SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia DT vol.2 - rok str. 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mawashi mam kilka pytań. [wypiski z zaległych treningów są stronę wcześniej]

1. Czy w momencie, kiedy rozpoczynamy przysiady lub RDL od ciężaru rzędu 40-50 kg powinnyśmy zrobić jakieś serie rozgrzewkowe??

2. W które dokładnie dni A czy B mamy robić ćwiczenia rozciągające z gumami na barki?

3. Mam do wykorzystania bon w sklepie sfd i zastanawiam się czy mógłbyś polecić jakieś suplementy dla mnie - bo sama nie mam pomysłu za bardzo

4.
Filmik z RDL 80 kg do oceny - bo ciężary mnie zaczynają przerażać więc wolę to skontrolować [chociaż osobiście nie widzę nic rażącego, chyba, że z tułowiem iść bardziej równolegle do podłoża ?? ]






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-25 23:52:25

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mawashi jesteś tam
Bo nie wiem czy aż tak źle ze mną, czy co
_______________________________

Poniedziałek 28.04
DT


MISKA

Warzywa - marchewka, rzodkiewka, pomidory.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3,5 l.


TRENING


Trening podsumuję jednym słowem - PORAŻKA
brak mocy - totalnie, progresu brak, wręcz regres.....
Nie wiem dlaczego...




____________________________________________

Z innych spraw - babskich - spóźnia mi się @ o 9/10 dni już
Czyli wychodzi 38/39 dzień cyklu. [a zazwyczaj było 28/29]
Z reguły wszystko było jak w zegarku - +/- jeden dzień w jedną lub w drugą stronę.
Nie mam ostatnio żadnych powodów do tego żeby mógł mi się spóźniać okres...

Odczekałam tydzień od planowanej @ i wczoraj zrobiłam test ciążowy
No ale wynik negatywny...

Dziwna sprawa






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-29 23:18:39

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Generalnie tragedii nie ma Zobacz, że w momencie skłonu już pracujesz kolanem, a powinnaś dopiero jak sztanga dojdzie do wysokości rzepki. Szczegół, ale spróbuj z tą zmianą. Do kolana jak na prostych nogach, później ugięcie i w drugą stronę analogicznie. Ładny ciężar i płynnie podniesiony, więc to będzie kosmetyka.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wrzucam zaległy trening.
Wyciskania
sztangielek na skosie nie było, tylko próbowałyśmy wyciskać sztangę na ławie prostej, bo mają być u nas amatorskie zawody i chciałyśmy się sprawdzić ile razy damy radę.



____________________________

Poza tym coś się ze mną dzieje nie tak.
Nie będę się rozwodzić nad tym, bo jak to Chuck powiedział, to forum sportowe a nie medyczne.

Ale @ dostałam w 41 dniu cyklu
Jestem zmęczona, brak mi sił, brak mi apetytu, popołudniu najchętniej bym spała, nie dojadam miski.
Nie poszłam w poniedziałek na siłownię, bo zasnęłam na kanapie

I mam 3 teorie.
1. Przesilenie wiosenne.
2. Chrzani się coś z tarczycą.
3. Ciąża [ale mało prawdopodobne, bo dwa testy i tak wyszły negatywne]



____________________________
Mam też wrażenie, że na treningu nie jestem w stanie już nigdzie zrobić progresu
Dodatkowo hantle co 2 kg nie ułatwiają tego.
Ale nie wiem czy nie doszłam do końca moich możliwości w tym planie treningowym


_______________________________
Póki co próbuję się pozbierać w całość.
W przyszłym tygodniu zrobię badania tarczycy i mam wizytę u ginekologa. Może się coś wyjaśni.


Lato za pasem i nie czas na jakieś wydziwianie.
Żeby się znów nie okazało, że najlepszą formę to ja robię zimą, a na lato jest dupa blada


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-05-07 16:20:32

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-05-07 16:21:55

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206879
Obie dostaniemy odznakę "sportowca specjalnej troski" będzie dobrze człowiek, nie gumka,żeby pękać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
tydzień luzu i robimy cofkę z ciężarami, trening bez zmian na razie - dołożyć magnezu i cynku na noc, może być MZB albo ZMA z Tested Nutrition. Te sprawdzone i osobiście polecam. do tych 3 punktów można też dodać przetrenowanie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dorotka

Mawashi - cieszę się, że czuwasz
Będzie przerwa.
Co do magnezu i cynku, to planowałam kupić, natomiast mam w domu HGH Night i BCAA - może też nie zaszkodzi skoro i tak jest w szafce

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
bcaa nie ma sensu, ale HGH Night łykaj

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wróciłam do żywych

W okolicach czwartku/piątku samopoczucie na plus i apetyt także.
A tak to miski w okolicach 1550 kcal oscylowały.
Cały tydzień miski czyste - czego nie mogę powiedzieć o samej majówce

Magnez kupiony, cynk także, ale nie łykałam w sumie teraz niczego, nawet selenu, ponieważ byłam dziś u pobrania krwi i nie chciałam niczego w organizmie mieszać. Poczekam też z tym wszystkim do środy, do wizyty u ginekologa.


_____________________________________________________

Poniedziałek 12.05.
DT


MISKA

Dostarczono - 1 815,4 kcal 121,3 g B 151,7 g WW 80,4 g T

Warzywa - marchewka, ogórek, groszek.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2,5 l.

+ jajecznica, klarowane
+ ryż, kurczak, groszek,
+ ryż, kurczak, groszek
+ ziemniaki, mielone, klarowane

TRENING
rozgrzewka


INTERWAŁY x 5 na orbim - tak na rozruszanie się.
+Rozciąganie


Komentarz

Trening mnie dziś zniszczył...
Nie szalałam z ciężarami, wręcz myślałam, że przeginam w drugą stronę, ale wierzcie czy nie, ściorały mnie te hantelki okrutnie

Ale cieszę się, że już wróciłam na siłownię



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wrzucam też pomiary
W sumie cały kwiecień się nie mierzyłam, teraz znów zaczęłam.
04.05 - było w trakcie @ i to tej dziwnej, dlatego po części biodra i uda to mogła być opuchlizna.
12.05. - tydzień z miską czystą i wszystko zaczyna wracać do normy.

Nie wiem na ile te cm, to wina @ a na ile po prostu mówiąc wprost - przytyłam. W pępku, to bez dwóch zdań przytycie

Mawashi - Tak nieśmiało sobie myślę, że może od czerwca jakąś mini redukcję wprowadzić
Teraz przez te 3 tyg maja wrócę do równowagi i od czerwca mogłabym działać - może masz jakąś wizję ?

Tak żeby na to lato jakoś wyglądać









Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-05-12 22:05:18

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja: 173, 68kg, pomocy.

Następny temat

..do wymarzonej sylwetki gruszki

WHEY premium