SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Witalij Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106040

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Dremor- dziękuję

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
EDIT

Ja tylko dodam,ze zbyt oczywiste sny(oprócz gołych bab) nie przekładają się w 100 % na,to co się,wydarzy.(hehe hehe znowu studzenie)

Trzeba racjonalnie podejść do sprawy.Nie liczę na nokaut na Witku.

Za to oglądając inne walki Witka można sobie wyrobić racjonalną ewentualność,ze jeżeli juz z kimś przegra-to w jaki sposób przegra.

Nie liczę na padnięcie na dechy,ale zatrzymanie ,nie wyjście do walki.

Nie sny,ale juz walki wiecej dają

Nie wiem co sie ze mna stało,ale totalny spokój sie pojawił.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-17 10:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Nie wiem co sie ze mna stało,ale totalny spokój sie pojawił.

Hmmm- krótka analiza:
Do wczoraj chodziłeś nakręcony jak katarynka, pisałeś i analizowałeś z zapałem wszystkie walki Solisa. Byłeś podniecony i niespokojny z powodu sobotniej walki.
Mam w takim razie jedną odpowiedź- coś się wydarzyło nocą! nie sądzę,żeby chodziło o sen, bo Kotaro się przyśniło i dalej chodzi nakręcony.
To musiała być dziewczyna
Koniec analizy- rozpracowałem Cie jak Ty Solisa

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-03-17 10:06:23

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Szczerze,to nie o to chodzi.

Po prostu,to nie jest sposób...

Generalnie moze byc fajny dreszczyk emocji,życie walką,ale lepiej nie dać sie zwariować.

Tak myslę teraz ,ze to lepsza opcja.

Hehe o Solisie pisałem,bo mu sie należało,góno obchodzi mnie 90 % innych opinii...

Generalnie cały temat,to było nakrecanie,ale to były suche fakty...

Z gówna bata nie ukręcisz ,a SOlis,to nie jakieś g****...

Nie da sie napisać 56 stron o kimś innym.

Jeżeli wszystko jest okej.To będzie zayebiście.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-17 10:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Kusi mnie, żeby oprócz wygranej Solisa - poszło 100 zł, postawić dodatkowo na remis. Kurs to bodaj 35, a walczą w Niemczech.

Swoją drogą, nie byłem tak napompowany żadną walką w HW od czasów odejścia Lennoxa.

Jest też taka opcja, że Solisek będzie takim "Vitem" dla Klczki. W sensie nie wygra,ale skłoni mistrza do odejścia na zasłużoną emeryturę.

Niemniej: La VIVa La Sombra.







Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-03-17 10:28:33

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8374
kurde stawiam 100zl na remis:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
a jak z formą/wagą Solisa obecnie?
bo gdzieś czytałem że zbyt otłuszczony się zrobił przez co wolniejszy
chciałbym żeby wygrał
może nie tak jak Cezi1987...ale też mocno:)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Trochę schudnie...

Co do Solisa,to nie jest tak,że ja mu kibicuję...

On musi ten pas wyrwać Kliczce na ringu.Po prostu widać w nim boksera co ma na ,to realne szanse...

Najbardziej co sie nałożyło teraz na tym kursie,to jak zniszczył Briggsa Witalij i że niby kozak...

Ale tak słabego boksera co dostał walke o pas,w takim wieku i formie z przerwami,to ja nie widziałem...Chyba Harrison był tylko gorszy...

Po prostu moze być niezwykły kontrast,Briggs ma cios i nazwisko,kaloryfer...Ale nic nie potrafi dzis...

A Solis jest jego przeciwieństwem,ale tych bokserów dzieli przepaśc !Solis,to bokser super.Po drugie on mi przypomina Holyfielda,nie stylem,ale tym,ze większosc tak naprawdę nie wie dlaczego Holyfield był kozak,pamietaja mu super walki,a były też ciezkie łomotania kelnerów-wyrównane walki...I nie był to król nokautu...Ale mial wszystko na poziomie.


Czy życzę wygranej Solisowi ? Życzenia,to w koncercie życzeń,jak wszystko zagra,to nic mu nie trzeba życzyć,bo swoimi pięsciami wywalczy pas...

Solis ma wygrać,jak nie zasłuży na pas,to za darmo nikt mu go nie da...

Dają to na tacę w kosciele na wódkę księdzom...

