SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozgrzewka/aeroby/maszyny

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Rozpiszę w podpunktach i jak możecie to też tak odp , będzie łatwiej.

1.Chodzi o trening aerobowy w czasie budowania masy mięśniowej.
Jedni piszą żeby wykonywać po 20 minut w celu podkręcenia metabolizmu inni piszą , że po 30 minut - jak jest na prawdę?
2.Na czym najlepiej wykonywać aeroby po treningu siłowym , lepiej biegać , rowerek czy też szybki marsz na bieżni czy preferujecie coś jeszcze innego?
3.Sugerować się spalonymi kaloriami w czasie aerobów? Ktoś mi pisał , żebym się tym nie sugerował , bo te maszyny tak na prawdę piszą głupoty.
4.Jeśli zaczynamy trening siłowy to przede wszystkim trzeba zrobić dobrą rozgrzewkę. Na początku trzeba podnieś krążenie. Czyli gdzieś z 5 na maszynach aerobowych. I teraz czy można robić tą początkową rozgrzewkę (5minut) na maszynie na której będzie się później robiło aeroby czy też powinna być to inna maszyna? Jak tak to jaką polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Czosnek, imbir, natka pietruszki, suszona cebula, papryka (najlepiej słodka), bazylia, kolendra, koper, czarny pieprz, tymianek, gorczyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
1.może być 20 może być 30min nie ma to aż takiego dużego znaczenia jeśli chodzi o podkręcenie metabolizmu.... 2.u mnie najlepiej sprawdza się:orbitrek-bieżnia-rower w takiej kolejności...3.nie sugeruj się 4....rozgrzewka może wyglądać dowolnie najważniejsze jest aby podnieść krążenie i rozgrzać dobrze mięśnie,a przede wszystkim te partie które będą trenowane.Ja zazwyczaj rozgrzewkę przeprowadzam z lekkimi hantlami lub małymi krążkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie jestem sylwetkowcem ale wydaje mi się, że powinieneś spróbować treningu na kilku sprzętach. Sam wykazujesz co służy Tobie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Dokładnie tak jak napisał Ci Tomek>
Przy rozgrzewce najważniejsze jest aby odpowiednio rozgrzać mięśnie i oczywiście przygotować do wysiłku Twoje stawy.
Na początek może być jakiś orbitrek, rower, bieżnia itp potem kontynuacja na małych ciężarkach, hantelki, sztanga, maszyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
1 Zacznij od 20 i dojdź do 30 - tak jak Tomek napisał nie ma to znaczenia.

2. Obojętnie na czym, na czym Tobie wygodnie i na czym będziesz mógł kontrolować swoje tętno.
3.Pokazuje tak to średnio-nie sugeruj się tym
4.Obojętnie na czym zrobisz rozgrzewkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Aha dziękuję za odpowiedzi.
1.Mogę sobie robić tak , że 10 minut orbitrek , 10 minut rowerek i 10 minut bieżnia czy ciągle musi być stałe 30 minut bez zmian?
2.Jeśli robię rozgrzewkę na maszynach do aerobów lepiej by było chyba na orbitreku i bieżni , bo na rowerku chodzą tylko nogi. I czy mogę robić tak , że rozgrzewka np orbitrek a aeroby na bieżni? I czy mogę zmieniać sobie co trening , że raz rozgrzewkę orbitrek i bieżnia , i tak samo z aerobami?
3.Jakie tętno utrzymywać najlepiej i jak sprawdzić jakie się ma?
4.Rozgrzewkę przez 5 minut na maszynach do aerobów robić takim samym tempem jak wykonuję trening aerobowy?


Zmieniony przez - siuvax w dniu 2012-12-15 20:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
1.tak 2.tak... 3.przedział 120-140,jeśli chodzi o sprawdzanie tętna to każda dobra bieżnia,rower,orbitrek ma specjalne uchwyty do pomiaru tętna które pokazuje Ci na wyświetlaczu. ... 4.nie koniecznie to jest rozgrzewka

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-12-15 20:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Proszę o odpowiedzenie również w podpunktach , będzie łatwiej się odczytać , dziękuję :)

1.Słyszałem , że makaron podlewa wodą a to chyba nie za dobrze dla endomorfika. Lubię diety monotonne , czyli wszystko wrzucam do gara i mam wszystko gotowe. Chciałem zapytać czy będzie lepszy zamiast makaronu ryż basmatti i czy może wyglądać tak moja dieta jeśli chodzi o węglowdoany : rano owsiane , 2,3,4 (przed treningiem) ryż basmatti , po treningu carbo i posiłek po treningowy ryż basmatti?
2.Co myślicie o soli w diecie?
3.Robię piersi na patelni tak jak by duszone , wrzucam piersi , zalewam wodą i się robią. Mogę dodawać jedną kostkę knor dla smaku?
4.Obecnie jem mintaja. Rozmrażam rybę w sposób taki , że wrzucam ją po prostu do zimnej wody i lód sam schodzi. Później ryba jest nasiąknięta wodą i jak ja mam tą rybę zważyć?
5.Chciałbym zacząć robić rybę w piekarniku , ale raczej nie opłaca się włączać go na porcję ryby. Jak bym zrobił 3 porcję na raz (rybę jem co dzień) to ona mi się nie popsuję?
6.Warzywa gotowane , w piekarniku lub smażone tracą swoją wartość?
7.Co sądzicie o pieczarkach oraz cebuli?
8.Znacie jakieś dobre przyprawy do ryby?


Zmieniony przez - siuvax w dniu 2012-12-16 23:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Proszę odpowiedzieć na te wyzej. I jeszcze chcialem zapytac cos na temat ziemniakow. Chcialbym miec w ciaglu dnia jeden posilek w ktorym beda ziemniaki. Jestem endomorfikiem. Dobre by były dla mnie 1 x dziennie? Gotowac i jesc je w mundurkach czy obrane? I w jakiej poze dnia były by one dobre. Dodam jeszcze , ze ja w dzien bez treningu wyrzucam z diety tylko suplementy po treningowe czli carbo i bialko , wiec ziemniaki tez by sie znalazly w dzien DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
1. Makarony jedz utwardzane z mąki durum lub te ciemne - i nie ma żadnej różnicy.
2. Sól musi być ale nie dużo, za dużo soli powoduje właśnie podlewanie wodą, tak jak duża ilość węglowodanów szczególnie prostych powoduje "podlanie" wodą i tłuszczem.
3. Możesz dodać, jak jesteś na masie lub lekkiej wycince.
4. Nie wiem jak te ryby z glazurą ważyć oszukane to wszystko, najlepiej kupić taką świeżą w całości lub położyć rybę żeby sama sie rozmroziła i wtedy zważyć będzie najbardziej wiarygodny wynik.
5. na 2 dni jak zrobisz i bedziesz trzymał w lodówce to na pewno sie nie popsuje, dłużej to już nie wiem.
6. Nie, jak nie rozgotujesz, ani nie spalisz będą dobre.
7. Są dobre w smaku
8. Kup parę różnych i sam przetestuj co jest dobre dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[TrecBoxingNews] Plebiscyt PS: Krzysztof Włodarczyk - diabelnie skuteczny

Następny temat

dieta na mase do poprawy

WHEY premium