SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia DT vol.2 - rok str. 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Sforciu - ale jestem ignorantka, tak sie skupiłam na sobie, że przegapiłam Twoje podsumowanie, a tu takie cuda Pani baaardzo mi się podobasz. Superowa laseczka jesteś. A teraz zdrowiej kochana, a może organizm potrzebuje przerwy i sam sobie o niej zdecydował....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Veronia - dziękuję

________________________________________

Wracam po lekkim falstarcie - Nie dam się już żadnemu choróbsku!! o NIE.


Plan działania jest taki.
- bo to dawało rezultaty, a z różnych przyczyn od początku roku praktycznie zaprzestałam aktywności w DNT - ale wracam na tory!

Poniedziałek - Siłownia
Wtorek - Interwały lub Tabata [zależy jak czasowo ogarnę]
Środa - Siłownia
Czwartek - Tabata lub Interwały [zależy jak czasowo ogarnę]
Piątek - Siłownia
Sobota i Niedziela - Rower/rolki/bieganie - w zależności od pogody

Po drodze gdzieś ścianka w DNT i być może jakieś rolki/rower w zależności od pogody i towarzystwa Ale to już czysto rekreacyjnie


MISKA
Raczej tak jak było - ale wskazówki mile widziane
W DNT - minimum węgli.
W DT - zachowany podział procentowy węgli.
1800 kcal BWT w DT - 120/150/80

Zobaczymy jak to wszystko zadziała - Bo oczywiście chciałabym widzieć lepsze efekty
______________________________________________



Poniedziałek 14.04.
DT


MISKA

Warzywa - rzodkiewka.
Suple - wit. D 2000 j.m. , tran, selen. - suple na wykończeniu [jedynie selen będzie nadal ze względu na tarczycę]
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2 l.


TRENING
rozgrzewka
+ rozgrzewka przysiadowa.






INTERWAŁY x 10 na orbim
+Rozciąganie


Komentarz
1. Przysiad - W 3 serii zaczęły mi puszczać plecy i "falowałam" dlatego nie zrobiłam pełnych 15 powtórzeń, bo technika była kiepska.
2. Uda - Zabiło mnie 32,5 kg - niemoc
3. Wiosłowanie jednorącz hantlą - ok
4. Klata - na końcu też niemoc.
5. Składanka na barki - zabija jak zawsze. Nie mogłam butelki podnieść żeby się napić.
6. Jeżyki - ok




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-15 20:33:48

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Wtorek 15.04.
DNT


MISKA


dostarczono 1 829,8 kcal b: 121,8 g (26,6%) ww: 27,7 g (6,1%) tł: 136,9 g (67,3%)



Warzywa - marchewka, rzodkiewka.
Suple - selen 100, wit. D 2000 j.m., tran
Napoje - 3x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2 l.

+ do miski zupa warzywna [było w środku niewiele kaszy jaglanej, ale Babcia zrobiła ją specjalnie dla mnnie, no bo jaglana zdrowa ]

Komentarz

Tabata - zrobiona!

Patrząc jakie mam domsy na czwórkach, to Tabata była przeokrutna.

No, ale nic. Trzeba wrócić do porządnej pracy - sylwetka sama się nie zrobi





"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Środa 16.04.
DT


MISKA

Warzywa - marchewka, brokuł, ogórek.
Suple - wit. D 2000 j.m. , tran, selen.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3,5 l.


TRENING
rozgrzewka



INTERWAŁY x 15 na orbim nie cierpię....
+Rozciąganie


Komentarz

1. Wykroki - brak progresu, bo ta 10tka mnie ciora okrutnie po tych przerwach, przy końcu nawet buja, więc zwiększanie nie jest wskazane.
2. RDL - dobrze. Jest moc
3. Wiosłowanie w leżeniu na ławce przodem - wchodziło w plecy, ale jeszcze nie umiem dobrze wyczuć obciążenia tutaj.
4. Wyciskanie na skośnej - po tym wiośle wcześniej tak jakby mocy mniej.
5. Wznosy bokiem stojąc - 2kg za mało 4 kg przy końcu już nawet za dużo... ale co zrobić jak tylko parzyste hantle są
6. Triceps + biceps - aż żyła wyskoczyła.
7. Plank - ała






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-16 21:33:23

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Czwartek 17.04.
DNT


MISKA


dostarczono 1 873,6 kcal b: 120,5 g (25,7%) ww: 39,4 g (8,4%) tł: 137,1 g (65,9%)


Warzywa - marchewka, rzodkiewka, brokuł
Suple - selen 100, wit. D 2000 j.m., tran
Napoje - 2x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2 l.


Komentarz

Plany swoje, a życie swoje.
Interwałów czasowo nie ogarnęłam - czas spędziłam w poczekalni u weterynarza.
Dodatkowo wybrałam sobie okres okołoświąteczny na powrót do systematycznych interwałów - tiaaa - łatwa sprawa....



