SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja redu, tren a + prop + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Na początek dorzucę 2-3x w tyg po 15 min i bede dążył do 4x w tyg 15+min

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
w 15min cardio to nawet proces spalania tk tl sie nie rozpocznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Ja nie wchodze na bieznie. Oszczedzam kolana 15min to troche malo, dojdz do tych 30 chociaz. Obserwuj czy palisz tluszcz czy nie. Bo mozna zglupiec juz od tych nowinek technicznych. Kiedys tylko tak sie palilo fat, teraz w modzie cwiczenia wielostawowe lub HllT. Ja jednak preferuje spokojne leniwe tempo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
SalvatoreLucania
magikcjanin
w 15min cardio to nawet proces spalania tk tl sie nie rozpocznie


Tluszcz palimy cala dobe a nie tylko podczas cardio


chodzilo mi rozp proc lipolizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
Lordwais
Ja nie wchodze na bieznie. Oszczedzam kolana 15min to troche malo, dojdz do tych 30 chociaz. Obserwuj czy palisz tluszcz czy nie. Bo mozna zglupiec juz od tych nowinek technicznych. Kiedys tylko tak sie palilo fat, teraz w modzie cwiczenia wielostawowe lub HllT. Ja jednak preferuje spokojne leniwe tempo.


a wiesz ze sa badania pokazujace ze dlugie cardio obniza poziom testa? ja rozumiem ze w naszym przypadku to malo istotne, no ale mimo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Zacznę od 20-25min 2-3x w tyg i będę obserwował :) Dzięki chłopaki za pomoc, musze w końcu pozbyć się tego smalcu i wejść na porządną masę na której byłem praktycznie raz w życiu ;d

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
SalvatoreLucania
Zgadza sie jesli chodzi o lipolize ale dla kogos kto nigdy nie lecial cardio to ja bym zaczal od 20-25 minut 3x w tygodniu. Musi od czegos zaczac przeciez.


jasne ze tak. jednak 15 a 25 min w przypadku cardio to znaczaca roznica, tak wiec 25min to takie minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
magikcjanin
Lordwais
Ja nie wchodze na bieznie. Oszczedzam kolana 15min to troche malo, dojdz do tych 30 chociaz. Obserwuj czy palisz tluszcz czy nie. Bo mozna zglupiec juz od tych nowinek technicznych. Kiedys tylko tak sie palilo fat, teraz w modzie cwiczenia wielostawowe lub HllT. Ja jednak preferuje spokojne leniwe tempo.


a wiesz ze sa badania pokazujace ze dlugie cardio obniza poziom testa? ja rozumiem ze w naszym przypadku to malo istotne, no ale mimo wszystko


Nie wiedzialem tego. Ale jak napisales... moze nawet na zdrowie mi wychodzi te obnizenie. Czym wiecej wiem tym gorzej sie z tym czuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test deka meta hcg a dziecko

Następny temat

12tyg prop+npp ->mostek ->12tyg susta+bold

WHEY premium