SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia DT vol.2 - rok str. 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
to czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
O laski jakie Wy niecierpliwe

Póki co powiem tylko tyle, że trening był w czwartek, a ja jeszcze czuję zad i dwójki

Chciałam dziś wyskoczyć na rolki - ok 20-25 km ale nie wiem jak moje dolne członki będą ze mną współpracowały


Dziś też będzie wypiska, ale to po południu trzeba nadrobić zaległości.

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-08-09 08:48:51

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wpadłam zobaczyć jak tam pomiary bo pierwsze były obiecujące, ale brak najnowszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Obli - Niedoczas przeokrutny

Na szybko wrzucam pomiary, obiecujące nadal
Czuję "w dotyku', że ubywa tu i tam.

Jem wg wytycznych, nic nie obcinałam, staram się ten kilogram krzyżowych też wciągnąć.
Treningi są, dodatkowe aktywności też są.
Jutro powinnam znaleźć czas na uzupełnienie wszystkiego, tym razem na pewno



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
foty były?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull
foty były?


Dawno nie było
Miały być plażowe - sam prosiłeś - ale jakoś nie ma kiedy pstryknąć.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
trochę zawiedziony jestem ale czekam dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to jedziem


Zbiorczo do wszystkich dni.

Warzywa - wliczone w miskę.
Suple - selen 100, wit. A+E, olej z wiesiołka.
Napoje -3x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone z reguły), woda ok 2-4 l.

______________________________


PIątek 01.08.
DT


MISKA



TRENING
rozgrzewka





Aero na orbim 10 min
Rozciąganie


Komentarz

Sądząc po obciążeniu w stosunku do poprzedniego treningu, mocy raczej nie miałam
Z tym przysiadem też średnio mi idzie, ale już jest lepiej
____________________________________________


Sobota 02.08.
DNT


MISKA

Miska po części liczona. Dodać trzeba tłuszcz do smażenia placków z cukinii [Mama częstowała ]



Komentarz

Z aktywności - rolki



_______________________________________________________


Niedziela 03.08.
DNT


MISKA

Nieliczona.

Aktywności
godzina na kajaku, przy przeokrutnym wietrze umęczona maksymalnie.




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-08-12 17:17:22

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Poniedziałek 04.08.
DT


MISKA



TRENING
rozgrzewka



Aero na orbim 10 min
Rozciąganie

Komentarz

Jak już nie raz powtarzałam, w tym treningu jest najciężej zrobić progres, staram się jak mogę, ale że nie mam się zajechać tutaj, to nie ma jak poszaleć

___________________________________________



Wtorek 05.08.
DNT


MISKA


Aktywności

Rowerowo




_______________________________________________________________________


Środa 06.08.
DT


MISKA


TRENING
rozgrzewka

Aero na orbim 10 min
Rozciąganie

Komentarz

Super progresu nadal nie ma, ale pogoda nie sprzyjała raczej biciu rekordów, ledwo człowiek na siłownię wejdzie a już cały mokry








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-08-12 17:25:54

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Czwartek 07.08.
DNT


MISKA



Komentarz

Dodatkowy trening, na który tak Miodowa czekałaś

6 obwodów.

wykroki chodzone x 5 na nogę
rdl z hantlami x5
dumbel swing x5
wiosło hantlami oburącz w opadzie tułowia x5
push press z hantlami x5

Wszystkie ćwiczenia zrobione z 8kg hantlem i swing 16 kg.

Mierzony czas obwodu, odpoczynek 1/2 czasu pracy.

Właściwie zrobiłam 7 obwodów, z czego ten pierwszy to raczej zapoznawczy, bo długi wyszedł.
Na końcu pot mi się po czole lał
Wiaderko nie było mi potrzebne, ale wiem że przy drugim podejściu może być już inaczej, bo wyczułam co i jak.

Domsy na dupsku i dwójkach czułam do niedzieli


________________________________________________________


Piątek 08.08.
DT


MISKA



TRENING
rozgrzewka



Aero na orbim 10 min
Rozciąganie

Komentarz

MOC BYŁA

1. Wyciskanie nogami na maszynie, stopy podparte wysoko, stopy lekko na zewnątrz- MOC - gość obok mnie robił mniejszym ciężarem nogi niż ja - ale nie bez powodu nazywam, go bocianem
2. Dumbbell swing - 22 kg poszło.... zawstydziłam kolegów z siłowni....
3. Wiosłowanie w leżeniu na ławce przodem - tu był progres z konieczności, ponieważ 14 kg hantle były okupowane. Poza tym to ćwiczenie chyba lepiej dla płci przeciwnej następnym razem będę wykonywać w kąciku
4. Wyciskanie hantli na skośnej - Ostatkiem sił końcowe serie.
5. Cuban Press - Barki ładnie pracują.
6. Biceps + Triceps - oki, z tricem nie szaleję bo czasem mi wygina jakoś rękę dziwnie i boli.
7. Plank - Yhhh


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-08-12 17:34:56

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja: 173, 68kg, pomocy.

Następny temat

..do wymarzonej sylwetki gruszki

WHEY premium