SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch dla kobiet jak dawkowac???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Witam
Jestem tutaj nowa,muszę schudnąć po ciąży,jakieś 15kg.
kupilam puszkę scorcha 168 kaps
Jak mam dawkować?na opakowaniu jest 2 razy po 3 tabletki.czy mogę zacząć od tej dawki?nie mam żadnych problemów zdrowotnych.
czy mogę to połączyć z Bio-CLA?Jeśli tak to ile tabsów i kiedy?
I jaką dietę do tego zastosować żeby były najszybsze efekty?jeśli chodzi trening to ćwiczę callanetics 4 razy w tyg,w pozostałe dni 1h na stepperku lub rowerek.Bardzo proszę o odpowiedź.

Płeć: Kobieta

Wiek: 30

Waga: 84kg

Wzrost: 173

Obwód klatki: 109

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 86

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ogromny

Aktywność w ciągu dnia: głównie spacery,

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 x w tyg callanetics po godz,w pozostałe dni stepper i rower

Odżywianie: mogę zastosować każdą diete

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: żadnych

Stan zdrowia: doskonały,oprócz 15kg po ciąży

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 x w tyg callanetics po godz,w pozostałe dni stepper i rower

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: to mój pierwszy spalacz,wcześniej l-karnityna do siłowni i bio-CLA

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak,mam puszkę scorcha

Stosowane wcześniej diety: różne,głównie głupawe diety-cud
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Może zacznij od 2 kaps 2 razy dziennie ... po jakims czasie zwiększ ... nie wiadomo jak twój organizm zareaguje na Scorcha ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A nie lepiej zacząć było od diety a nie od zakupów Tyle forsy można fajniej spożytkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
hehe :) Cwiczenia dobre są wiec scorch moze troszke pomóc .. no ale dieta jest najważniejsza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zaczynasz od kapsułki rano,
jeżeli jest ok, żadnych jazd, dajesz drugą kapsułkę po południu,
po 2-3 dniach jeżeli jest ok, dajesz drugą kapsułkę do porcji rano,
po następnych 2-3 dniach, kapsułkę do porcji po południu,
itd. aż dojdziesz do 3 kaps w porcji, których nie przekraczasz.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13176
Witam.Mam pytanie czy te tabletki Scorch rano można zażywać 2 minuty przed śniadaniem ? Wstaje o 5:25 łykam dwie tabletki i za chwile wcinam śniadanie.Druga porcja około 16-tej.Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

MISIOREX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
spalacze najlepiej dawkowac z dala od posilkow. wystarczy jak dasz ok. 30-40 minut przed. to samo przed treningiem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13176
pisali,ze najlepiej rano i przed treningiem.moze bede łykał o 7 dwie godziny po sniadaniu

MISIOREX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
moze byc i tak, ale kolejny posilek zjedz tez te 30 minut pozniej

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
kocio2009 a mogę prosić jakieś naukowe wytłumaczenie tego żeby spalacze brać na pusty żołądek?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na wielu produktach, ktore mialam wyraznie napisane jest aby dawkowac przed lub po posilkach w granicy min. te 30 minut. To nie jest moj wymysł. tak samo jest np. ze stackami. robi sie odstep od posilkow

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczwanie TDEE

Następny temat

Omega 3 w rybach - pytanie do ekpertów

WHEY premium