SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczęcie przygody w wieku 19 lat.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Siema, Tak sie zastanawiam jak to jest, bo większość kulturystów która coś osiągnęła (chodzi o rozsądne wymiary i siłe) rozpoczęła trening mniej więcej w wieku 16-17 lat, wtedy może łatwiej jest już rosnąć bo ciało jeszcze sie rozwija w znacznym stopniu. A jesli ja rozpocząłem trening w wieku 19 lat to czy mam szansę żeby osiągnąć porządne wymiary ?

Never Back Down

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 28 lat i zaczalem niedawno cwiczyc na silowni..do tej pory trenowalem SW..nigdy nie jest za pozno na trening i sport..no, ale zalezy kto ma jakie cele, moim celem jest poprawa sylwetki i dobre samopoczucie, a nie startowanie w zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pożądane to znaczy jakie?
To także zależy od czasu i pieniędzy .
Ty się pewnie jeszcze uczysz, a np. taki Małysz żeby coś osiągnąc przerwal naukę w liceum i miał czas na diety/treningi
W TYM ROKU MATURĘ NAPISAŁ.

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2010-12-29 10:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 23 i myślę a bardziej wiem że wystartuje jeszcze w jakiś debiutach a dopiero wracam do treningów po ponad rocznej przerwie , ale czuje moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nigdy na to nie jest za pozno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
j/w
sam Robert Piotrkowicz zaczął ćwiczyć w wieku około 30lat i po tak krótkim czasie już ma kartę zawodowca :)

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2604
W książce:
Arnold Edukacja Kulturysty!!!
Powtarza mentor że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody z siłownia a nawet z kulturystyką. Mówi żeby stanąć przed lustrem, spojrzeć na siebie z krytyką i postawić sobie cele ( pamiętając o celach małych jak np zmniejszenie talio o 1 cm- dużo wysiłku na to nie trzeba, a motywuje jak nie wiem co i podnosi świadomość psychiki że ma się władzę nad swoim ciałem)
Więc, ćwicz, ustal dietę, odpowiednio nie na siłę wkładaj z czasem suplementację do ćwiczeń i co dzień rano wstań popatrz w lustro i powtarzaj sobie słowa Mistrza- Teraz nie ma odwrotu Arnold, Jesteś NAJLEPSZY!! Wkładając swoje imię
Psychika i ciężki trening zrobią z ciebie najlepszego zawodnika i na pewno podążając swoją ścieżką osiągniesz wiele w tym sporcie...
Polecam oczywiście lekturę ;)

Dzień Wczorajszy, Był Łatwym Dniem...

OTR TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22047
Lepiej pózno niż pózniej , do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dokładnie nie jest zapózno

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
" taki Małysz żeby coś osiągnąc przerwal naukę w liceum"

Małysz nawet nie był w liceum, tylko skończył zawodówkę, jak większość "skoczków" żeby całkowicie poświęcić się temu co kochają i trenują. Czytałem gdzieś w necie o tym;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Mlot1989 właśnie jestem w trakcie czytania tej lektury :) i musze przyznać że bardzo mi sie podoba.
Dzięki za odpowiedzi, bardzo zmotywowały ;)

SOG!dla każdego.

Never Back Down

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postanowienia noworoczne

Następny temat

Jaki orbiterek do 500zł?

WHEY premium