SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz dla dziewczyny ??

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3367
Witam

Mam do was pytanie, jaki spalacz na pierwszy cykl dla dziewczyny ?

wiek 21
wzrost 160
waga 70 jakies

wykonuje aeroby oraz biega 3-4 razy w tygodniu, pilnuje jej treningu i diety, stwierdzila ze przyszedl czas aby dobrac spalacz, zastanawialem sie nad CLA z olimpu poniewaz jest to taki lekki suplement, oraz nad Thermo Speedem, ale niewiem czy bylby dobry na pierwszy raz, prosze o odpowiedzi.

Mefiisto building zapraszam :)
http://www.sfd.pl/Mefiisto_pierwsza_odsłona-t824597.html
foty str: 4,7,9,10

moje filmiki z silowni:
http://www.youtube.com/watch?v=TD7Q0Hd2SsE&feature=youtu.be 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30567
Jaki ma staż treningowy? Z wagi wynika,że ma lekką nadwagę chyba,że jest tak umięśniona, dopnij dietę,zaproponuj jej trening siłowy, cardio nic nie daje na dłuższą metę. CLA jest ok.

Zmieniony przez - qgqtq w dniu 2012-06-26 17:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
CLA to nie spalacz, Zawsze mnie intryguja stwierdzenia ze ktos postanowil ze czas na spalacz, jak chce to niech lyka Thermo Speed tylko wlasciwie po co, by sie pocic i miec zgage? Serio jak potrzebuje podgrzania nie ma sprawy ale w spalaniu tluszczu to jej nic nie pomoze, chyba ze lubi placebo Dieta dieta dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta na siłowni

Następny temat

Jakie odżywki,żeby skutecznie schudnąć 10 kg

Wiecej