SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition !/[Elite Lady]Lalus78

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
setka juz jest jednak zmęczyła sie wcześniej. Do bicia rekordu to lepiej usawic pierw MC i inaczej sie rozgrzać
a opis jak z rzeźni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
a tak mi sie pomyslalo przez chwile ze moze powinnam przed przysiadem zrobic , no to w takim razie zrobie tak nastepnym razem, a jak sie mam rozgrzac inaczej?

opis masz racje dobre

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2012-02-15 14:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN NIETRENINGOWY

2000kcal




warzywa,ziola,suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
5x90 wow, nie dziwne, ze sie wymeczylas. Jakbys maxowala to stowa by poszla. A trening sadzac po wypisce nie byl krotki, nie widac bys nie dokonczyla to co? Odpoczynek?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Yosis trening nie dokonczylam, 2 cwiczenia odpuscialm
Co do odpoczynku to wciaz sie zastanawiam, brak mi motywacji ostanio,wkurvia mnie to jak widze jak laski jedza smieci i sa mniej odtluszczone niz ja

DZIEN TRENINGOWY

2000kcal



warzywa, ziola, suple

przesadzialm z weglami ale nie mialam czasu nic innego przygotowac tylko kombinowalam z tym co mialam ugotowane.
--------------------------------------------------------------------
Dzien 3

5 min orbiterek

1. wyciskanie klatka płasko 4x5 30/32.5/35/35
2. przenoszenie sztangielki z aglowe lezac 4x10 10kg/10kg/12kg/12kg
3. ściąganie drążka prostymi rękami 4x 10 25/30/35/40 - 6 razy
4. wyciakanie na barki 4x8 8/8/8/8
5. shoulder box 3x 6 3 kg


Mialam pomoc przy wszystkich cwiczeniach.
klatka, barki 2 ostnie serie z pomoca.




Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2012-02-17 11:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
są mniej odtluszczone to masz odpowiedź. A bardziej otłuszczone i o niebo mniej umięśnione przez co metabolizm pierdut wkrótce Rób swoje, warto

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
^^ jak vari

no łączę się w bólu, na te niesprawiedliwość świata

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
też mnie to wkurvia
moja wspollokatorka (uprawiala sport kiedys wyczynowo) je słodycze, zupki chińskie na obiad, musli, jogurciki i bialy chleb, a wygląda lepiej ode mnie - umięśniona , krata , tluszczu - nie widzę
co za los...

Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2012-02-17 12:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no wlasnie, jak jest to mozliwe, ja smieci zero, slodkiego od co najmiej roku zero,zawsze sport uprawialam, dbalam o kondycje a mam oponke jak ch..j a laski w pracy jedza kanapke frytkowa(bialy chleb, margaryna, frytki), marsy,chipsy, cappucino i maja super ciala, widzialm w stroju kapielowym, nie sa chude jak patyki, ale bardzo dobrze wygladaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale to podejście to nie teges jest, trzeba sie zastanowić po co jemy tak czy inaczej i po co ćwiczymy, bo fakt jak to dla chwili obecnej jest to nie liczmy ze nie będąc obdarowanym przez matkę naturę dorobimy sie nagle cudownych włosów skóry czy figury.
Pewnie ludzie wcinają syf i nic po nich nie widać nie umierają w wieku 30lat a potrafia i ćpać i chlać .. I co to właściwie dochodzi. Kazdy z nas ma prawo wybrać swoje zycie, ja wybieram takie bo wolę zwiększyć swoje prawdopodobienstwo by na starośc uniknąć wysiadywania godzinek u lekarzy, spać normalnie wstawać nie musząc łykac tony tabletek. Mam tylko 40lat a juz wolno zaczynam widziec róznicę miedzy swoimi rówieśnikami i nie ma znaczenia jak oni jedza i jak z tego powodu wyglądali naście lat temu, czas płynie a ja pracuje na przyszłośc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Margot77

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/ malgo421/podsumowanie str. 11

WHEY premium