SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106044

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651




STRONA

Rozumnie rzecz biorąc spodziewam się wyrównanej walki,która moze pójść w jedna lub w drugą stronę...Ciekawe co z sędziami...

Optymistyczny wariant,to po prostu,to,że Solis swym zasięgiem i stylem walki wykorzysta opuszczone łapy Witalija...I go obiję...Ale po 10 r.

Jeśli Witalij mocno obije Solisa będę naprawdę zaskoczony...I zrobie sobie długą przerwę od forum...

Nie interesują mnie gadki o tłuszczu Solisa komentatorów,bo i tak ma obronę,szybkość rąk na poziomie o wiele lepszym niz Chambers,a i refleks,niezły...

Walka z Austinem byłą w porządku,Solis ma taki styl-gościa z cycami(Wellivera),ze słabym lewym prostym obijał 9 rund...I cieżko byłoby sobie wyobrazić by obił o wiele lepszego Austina,a jednak obił...

Ważne,ze z żadnym z 7 dużych bokserów,(oprócz zderzenia głową z Longiem),nie oberwał za mocno...Każdego dominuję niezależnie od poziomu...Dobra obrona.Dużo przetarć z długasami.

Jeżeli wygra Witek i to wyraźnie,to ten temat w moim wykonaniu to była żenadka...

(A już były moje wpadki z Frochem i Peterem,ale Solis,to inna liga,taka,że 30 stron piszę).SOLISEK IS COOL.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-02-16 19:11:58

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-02-16 19:12:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Będę pisał i jak Syzyf toczył na górę wielki głaz, który przed wierzchołkiem wymyka mi się z rąk i stacza na sam dół zbocza.

I tak na okrągło.Będę jak Tommy Lee Jones w Ściganym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748








A jak Vito nie zdziadział ?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Moim zdaniem Vitek wygra koło 9 rundy przez ciężki nokaut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Witek od 2003 roku nie walczył z tak dobrym rywalem...

Jeśli Witalij wygra przed czasem,to mnie nie bedzie na tym forum.

Rywal w skali od 1 do 6

2003 Lennox Lewis 6 - / 5 +

2003 Kirk Johnson 4 -

2004 Corrie Sanders 4 (ale niewygodny)

2004 Danny Williams 4 -

2008 Samuel Peter 4 (ale wygodny)

2009 Juan Carlos Gomez 4

2009 Chris Arreola 4 (wygodny)

2009 Kevin Johnson 4 -

2010 Albert Sosnowski 4-

2010 Shannon Briggs 3 - (past prime kiedyś max 4)

2011 Odlanier Solis 5

Briggs,to BUM przy Solisie.




Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-02-18 14:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Cezi z tego co wiem Witek mówił, że stoczy kilka walk i przechodzi na emeryturę( zajmie się polityką )

Więc nie sądzisz, że te walki będzie chciał wygrać ? - Zapewne się do nich dobrze przygotuje

Zmieniony przez - Kubixa w dniu 2011-02-18 16:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
za***iscie zmontowany ten hl z walki z Lewisem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Cezi jak Ty różnice w poziomie między Lennoxem a Odlanierem wyznaczasz na tylko "+" to gratulacje poczucia humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
EDIT

Po prostu zobaczymy 19.03.2011

Witalij ma już swoje lata,ale naprawdę trzeba boksować na bardzo wysokim poziomie by go pokonać.Trzeba mieć mega umiejętności by zneutralizować przewagę warunków.

Solis ma obronę i szybkość na zadowalającym poziomie.Jeśli Solis pokona Witalija w ładnym stylu,to po prostu w następnych walkach z Adamkiem czy tam Hayem,zobaczymy kto miał rację.

Jeśli Solis jest takiego formatu zawodnikiem jak myślę(amatorski potencjał miał,ale teraz jest PRO).To gałki wam wyjdą na wierzch.

Po 19 marca zobaczymy.

Każdy krytykuję jego wagę,a zupełnie nie mówi o jego boksie-LAICY.

Jedynie to co pisał INHAT bardzo mi się podobało.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-02-18 20:26:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie mogę sobie odmówić,by każdego dnia coś wrzucić do tego tematu...Jak Syzyf toczący głaz...

Solis: Witalij mnie unikał, ale w ringu już się nie schowa

Jak informują rosyjskie media, zarówno Witalij Kliczko (41-2, 38 KO) jak i Odlanier Solis (17-0, 12 KO) trenują „na całego” przed pojedynkiem, który odbędzie się 19 marca w niemieckiej Kolonii. Kliczko nie zmienił tradycji i pod okiem Fritza Sdunka przygotowuje się w małej wiosce położonej w Alpach. Solis z kolei, trenuje w hiszpańskiej Andaluzji, w paśmie górskim Sierra Nevada, na wysokości 2700 metrów nad poziomem morza. Wśród sparing partnerów Kubańczyka jest m.in. brązowy medalista olimpijski z 2008 roku David Price, który ma zbliżone do Kliczki warunki fizyczne i sparował również z Albertem Sosnowskim przed jego pojedynkiem z „Dr Żelazna Pięść” w ubiegłym roku. Sam Solis uważa, że kibice zobaczą jedną z najlepszych walk wagi ciężkiej w historii boksu.

- „Cieszę się z tego, że doszło do organizacji tego pojedynku. Zobaczycie coś, czego jeszcze w życiu nie widzieliście. Bez mistrzowskiego pasa z Kolonii nie wyjadę! Moje marzenie może się spełnić i zostanę pierwszym kubańskim mistrzem świata w królewskiej kategorii. Kliczko mnie unikał, ale w ringu już nie będzie miał się gdzie schować. Zakończę rządy obu braci w wadze ciężkiej "– zapowiada Solis.

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23770:solis-witalij-mnie-unika-ale-w-ringu-ju-si-nie-schowa&catid=1:latest-news#comments



W komentarzach nie rozumiem czemu Solis jest porównywany do Petera...Lub Arreoli...Że zostanie obity...Ale on ma żelazna defensywę...Peter i Arreola nie...


Przykłąd ile z leszczem Minto zebrał Arreola






Solis nic z lepszym Drummondem






Solis,to inna liga...Nie cepiarz bez obrony z brutalną siłą,ale finezyjny technik..Witek 19 kaput.

Defensywa,to klucz do pokonania Witalija...Specjalnie dobieral sobie leszczy lub cepiarzy bez obrony...






Solis 5 x lepszy niz Purrity...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-02-19 10:49:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium