SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja redu, tren a + prop + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
Zrob dobra relacje ze zdjeciami :)

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Wszystko bedzie cacy :)

A co powiecie na vlcd do tego ? Aktualnie trzymam ta dietę z ankiety

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Dieta, to powinieneś wiedzieć jaka dla CB na redu jest najlepsza. Ja osobiście nie lubię vlcd, low carb też nie. Zawsze tnę na low fat i jest super ale ja to ja, niekoniecznie u CB tez to się sprawdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94761 Napisanych postów 364738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669956
Vlcd szybko i skutecznie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
KALORIE BIAŁKO WĘGLOWODANY TŁUSZCZE
SUMA DOBOWA: 1 221,6 kcal 191,6 g 20,2 g 41,6 g

Mniej więcej coś takiego wyliczyłem pewnie jeszcze się pozmienia z waszą pomocą ;)
1 Śniadanie
6 jaj całych plus pieczarki
2 Drugie Śniadanie
Tuńczyk w sosie własnym plus ogórek/pomidor
3 Obiad
300g kury 250g warzyw (brokuł kalafior kapusta)
4 Kolacja
Twróg chudy/serek wiejski plus ogórek/ pomidor/ szczypiorek


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-06 09:14:45

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Wypowie się ktoś na temat tej rozpiski vlcd ? :)
To prawdopodobnie moje pierwsze porządne VLCD i chciałbym to dopiąć na ostatni guzik :)
Z góry dziekuje,

I odnośnie treningu lepiej robić tak jak robie teraz 4x w tygodniu
1 Fronty , płaska w super serii z wiosłowaniem, dipsy i podciąganie
2 Martwy, skos góra, łapy
3Fronty, płaska hantlami w super serii z wiosłowaniem hantlem + rozpiętki
4 martwy na prostych nogach, łapy i barki
Duze partie 3x głowna seria po 8 pow
mniejsze ok 4 serii po 10-12 pow
Wczesniej trenowałem trójbój i zastanawiam się nad wróceniem do głównych 3 bojów i dodatkowo do ćwiczeń akcesoryjnych
Czyli na pewno cięższy trening niz teraz.


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-06 15:46:57

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Rozkład makro, jak i przykładowa miska pod vlcd jest ok, nic bym nie ruszał.

Zastanawiam się jedynie, czy vlcd jest dobrym rozwiązaniem, choć zapewne tak, w końcu sam podchodziłem 3 razy i w tamtym roku zrobiłem redukcję życia, między innymi właśnie na vlcd (zacząłem od zbilansowanej, potem coś ala vlcd tylko z większymi tłuszczami, a na koniec vlcd na szlif)

Trening bym widział ciężki, podstawowe ciężary, więc może taki trójbojowy by się dobrze sprawdził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
To git ja wlasnie jakis miesiąc dwa Jestem juz na ogarniętej diecie wiec myśle ze na spokojnie moge na vlcd wejść :)
Super dzięki wielkie za pomoc z czasem bede udostępniał foty badania postępy itp :)
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Cześć jeszcze takie pytanie vlcd trzymać so skutku ? Wiem ze na pewno miesiąc przed końcem tzn przed wbiciem sie na masę bede musiał zacząć dodawać kcal a tak to normalnie lecieć cały czas ? :)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94761 Napisanych postów 364738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669956
Tak lecisz do osiagniecia zamierzonego efektu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test deka meta hcg a dziecko

Następny temat

12tyg prop+npp ->mostek ->12tyg susta+bold

WHEY premium