Czekałem na tą walkę 2 lata...Jak walka ma zależeć od życzeń,a nie umiejętnosci,to...

Mogę życzyć(życzyłem) tygrumowi zwyciestwa Witalija,ale czy moje życzenia cos dadzą...

Ring zweryfikuję.

War ****a!



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-17 13:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
sparinpartner Solisa mówił,że będzie ważył ok 114-115kg.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
heh Cezi jak sie napalil na walke. Czytam wasze opinie od dluzszego czasu i jakos sie z wami nie zgadzam. Imo wygra Kliczko, po prostu nie ma na niego bata. Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych ciezkich w historii boksu.
Bardziej juz bym obstawial remis niz wygrana Solisa, w koncu walka jest w Niemczech. Wiec polecam te pare zl postawic rowniez na remis, jesli juz postawiliscie na ktoregos z nich. Prawda jest taka, ze praktycznie w kazdej walce oplaca sie stawiac na swojego faworyta + remix, bo bardzo niskim kosztem znacznie zmniejsza sie ryzyko.
MackoMedyk na wszystkie mozliwe opcje sie nie stawia bo mija sie to z celem. Przy 1 z opcji nawet jak trafisz zawsze stracisz wiec lepiej po prostu za mniej postawic na 2 pozostale opcje. Ja zawsze rozpisywalem sobie w excelu wszystkie mozliwe kombinacje. Tak samo bylo jak obstawialem mistrza swiata w pilce noznej nim sie mundial zaczal. Obstawilem 6 druzyn i za kazda z nich wyszedlbym na + odliczajac to co zainwestowalem. W finale zmierzyly sie moje 2 druzyny wiec wiedzialem, ze wygralem kase. Jedyne czego nie wiedzialem to czy wygram mniej czy wiecej. Za Holandie wygralbym wiecej no ale coz wazne, ze do przodu. To samo zrobilem obstawiajac zwyciezce formuly jeden i zwyciestwo konstruktorow. Jesli dobrze sobie rozpiszecie wszystkie warianty ryzyko jest znikome, ale wygrana tez nie jest jakas wielka, bo pokrywa straty wszystkich innych opcji, ktore nie weszly. Kwestia tylko taka ile chcecie postawic.

Tutaj opinia Lewisa na temat starcia:
Przebywający na sportowej emeryturze Lennox Lewis jest ostatnim, który pokonał obecnego mistrza WBC w wadze ciężkiej - Witalija Kliczko (41-2, 38 KO). "The Lion" zawiesił rękawice na kołku w wieku 37 lat. W swym ostatnim występie Brytyjczyk zastopował "Dr. Ironfista" w szóstym starciu. Powodem przerwania walki było groźne rozcięcie przy oku Ukraińca. W chwili przerwania Kliczko prowadził u wszystkich sędziów i zwłaszcza w początkowej fazie pojedynku sprawiał Lewisowi ogromne problemy.

- Witalij to jeden z najtwardszych zawodników z jakimi przyszło mi się zmierzyć - wyznał Lennox. - Przystosowanie się do jego wzrostu i zasięgu było dla mnie wielkim wyzwaniem. W walce z Solisem będzie miał wszystkie atuty.

- Jego wielki powrót do boksu i odzyskanie tytułu to niesamowite osiągnięcia. Kontynuowanie kariery w tym wieku i kolejne zwycięstwa nad groźnymi pretendentami są czymś niezwykłym - twierdzi ostatni wielki mistrz "królewskiej" kategorii. Lewis nie skreśla jednak Odlaniera Solisa (17-0, 12 KO), który już za kilka dni będzie miał szansę odebrać Witalijowi tytuł WBC.

Lennox jest przekonany, że starszy z braci Kliczko kontyuuje karierę w oczekiwaniu na naprawdę wielki pojedynek - taki jak "The Lion" w 2002 roku stoczył z Mikem Tysonem.

- Witalij nie ma na koncie naprawdę wielkiej walki. Ja biłem się z Tysonem, on wciąż czeka na swój wielki dzień - uważa 45-letni Brytyjczyk. - Ma nadzieję, że przypadnie mu chwała po zwycięskim pojedynku z kimś jego klasy.

E: zrodla zapomnialem.
źródło: bokser.org

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2011-03-17 15:14:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody treningowe shuai jiao

Następny temat

Pytanie Muay Thai

WHEY premium