwo,ktore nawarzyłem.

Wygraną Solisa,to rzekomo samobójcy obstawiają...Ale ja obstawiam.

I mamy paradoks.Albo mnie nie bedzie na forum albo wydarzy sie cos za***istego...Czy tak czy tak takie święto ,ze walka na TVP 1 od iluuu lat !I to Kliczko.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-18 17:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
bandzioch jak był tak i jest. szczerze mówiąc to sam się dziwię skąd tyle tłuściochów w hw ostatnimi laty. tyson, ruddock, lewis, bruno, i masa innych przy takim arreoli to modele. nawet wałujewowi bebzon lekko zwisał. Tua rozumiem - na samoa genetycznie wszyscy są chyba tłuści ale solis jako amator w niczym nie przypominał tego solisa sprzed roku. troche za mało chyba zrzucił bo i czasu nie było wiele. czy mu to pomoże? pewnie tak tylko on musi kliczkę znokautować bo inaczej najpewniej przegra.
a swoją drogą to solis ma trochę taki tysonowaty face. walczy też trochę z dołu jak tyson tylko siła i dynamika trochę inne. nie chce patrzeć kliczce w oczy a vitek kozaczy też bo odwrócił się dopiero jak wiedział że solisa już nie ma. śmieszne trochę. takiemu tysonowi w oczy spojrzeć to musiało być ciekawe doświadczenie a tutaj to raczej dwóch grzecznych panów robiących groźne miny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Z jednej strony Solis takiej wagi nie osiągnął od lat, a z drugiej i tak wygląda dość tłusto - czemu trudno się dziwić, bo od Vitka jest o pół głowy niższy a ważą praktycznie tyle samo. Wg mnie Solis nie przetrwa całej walki, a co do podwójnej gardy... cóż, samą gardą walki nie wygra, najwyżej przedłuży swój występ w roli worka treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ludzie, przestańcie gadać że bebzon ma, bo to żałosne się robi powoli.

Dla was widzę, najlepszym pomysłem byłoby gdyby Solis 90% czasu na obozie przygotowawczym zbijał wagę. "Pieprzyć boks, zbijamy wagę, co z tego że wtedy moja podwójna garda nie jest tak efektywna! Zbiję wagę, a może nawet wrzuce se jakiś cykl na teściu żeby mieć muły, które zadbają o to żeby zabierać mi tlen podczas walki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7353
Ekspertem jakimś wielkim nie jestem ale mam dziwne przeczucie że to będzie kolejna zwycięska przeprawa dla Witalija nie wiem czy ktoś podzieli tu moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Acha i żeby nie było te moje posty wyżej.

Pelny luzik bez napinki,żadna gra o złote kalesony.

Ale pojazd Solisa w studiu przed walka będzie spory,ring zweryfikuję.

Polemizowalbym czy Solis,to tylko podwójna garda...Z Austinem nie było najlepiej,ale zdomiinował go jak wszystkich kolosów...

O takich ciosach,precyzji,timingu i kombinacjach,to tylko każdy moze pomarzyć nie tylko w HW...

Nie widzialem takich kombinacji od lat 90's nawet na gorszych leszczach,tak czystych...Worek treningowy.123 kg Solis ma przyspieszenia jakie żaden bokser w HW...

Gdzie widzieliscie ostatnio lewy podbródkowy-prawy-lewy tak czysto ?






Tomasz wygrał z Estradą UD,Solis z Drumondem RTD 3.A są porównywalni(Estrada z Drumondem jak nie są to czemu ?)...Z im lepszym zawodnikiem walczy tym lepiej mu wychodzi...




Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-18 18:39:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium