SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA + WYTRZYMAŁOŚĆ KLATKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
witam fiar , fajne zdjecie, takie promienne, a propo treningu thx za wklejenie ilosci powtórzen i małe pytanko , skoro dzisiaj robiłem klatke regresje i moje powtórzenia wygladały tak :
100% 5 powt.
93% 8 powt.
86% 10 powt.
79% 12 powt.
72% 14 powt.
100% 3 powt.
wiec powinienem teraz do bazowego ciezaru dodac 5 procent i robic wg tego ciezaru progresje , w pierwszym tygodniu robiłem progresje i wykonywałem tyle powtórzen ile napisałes , w drugim tygodniu czyli dla mnie dzisiaj w regresji zrobiłem wiecej niz podałes i w nastepnym tygodniu juz musze dodawac ciezar , wiec wniosek z tego ze trening działa?? jak myslisz filar , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
witaj basswood. Zaskoczyłeś mnie bardzo ostatnią serią na 100% x 3.
Szczerze powiem że robiąc 5 powtórzeń w pierwszej serii nikomu u mnie jeszcze nie udało się przekroczyć 2 ruchów w ostatniej serii(zakładam że robiłeś czysto technicznie i nie odbijałeś od klatki)
Jeśli faktycznie tak było to gratuluję wytrzymałości mięśniowej.
Następny trening progresywny w takim razie na 100% musisz obrać ciężar od którego zaczynałeś regresję. Widzę że ta metoda na Ciebie działa.
Tak trzymaj. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
nigdy nie odbijam , nie odbijałem i tego robic nie bede bo nie umiem wrecz ci powiem , sztange podczas opuszczania w doł zatrzymuje na jakis 1 cm nad klatka i do góry , wiec jak mówisz w progresie wyjsciowy ciezar to stare 100% plius 8 % jak w regresji , tak a jak w progresji bede robił wiecej to w regresji do 108% dodac 5 % tylko tak ?? zobaczymy jak to bedzie pod koniec cyklu , mam zamiar zrobic 8 tyg, zrobiłem 2 juz a od nastepnego mam zamiar brac kreatyne z tauryna wiec mam nadzieje ze moje efekty beda wieksze , bo zawsze miałem problemy z siła na sztandze , a propo tego 3 powtórzenia , dzieki za pochwałe bo te trzecie powtórzenie zrobiłem tak ze myslałem ze zemdleje na ławce ale dałem rade, mało " kupy nie zrobiłem " jak wyciskałem , he he , pozdrawiam i bede cie powiadamiał o efektach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
czesc w sumie bardzo mi sie podoba ten plan tak sie zastanawiam ze skoro jest cos takiego dla srednio zawansowanyh to czy mozna cos podobnego zastosowac do cyklu na sterydah ????? w tym zwiekszamy o 8% o ile bysmy zwiekszali dla sterków ??? w sumie pytam sie z ciekawosci to pytanie do zakładajacego post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
WOw. Podoba mi sie trening.
Chetnie sprawdze jak podziaa na mnie na suwnicy.

ostatnio na suwnicy sprawdzilem max, z tego 80% i tym cięzarem 4-6 serii na max powt (z zapasem 1-2 ruchów). sprawdzalo sie dobrze ale lepiej chyba coś sprawdzonego niz wlasne pomysly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1421
Mam jeszcze 1 pytanie odnosnie tego treningu,czy robiac skos i rozpietki mam robic duzymi ciezarami tak jak w treningu na sile czy ciezar mniejszy i 12-8 powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj Wardog. Następne ćwiczenia typowe na masę. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
witam.Wczoraj zrobiłem 1 trening i dzisiaj nie moge ruszyc ramionami ,takie mam zakwasy na klatce

1. 5 serii tego planu
2. 4 serie sciagania linek w staniu po 10 powtórzen
3. Skos głowa w dół 4 serie 8>8>6>6

Zobaczymy jak pójdzie za tydzien regresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Dj.. jak tam idzie trening ?

Ktoś jeszcze go stosuje ? Ciekawy jestem opini .. Bo mam zamiar zacząć jechać nim od poniedziałku !

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN OCENCIE

Następny temat

doradźcie proszę

WHEY premium