SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudlem 10 kilo w miesiac , Ile bialka potrzebuje moj organizm?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Witam
W zeszlym miesiacu postanowilem schudnac zeby lepiej mi sie cwiczylo sztuki walki a bylo to przejscie z 100 kg a teraz waze 90 kilo zajelo mi to miesiac .
Mam pytanie ile dokladnie potrzebuje gram bialka dziennie przy wadze 90 kilogramow zeby tluszczyk sie spalal a rosly tylko miesnie ?
Czy na kolacje mozna jesc tylko twarog czy jeszcze cos innego .
Nie zlosccie sie jesli byl juz taki temat poprostu mam jako takie pojecie ale chcialbym sie upewnic a sa napewno tu ludzie ktorzy znaja sie na tym lepiej odemnie ?
pozdrawiam i z gory dziekjue

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
ja poczekam az dojde do tego set pointu albo zacznie mi leciec sila, i wtedy se uloze diete co do miligrama:) poki co jest dobrze, i drastyczne zmiany nawykow zywieniowych i dolaczenie aerobow to treningow daja olsniewajace efekty ;P

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Bialko 2g na kg masy ciala
Twarog chudy jak najbardziej na noc

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
a jaką diete zastosowałeś
wklej ją do posta bo jestem ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Nie uwazasz ze 10 kg w miesiąc to jednak troche za dużo. Nie obcioleś sobie za bardzo kcal??Jeśli bedziesz na redukcji i bedziesz tracił tluszcz to mięśnie tak łatwo Ci nie bedą rosly.

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Witam no troszke sobie obciolem ale w wiekszosci weglowaodany , czyli weglowodany jem tylko rano a potem stram sie jesc pokarm bialkowy , chodzi o nie laczenie pewnych produktow ze soba , i dlatego chcialem sie zapytac ile jesc bialka wiecej bo wiem ze jak sie zabierze organizmowi weglowodany to trzeba podniesc ilosc bialka zeby nie miec utraty w miesniach tylko do jakiego poziomu ???
pozdro

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a jojo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Podam przykladowy dzien

Rano tunczyk dwa jaja jeden kawalek chcleba razowego / lub mieszanke musli z jogurtem

przekaska mandarynki

popoludniu kurczak w kawalkach z pomidorem

kolacja twarog
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Rozloz to na 5-6 posilkow bo masz tylko 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak przy takiej diecie robiłeś jaki kolwiek trening to zdecydowana większość z tego co zrzuciłeś to mięsień

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
To napisz mi jak mozesz taki przykladowy dzien posilki ale pamietaj ze nie chodzi mi o mase
z gory dziekuje i pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przykładowy dzień

sniadanie : najwiekszy posiłek : srednia ilość bialka + duzo wegli i srednia ilosc tłuszczu
2 sniadanie srednio bialka, wegle i tłuszcz
obiad ( dajmy na to ze bedzie przed trenigiem ), takze dzuo posiłek : srednio bialka + sporo wegli i tłuszczu
po trenignu carbo
jakies 30min - 1 h po treningu : bialko + weglowodany
kolacje czyli wszystko po trochu
przed snem same bialko

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam ponownie! Moja 'masówka' do sprawdzenia :)

Następny temat

Dieta na przyrost masy

WHEY premium