SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soley - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
daj zdjęcia do mnie na priv
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4762
olej i kozieradkę zakupię ale walczę z miską. Nie zrozumiałam chyba czego do końca: "Dowolnie w sumie mozesz jeśc 70g ww" kiedy próbuję wbić 70 g ww z samych warzyw to wychodzą mi jakieś nierealne kilogramy zieleniny do wszamania. Czy chodzi o ww w ogóle? Ale z kolei "zadnych ww pócz warzyw". I tego też nie rozumiem: liczysz warzywa i zielone 150g - 6g ww i korzeniowe )ile trzeba) i rozkładasz je po równo w swojej misce
sorki ale liczę i się zakręciłam masakrycznie
czy to dobry kierunek?:



Zaczynam uświadamiać sobie, co to znaczy, że czeka mnie dużo pracy







Zmieniony przez - soley w dniu 2012-10-25 21:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
liczysz warzywa i zielone 150g - 6g ww i korzeniowe )ile trzeba) i rozkładasz je po równo w swojej misce

to znaczy ze mozesz jesc 70gr ww na dzien i przyjmujesz przelicznik obliques na nie, czyli liczysz kazde 150gr zieleniny jako 6gr ww
korzeniowe maja wiecej ww. moge Ci przeslac prawidlowe wartosci buraka i marchwi bo w dzienniku jest duzy blad jesli chodzi o nie. bodajze o ile dobrze pamietam to 100 gr marchwii to jest 10gr ww, takze jak zjesz jej 250gr na dzien to juz wychodzi Ci 25gr ww. burak tez ma cos okolo tego, pietruszka ciut mniej. mozesz popatrzec na nutritiondata.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Red ale te 10g ww w marchewce to węgle strawne+błonnik, na potreningu jest podana wartość po odjęciu błonnika
Soley przepraszam, za spam

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4762
dzięki za wytłumaczenie bo już włosy sobie wyrywałam. za spam też dziękuję bo motywująco działa to, że ktoś tu zagląda i czuwa

poprawiłam ale mam wrażenie, że coś jest nie tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
dla ułatwienia zamiast pisać brokuły moje itd dodaj sobie własny produkt - warzywa zielona (albo zielone albo jakkolwiek to nazwiesz ) i ustal sobie dla nich 6g ww. Tak będzie łatwiej i szybciej

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4762
racja, Brokuły & company dodałam jako własne ale jakoś mi się wkręciło, że każde ma inną ilość białka i kalorii ale dla mnie to przecież nie ma znaczenia poza ww

i jeszcze pytanie do kozieradki: mam kupić już zmieloną czy całe nasiona?

Zmieniony przez - soley w dniu 2012-10-26 09:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Red ale te 10g ww w marchewce to węgle strawne+błonnik, na potreningu jest podana wartość po odjęciu błonnika

raz ze jest odliczone za duzo blonnika to dwa niestety nie dziala to jednak tak, dlatego trzeba liczyc wiecej (ja to zreszta widze po reakcjach organizmu) 10ww na 100gr marchwi. przelicznik zielonych 150gr jako 6ww tym bardziej wlicza blonnnik i to bardzo duzo (nawet w przypadku zielonych warzyw rozbieznosci moga byc bardzo duze, kapusta jest wogole nierowna ogorkowi - drugiego mozna zjesc 3 razy wiecej i dopiero taka jego ilosc bedzie miec taki sam wplyw na insuline jak 3 razy mniej kapusty)

kozieradka zmielona albo mozesz sama zmielic w domu. inaczej nie pogryziesz

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-26 10:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4762
pogryzę ale tylko raz ale taką przyprawę zmieloną wszamać? z łyżki?

dobra, ostatnie korekty. Ten dzień jeszcze będzie kulawy bo za mało kalorii mi wyszło no i uczciwie nie zjem 70ww z warzyw. Za duże ilości



jutro sobota i w razie czego mogę przemieszczać się jako balon to spróbuję zjeść tyle ile w rozpisce poniżej



Ciekawe spostrzeżenie mam po zakupieniu wagi: jadłam dużo więcej mięcha niż mi się zdawało.








Zmieniony przez - soley w dniu 2012-10-26 11:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o i teraz dobrze tylko po równo 5g nie czyni równicy ale juz 10g to jest równica, staraj sie np ta marchew w częsci przerzucic w inne posiłki i zobacz jak duzo ww maja białe serki, lepiej juz zółty albo pleśniowy zjedz
chodzi mi żebysś tzymała pi razy drzwi, równa miske by twoja trzustka nie przepracowywała sie od nadmiernej pracy i by poziom insuliny był równy w czasi ednia, bez wielkich skoków by twoja wrażliwość insulinowa sie poprawiła

No i kwestia ilości ww, nauczysz sie jeść więcej warzyw to nie tak dużo, a chciałabym jednak byś trzymała sie tego zakresu 50-70g ww na ile dasz rade ze względu na to ze mniejsze ilości spowalniają działanie tarczycy
Poniewaz u ciebie ,ospale, ale wciaz te receptory działają, istnieje szansa, ze dzięki stabilnej diecie nie pogłębi sie problem.
a co dalej, zależec będzie od twoich badań, ale na pewno z twoimi skłonnościami nie mozesz sobei pozwolic na chaos dietetyczny nigdy i na pewno zbilansowane LC będzie najlepszym rozwiazaniem.

Jak trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pośladków.

Następny temat

Jaki spalacz dla dziewczyny Trec ? Olimp?

WHEY premium