SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106037

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Boks jednak jest nieprzewidywalny Szkoda że tak to się skończyło. Kontuzja jak nic, jaki tam nokaut. Było dokładnie tak jak mówił Cezi - przyjmowanie ciosów na gardę i uderzanie. Ech... niech dojdzie do rewanżu, a Cezi niech wraca.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-03-21 01:59:40

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok fakt trochę mnie poniosło ( z ta licencją )
ale ... Solis jako zawodowiec " sprzedaje się " zobowiązuje się do tego że daje walkę jak najlepszą , że zrobi wszystko jak należy a kibice mu płacą za to (w uproszczeniu)płacąc spodziewają się odpowiedniego poziomu i klasy zawodników a Solis w tym przypadku dał zwyczajnie ciała


co do odwagi to powiem tak ... troszkę w życiu potrenowałem i pobiłem się (sportowo) i wiem jedno odwaga to jest pokonywanie swoich słabości i postępowanie możliwie przyzwoicie , natomiast sport zawodowy to praca , jaka praca taka płaca , skoro ktoś mnie oszukuje ,kombinuje na zasadzie może się uda ...to mnie to wkvrwia , to nie jakieś gówniarstwo żeby "wymiękać" czy "kozaczyć" to nie knajpa żeby się na******lać tylko box profesjonalny z tej jego odwagi ... wyszła kupa , pełno kontrowersji spaprana walka zawód kibiców i ludzi wykładających kasę , sam cholernie liczyłem na Solisa
( tu niema miejsca na sympatie czy antypatie , kto fajniejszy Vit czy Solis ... co by było gdyby ... jest kupa i to z winy Solisa )



Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2011-03-21 03:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Rozumiem, że walczysz i trochę pojedynków już stoczyłeś, ale musisz przyznać ze walka o mistrzostwo świata, to zupełnie inny rodzaj wyzwania i inny rodzaj ryzyka.

Ludzie którzy zdobywają szczyty muszą ryzykować, chociaż wiedzą, że coś może się nie udać. Tutaj ważna jest odwaga i ona powinna być ceniona. Robię coś pomimo ryzyka, ale wiem, że w razie powodzenia nagroda będzie duża.

A to, że inni stracili kasę no cóż, może trzeba by było im zakazać hazardu? Myślę, że taki człowiek który gra u bukmachera i ma rodzinę, może wyrządzać swoimi błędnymi decyzjami (nie branie pod uwagi kontuzji zawodnika) większa szkodę rodzinie niż bokser walczący z kontuzją na własne ryzyko. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Przez te wszystkie teorie spiskowe mam już niezły mętlik w głowie, czyżby na prawdę ten cios na skroń aż tak bardzo zranił Kubana... Bo odczuć na pewno go odczuł co do tego nie ma wątpliwości...


http://dl.dropbox.com/u/9767183/schlag.gif

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-03-21 11:10:25

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
jak ładuje się gif widać jak przed samym ciosem Solis schodzi już nisko w dół, wtedy to pewnie doznał kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Panowie- na dzień dzisiejszy nie ma już wątpliwości- zarówno Kliczko jak i Solis mówią,że to nie wina ciosu ale kontuzji. dlaczego jeszcze tworzymy jakieś teorie spiskowe? chyba wszystko już jasne

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Bo od kontuzji druga noga się nie giba W trakcie upadku coś dziwnego dzieje się u Solisa z lewą nogą, gdy wstaje - również.
Tymczasem Solis łapie się za prawą i to w niej podobno kontuzja..
Kliczce nie wypada powiedzieć co innego, bo Ohner i Solis mogą Go pozwać, a takiego skandalu teraz nie potrzebuje.
Nie wiem jak było, może Solis złapał konuzję wcześniej, może udawał, może załatwił nogę lecąc na ring -ale na dechy poleciał po mocnym ciosie w skroń na któryz zresztą dodatkowo się nadział własną siłą, a gdy wstawał to świat mu tańczył od ciosu, niezależnie od kontuzji.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-03-21 15:25:01

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
tygrum-
Solis: walka została skończona z powodu kontuzji
Kliczko- walka została skończona z powodu kontuzji
Haye: walka skończona z powodu kontuzji
Sdunek: walka zakończona z powodu kontuzji
Adamek: walka zakończona przez kontuzję
Ohner: walka skończona przez kontuzję
Sosnowski: ciężki nokaut za brak szacunku do rywala.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
http://www.bokser.org/content/2011/03/21/115233/20110321solis715.jpg

Tygrys- walka przez kontuzje
Kosedowski- kontuzja
Lennox - kontuzja
Rafael - Kontuzja


Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-03-21 15:34:18

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Maćku - ja nie mówię że Solis nie miał kontuzji i ze to nie ona była przyczyną braku kontynuacji - mówię tylko co widziałem - Sols zwalił się do tyłu trzymając gardę - jak po ciosie. I wstawał chwiejąc się na OBU nogach - jak po ciosie.
To że mógł sobie coś przetrącić przed ciosem lub podczas upadku -to inna sprawa.
Kurfa, jak przed chwilą ****ło mu prawe kolano, to jakim cudem wstaje opierając się na prawej gdy lewa tańczy breakdance na pięcie?
Skąd ewidentne problemy z lewą nogą?
Niech spece to wyjaśnią, to wtedy można wierzyć.
Bo na razie wytłumaczeń zachowania Solisa w ringu - brak.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-03-21 15:37:51

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-03-21 15:38:38

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium