SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sokolhasan - Super Pump + Size ON.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dobre foty, brzuch wyglada dużo lepiej. a ryjek napuchł i wyglada niczym księżyc w pełni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Dajesz sokol dajesz :D

Kurcze chlopak ciagle pracuje diete trzyma wypruwa sobie zyly a wy wszystko na ta jego genetyke zrzucacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
Dzięki Air jak wszystko dobrze pojdzie to zmienie robote niedlugo na lepiej płatną, ale bede zapierzielał na rusztowaniach od 3 rano do 12 popoludniu i nie wiem, jak z siłownia i dietą będzie Ale propozycja bardzo kusząca, praca unijna, ze swiadczeniami itp i hajs za***isty, sam nie wiem co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
Rosniesz Sokol rosniesz! Profesjonalnie przeprowadzony test, ciekawe reportaze :D Wiesz jak miło zobaczyc na takim SFD podczas testu plakat Guns'N'Roses na czyjis dzwiach? ^^ Zycze powodzenia z dietą, sam wiem jak ciezko kiedy niema sie czasu dbac o diete czy branie supli (czasami bylem zmuszony zamiast 4 razy dziennie brac 2 razy dziennie np bialo w konskich dawkach :D) Niech Masa bedzie z Toba Sokolhasan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
skoro będziesz pracował do 12..to spokojnie możesz zrobić trening w godzinach popołudniowych albo wieczornych..zdążysz z regeneracją..skoro lepiej płatna ta robota i ze świadczeniami..nie ma co sie zastanawiać...tylko jak unijną robotę dostaje się w NJ???Chyba że to jakiś slang Sokol...pozdrawiam...brzuch faktycznie znacznie lepszy..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
nie w Nj tylko w NY i jak to jak? Normalnie skladas zpodanie, robisz badania i unia cie akceptuje albo nie, bylem w firmie, to firmie sie spodobalem, jzu mnie zaakceptowala, teraz tylko czekam na telefon od uni: yes or No
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
skrót miasta napisałem po polsku..z pracą życzę powodzenia..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
Acha no spoko, bo NJ to skrót od New Jersey, myslalem, ze ci sie pomylilo Bo to zaraz obok New York

Zmieniony przez - SokolHasan w dniu 2007-03-22 01:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Jest dobrze sokol. Sledze na biezaco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2176
Cos sie ostatnio malo dzieje w temacie patrze... nie ma czasu czy co ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co lepsze> Gain Fasy czy Serious Mass??

Następny temat

mono vitala

WHEY premium