SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz dla dziewczyny Trec ? Olimp?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2016
Szukam jakiegos skutecznego spalacza dla dziewczyny, zastanawiałem się nad therm line forte z olimpa ale dzis słyszałem ze to jest lipa i nad clenburexinem II. Może jest cos skuteczniejszego jeszcze i nie bardzo hardcorowego bo to pierwszy kontakt z suplami nie liczac thermo speeda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bądź zatem tak uprzejma opuścić ten dział i nie zasmiecać tematów swoimi wypowiedziami pozbawionymi zupełnie jakiejkolwiek wartości merytorycznej.

Sugeruję również włożenie odrobiny wysiłku w pracę nad swoimi zdolnościami lingwistycznymi, jeśli chcesz się wypowiadać na forach i być traktowana poważnie przez ogół uzytkowników

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-10-26 10:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki ma panna BF? Trening, dieta?

Bez tych dwóch ostatnich, wszelkie spalacze to nic, tylko strata kasy

Jeśli chodzi Ci o efekt pobudzenia, to próbowałam obu, które wymieniłeś i nawet mnie nie połechtały. Tyle, że ja już nie jedno w życiu zjadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiscie polecam tested burner..Jak dla mnie wymiata i nie kosztuje az tak duzo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
perfect może powiesz jakie efekty widzisz na sobie coś kiedyś wspominałaś o nabieraniu suchej masy

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jest jeszcze trzymanie zbilansowanej diety, po tym są zayebiste efekty ale to hardkorowy stuff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esther
ale to hardkorowy stuff


Not for sissies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jakie efekty widzę na sobie?", Może powiem tak jak przed wakacjami miałam wielkiego powera na rzeźbę to efekty były super... Ten spalacz bardzo mi pomagał, bo nawet kiedy już nie miałam siły po wkuwaniu do matury to szybko stawiał mnie na nogi i dawał ogromne chęci do ćwiczenia, jeżeli chodzi o potliwość to po tym spalaczu była dosyć spora.. Wiadomo, że dieta odgrywa tu nadrzędna role i bez tego nie osiągniemy cudów. Ja nie jestem przeciwniczkom takich wspomagaczy jak np spalacze bo iem jak jest i nie zawsze sie ma tyle czasu czy mocy na to wszystko... Rozumiem UNKNOVVN, że mogę być dla Ciebie śmieszna w tym momencie, bo nie jestem taka aktywna na tym forum jak inni i nawet nie mam zdjęć żeby pokazać że nie rzucam słów na wiatr ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawa jestem, jakie jest odpowiednie słowo na określenie nastolatki, która żre suplementy, których działania w ogóle nie ogarnia? Bo mniemam, że nie zadałaś sobie trudu, żeby się dowiedzieć, dlaczego geranamina znajduje się na liście substancji zakazanych stworzonej przez WADA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O widzę, że chyba Cie to zabolało co napisałam.. Każdy dokonuje swoich wyborów. Skoro ty tak się martwisz to nie bierz, nie ma takiego nakazu.. I w ogóle co to za sugeracja wiekiem.. Widzę , że nie można się śmiało wypowiedzieć bądź podyskutować, bo znajdzie się ktoś taki jak ty kto nie wykaże się inicjatywa podzielenia się swoimi uwagami na temat spalaczy tylko od razu przechodzi do ataku... Martucca skoro masz do tego problem to miej ale nie musisz mi tu jechać bo ja dokonałam takiego wyboru a nie innego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Soley - redukcja

Następny temat

pomożcie, plan dla dziewczyny

WHEY premium