SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja redu, tren a + prop + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Elegancko idzie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Takie pytanie, ktoś z was stosował keto ? Jak bezpiecznie zejść żeby wszystko było git ?
Słyszałem że apetyt na węgle po jest ogromny i nie którzy wpadają w obłed wracając do pkt wyjścia.

Na obecną chwile chce redukować do końca listopada i zacząć wchodzić na ww obniżając tłuszcze, żeby na święta pojeść normalnie ale z głową. Jeżeli jednak efekty nie będą zadowalające do końca pociągne do końca roku a zejście zrobie w styczniu.
Na zejściu po ok miesiącu chce wejśc na masę zmienić środki i ułożyć dobrą miske zrobić tak zwaną masę życia.

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
prowadzilem ostatnio chlopaka, pomagalem mu w redu, ostatnie 6 tyg to byla keto. z dnia na dzien wszedl na 0 kaloryczne na okres 2 tyg. efekt? obwody nie zmienione. tak wiec nie trac czasu i wskakuj od razu na 0 kcal, zadne tam reverse i inne wynalazki

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Jakieś info więcej ? Endo ekto ? wiek ?

Jakie makrosy na keto trzymał ?


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-10-24 15:42:42

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ekto, 25 lat. oj z glowy nie pamietam jakie makro w gramach, ale bialka mial 2.5g/kgmc, 30g ww i reszta kcal fat. byl w okolicach 2400kcal.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja Endo wiec mogłoby byc inaczej ale kcal podobnie

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Siema chłopaki, mam mały problem lub nie, ale od tamtego tygodnia waga wahała się tak 85-86 teraz jest 84,5-85,5, dorzuciłem do wszystkiego clena i od następnego treningu bede robił cardio 25min żółwim tempem potreningowo. Zastanawiam się czy ten zastój to nie przez E2, chcę jutro podskoczyć z rana na badania i wrzucę wam tutaj wyniki, pod ręka mam symex. Ale poczekam jeszcze na waszą opinie.

Kcal TRENing i suplementacja cały czas taka sama :D

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Moze zaczal sie rekomp. Patrz w lustro a nie na wage.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Lecisz na trenie więc badanie E2 jest bez sensu bo na 90 procent nie ma w twoim Łabie metody ktora nie będzie przekłamana.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Przed cyklem miałem <10 E2, od tamtej pory bije propa i trena i nie zbijałem ani razu, czuje się teraz czasami zmęczony mimo wyspania, myslicie że profilaktycznie skoro badania nic nie wykażą mogę zapodać symex ? tylko ile i przez ile ?

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test deka meta hcg a dziecko

Następny temat

12tyg prop+npp ->mostek ->12tyg susta+bold

WHEY premium