SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja redu, tren a + prop + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Jest z czego redukować na tren tez za wcześnie myślę sobie.

Powodzenia

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
No jest jest, chce spróbować te zestawienie do tego dorzucam plan treningowy Smolov no i dietka, w porównaniu tego co było rok temu i tak jest git :)

Czas pokaże :)


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-10 16:40:58

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Natan33
Jest z czego redukować na tren tez za wcześnie myślę sobie.

Powodzenia

Tez tak mysle,sam test na podklad plus ew t3 by starczylo...no ale powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Siema dzisiaj zaczynam cykl, z rana przed pracą poleciał trening siłowy
6x6 fronty
6x6 klata hantle SUPER SERIA Z WIOSŁEM
6x6 wiosło

6x6 podciągnie w super serii z dipsami

Po pracy zrobie strzała i dam znać co i jak o ile się nie uduszę albo zakaszle na śmierć :DD


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-18 08:07:17

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Wczoraj po pracy na spokojnie usiadłem i zrobiłem strzała oprócz tego że cięzko wbić 2ml to nic po az tym żadnego kaszlu duszenia, co nie zmienia faktu że trace czujność :D

Dzisiaj trening nawet spoko
5x5 martwy 130kg więc lajtowo
do tego skos górny klata pompa
rozpiętki
ściąganie drązka do klaty
wiosło hantlem

Na dziś niestety nie udało mi się zrobić obiadu bo młoda się rozchorowała i trzeba było pilnować :D
Ale na jutro klasycznie 6 jaj na śniadanko + pieczarki na drugie serek wiejski na obiad 250g krewetek plus warzywa i na kolacje twaróg/ tuńczyk :)
dzisiejszy obiad niestety bede kombinował w domu po pracy

Obecne waga 87 i się waha, jestem na vlcd więc cardio żadnego dorzucać nie bede trening siłowy i dietka powinny zrobić robote :)
Zdjęcia wrzuce albo po miesiącu od wczoraj albo na koniec trena czyli po 10 tyg i zobaczymy razem co dalej :P


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-19 07:58:33
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Z taka sylwetka i ty tren chcesz walic ? Tu spokojnie prop z t3 i dieta robi robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
patryk173
Co jest ciężkiego we wbiciu 2ml?


Czas

Honbi
ale leci to co leci, jak jesteś zainteresowany to możesz od czasu do czasu wejść :)
Jak nie to nie ma problemu, pozdrawiam :)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To mniej niż minuta z nabraniem. Pompka 2ml + igła 6 powinno iść gładko, a jak okej gesty to pod ciepłą wodę i idzie jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Witam, wczoraj poleciał drugi strzał wszystko cacy zero problemów z kaszlem czy dusznościami itp
Samopoczucie na +, chodzę spać ok 22 wstaje o 3:40 na trening wyspany.
Na treningu motywacja, spore skupienie, może sobie wkręcam a może to tren powoli się rozkręca :P
Dzisiaj
Fronty 7x5 75kg
Klatka 7x5 75kg w super serii z
pendlay row 7x5 50kg
Do tego poleciały rozpiętki 4x12
Wznosy hantli na barki 4x10

Póki co małe ciężary bo dopiero co wracam do siłowych treningów ale będzie coraz lepiej :) Nie chciałem się rozj**ać na 1 tygodniu :D
Co do miski ostatnio było pare małych wyskoków a to urodziny jakieś a to coś ale mogę uznać to raczej za cheat meal a nie day ani week :D

Dzisiaj standardowo leci
6 jaj (ok 380g) + 150g pieczarek
na drugie sniadanie mam 2 pomidorki z serkiem wiejskim
Obiad 300g kurczaka i 250g warzyw na patelnie, kurak smażony na małej ilości oleju z pestek winogronu (coś takiego :D)
I na kolacje tuńczyk z jakimś warzywkiem albo twaróg z jogurtem naturalnym i szypiorkiem i dodatkiem soli himalajskiej.

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test deka meta hcg a dziecko

Następny temat

12tyg prop+npp ->mostek ->12tyg susta+bold

WHEY premium