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Piątek 18.04.
DT


MISKA

Warzywa - marchewka, ogórek.
Suple - wit. D 2000 j.m. , tran, selen.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3,5 l.

dostarczono 1 776,6 kcal b: 116,3 g (26,2%) ww: 153,3 g (34,5%) tł: 77,6 g (39,3%)


TRENING
rozgrzewka



INTERWAŁY x 10 na orbim - to nie były interwały, to była patologia
dałam radę 10, ale chyba niewiele to miało wspólnego z interwałami - po przysiadach niemoc w nogach przeokrutna

+Rozciąganie


Komentarz

1. Przysiad - poszło 70kg A jeszcze niedawno stękałam przy 50 kg. [może i bym 5x podniosła, ale technika już kulała i plecy puszczały więc zrezygnowałam, bo nie o to w tym chodzi]
2. Uda - ciężko przy końcówce.
3. Wiosłowanie jednorącz hantlą - teraz czuję jak weszło w plecy, bo mnie aż stanik uwiera
4. Klata - coś zakręciłam się tutaj z rozłożeniem obciążenia i 40 mnie zamordowało.
5. Składanka na barki - lajtowo jak zawsze.... Taki żarcik
6. Jeżyki - Ok.






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-18 23:53:20

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Tydzień mnie nie było

Ale już postaram się to jakoś ogarnąć, uzupełnić i podzielić.
Będzie jak na spowiedzi.


SOBOTA I NIEDZIELA

W sb nieliczone - w 99% czysto.
Niedziela - rozpusta ze wszystkim. [nie nie rzuciłam się na blachy ciast i miski czekoladek ]
Z tych "grzesznych" rzeczy - zjadłam biały chleb i bułki - domowej roboty, sałatkę ziemniaczaną z majonezem, domowe ciasta, ale raczej bez kremu były.
Aaa i tradycyjnie jak co roku na zająca od X lat - jajko niespodziankę tak btw - słodkie pieruństwo jak cholera.

Oczywiście efekt tego był jeden - brzuch napięty do granic możliwości
Gluten = zuoooo


_______________________________________________

Poniedziałek 21.04.
DT


Siłownia była otwarta, ale od 12 a na 14 do teściów na obiad

Trening na szybko, ale zrobiony.
Tak wczesna godzina, to nie mój czas - mroczki przed oczami, kołatanie serca, ogólna niemoc - co widać, po super "progresie" - ogólna masakra.

Bez interwałów i rozciągania. Czas gonił.

MISKA - nieliczona, ale tym razem czysta. Bez syfów.



______________________________________________________


Wtorek 22.04.
DNT



Zrobiona TABATA.

MISKA - nieliczona, ale tu jeszcze pozostałości świąteczne zostały wciągnięte Ale bez jakiegoś łakomstwa :-]



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-25 23:00:35

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Środa 23.04.
DT


MISKA - yy nie wiem czy słusznie czy nie, ale w ramach "promocji świątecznej" obcięłam 50 g węgli +/- 200 kcal.

Warzywa - marchewka, ogórek.
Suple - wit. D 2000 j.m. , tran, selen.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 3,5 l.

TRENING
rozgrzewka
+ rozgrzewka przysiadowa


INTERWAŁY x 15 na orbim - jakaś patologia ostatnio, te interwały
+Rozciąganie


Komentarz
1. Przysiad - Zrobiłyśmy jeszcze rozgrzewkę samą sztangą, bo tę ciężary już zaczynają być spore.
2. Uda - Po przysiadach morderstwo dla nóg.
3. Wiosłowanie jednorącz hantlą - chyba bardziej muszę się skupić na tym skręcie tułowia. Aaaa i pierwsze dwie serie regres, bo poprzednio było przeszarżowane.
4. Klata - przegięcie z obciążeniem.
5. Składanka na barki -
6. Jeżyki - ok



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-25 23:08:03

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Czwartek 17.04.
DNT


MISKA - ciąg dalszy "promocji świątecznej" - obcięty lekko tłuszcz.

Warzywa - marchewka, ogórek, brokuł
Suple - selen 100, wit. D 2000 j.m., tran
Napoje - 2x kawa rozpuszczalna + mleko (wliczone), woda ok 2 l.


Komentarz

Miały być interwały na dworze - a nie było nic - burza, grad, ulewa skutecznie zmieniły plany....




"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Piątek 25.04.
DT


MISKA - nadal trwa "promocja świąteczna" - 50 g ww.

Warzywa - marchewka, rzodkiewka.
Suple - wit. D 2000 j.m. , tran, selen.
Napoje - 2,5x kawa rozpuszczalna + mleko i śmietanka (wliczone), woda ok 3,5 l.


TRENING
rozgrzewka





INTERWAŁY - brak.
+Rozciąganie


Komentarz

1. Wchodzenie na podwyższenie z hantlami - szczerze nie cierpię tego ćwiczenia
2. RDL - Tak chciałam szybko to zrobić, że zrobiłam 4 myśląc, że już 5 było dlatego na filmie tylko 4x. Piąte dorobiłam
3. Wiosłowanie w leżeniu na ławce przodem - jest moc!
4. Wyciskanie na skośnej - Mocy jakby mniej po tym wiośle, ale i tak ładnie.
5. Arnoldki - ok
6. Triceps + biceps - Generalnie ja nie wiem, czy ja jestem taka silna czy ja tak rąbię technikę
7. Plank - masakra.





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-04-25 23:18:40

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja: 173, 68kg, pomocy.

Następny temat

..do wymarzonej sylwetki gruszki

WHEY premium