SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106043

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Czy ta pierwsza fota pokazuje, że stawką pojedynku będzie obok pasa, ta figurka co ją Solis nosi na szyi?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
Ja jestem ciekaw tylko jakie wymówki będą po walce ^^ Witek co prawda nie ma 20stu lat, ale dobrze się trzyma i wygra tę walkę - zobaczycie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Calderon Ameryki nie odkryłeś...

Faworytem gigantycznym walki jest Witalij Kliczko.Sztuką by było jakby Solis wygrał i przewidzenie jego wygranej...

Z mojej strony wymówek nie bedzie.Nie będę zwalał na wage itd.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-14 18:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Spokój Solisa mnie intryguje, pokazuje jego pewność siebie bardziej niż te głupie gadanie Briggsa. Jestem za Kubańczykiem i wierze że wygra. Będzie trudno, ale patrząc na ostatnich przeciwników Kliczko i jego wiek, można się spodziewać niespodzianki.
Moim zdaniem Solis powinien przyjmować ciosy Ukraińca na gardę i szybko kontrować wykorzystując swoją szybkość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Na pewno w tej walce zobaczymy Prime Solisa i Vita w najlepszej formie od lat(?), widać że nie zlekceważył przeciwnika. Szkoda że tak naprawdę Prime Vita trudno ustalić- walka z Lennoxem nie, bo miał za krótki okres przygotowawczy, chyba z Sandersem był w najlepszej formie.

Teraz jest podobnie, Vitek wie jak groźny jest rywal, tylko jest starszy niż kiedyś, ale może wiek nie odcisnął na nim takiego piętna, to się okaże.

Kurde jak patrzę na Solisa z Longiem, Austinem to nie moge sie do niego przekonać, potem oglądam go z np Barretem i zaczynam w niego wierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Oglądając walkę Bernard Hopkins - Roy Jones Jr. nie powiedział byś że ten pierwszy pokona Pascala i zostanie najstarszym mistrzem świata w historii. Tak stać się powinno, ale go oszukali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Imponuje mi spokój Solisa...przypomina mi Budde




Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-03-14 20:46:54

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742



Solis to były złoty medalista olimpijski oraz amatorski mistrz świata. On wie, jak wyglądają pojedynki o wysoką stawkę. Odlanier ma instynkt zabójcy, który posiada bardzo niewielu bokserów. Poza tym jest młodym, wybuchowym i głodnym sukcesów zawodnikiem. Niektórzy zarzucają mu, że za dużo waży. Jednak przypominam, iż boks zawodowy to nie kulturystyka. W tym sporcie liczy się przede wszystkim głowa oraz serce do walki. To dużo ważniejsze elementy sztuki bokserskiej, aniżeli mięśnie czy budowa ciała - tak Witalij Kliczko (41-2, 38 KO) na dzisiejszej konferencji prasowej ocenił swojego najbliższego rywala Odlaniera Solisa (17-0, 12 KO).

Przypominamy, że świetnie zapowiadająca się walka w Kolonii rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę. W Polsce bezpośrednią transmisję z niemieckiej gali przeprowadzi TVP1 (od 23:00) i TVP Sport (od 20:35).
bokser org

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-03-14 21:31:56

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Macko to nie jest Budda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
a kto?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium