SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA + WYTRZYMAŁOŚĆ KLATKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Ten plan ma sens jeśli stosujesz go przez cały cykl 6 - 8 tygodniowy.
Po cyklu na klatkę i nogi tym systemem rozpoczniesz następny i obierzesz sobie następne dwie grupy mięśniowe. Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
filar małe szybkie pytanko , nie czaje tej regresji , chyba tam gdzies jest bład w procentach bo 2 razy jest 72 % a ciezary sa inne , i dlaczego w regresji jest 6 serii a w proresji tylko 5, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj basswood. W pierwszym tygodniu za wyjściowy ciężar obraliśmu 100kg i na nim kończyliśmy progresję. 77% ze stu kg =77kg.
W następnym tygodniu robimy regresję, ale zaczynamy od cięzaru o 8% większego niż w progresji to znaczy 100kg + 8% = 108 i 77% tego cięzaru wynosi ok.77.5 kg. Ostatnia seria w regresji to podejście pod maxa (ciężar od którego zaczynałeś )Możesz to zrobić ale nie musisz. Ja robię. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
"4 72% = 85kg x max
5 72% = 77.5 x max" chodzi mi o ten blad , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
masz rację basswood. Jst błąd. Zamiast 72 powinno być 79%.
Nie mam jak tego poprawić. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
i mam pytanko jeszcze, dzisiaj robiłem pierwszy tydzien tego treningu i mój ciezar który wyznaczyłem na te 7-8 powtórzen przy 4 serii przy której mam nim robic , to zrobiłem tylko 5 powtórzen , czy tak ma byc, to nomalne , czy to jest efekt trzech poprzednich serii na maxa ze nie zrobiłem 7-8 ruchów tylko 5 ?? , odp , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Dokładnie tak a pierwsza seria powinna pozwolić Ci na około 18 - 20 ruchów.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
witam filar
a jak z tempem wykonywania powtórzeń w serii, głównie chodzi mi o duże ciężary?
pozdrawiam

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
dokładnie filar własnie tyle zrobiłem 20 ruchów w pierwszej serii , to znaczy ze wszystko ok robie , a jeszcze jedno pytanko , po tych osmiu tygodniach ile w zaokragleniu pójdzie mi siła na sztandze , jest jakis przelicznik powtórzen , ze np w pierwszym tygodniu pierwsza serie robie te 18-20 powtórzen a w ósmym np 30, jest takie cos , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
kurcze 2 razy mi sie wkleiło sorka wiec jedno wykasowałem , pozdro

Zmieniony przez - basswood w dniu 2005-10-24 23:24:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN OCENCIE

Następny temat

doradźcie proszę

WHEY premium