SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thre tren 150 prop 100 clen wino tabsy clen hcg i clomid jak to ruszyc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
WITAM mam w posiadaniu 20ml tre bolovick 150 a avicus lezy juz sporo i czeka podobno dziala :) 30 ml propa malay zastanawiam sie zeby nie dokupic wiecej, winko w tabsach 10mg 100sztuk ,clomid hcg i clenbuterol jak to sprytnie polaczyc :)myslalem o t3 ale znajomi mi odradzili mowiac ze to tylko przed wyjsciem na scene i niebezpieczne ;/ z trenem nie mialem wczesniej doczynienia mam za soba nascie cykli obecnie po przerwie rocznej cwicze 7mc w tym czasie dogryzlem tylko nie cala paczke h-drolu i clenbuterol 2tyg on 2 of i 2 on obecnie zbijam wage z 112 juz do 92-94 zalezy jak sie wysram i ile wody wypije
suplementacja
omega glutamina +bcaa po 5g rano i po treningu
bialko izolat+concentrat 2 razy dziennie czasem 3 jak nie mam twarogu na wieczor ,jakis spalacz czesto
oczywiscie zalanczam ankiete
1.WIEK: 27
2.WAGA:92 (7mc temu 112)
3.WZROST:175
4.WYMIARY:
BICEPS:44 (48-49 bylo przed zbijaniem)
KLATA:120
UDO:70
TALIA:90
5.STAZ NA SILOWNI: od 16 roku zycia z przerwami
6.DIETA staram sie jesc 5 posilko dziennie jak mam czas 6 wegle tylko rano 50-80 g musli jajka i 2x po 50g ryzu + 200 cycka kury wiadomo czasem cos wpadnie do reki jakis turas czy pelnoziarnista buleczzka :(
BIALKO:ok 200-250
WEGLOWDANY: 100-150
TLUSZCZ:nie wiele ograniczam sie do omegi 3 6 9 4g dziennie oleju lnianego 5-10 ml tluszczu z jaj itp
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
zaczynajac od samego winka ,winko tesc, winko tesc clen, tesc winko oxandrolon,boldek winko tesc 12tyg, tesc winko drostanolon i pewnie wiecej poza boldkiem przewarznie krutkie cykle 6-8 tyg.
nie licze jakis ph i samego clenu
8.TRENING: 4-5 razy w tygodniu po treningu 20-30min cardio lub basen czesto sauna
9.CEL CYKLU: zbic utwardzic wyrzezbic
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: nie liczac h drolu z clema 3mc temu ok 14mc
11.POZIOM BF% 15-20 moze wiecej
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): mega tycia szczegulnie uda brzuch i podskurna tkanka tluszczowa wszedzie :/ bardzo szybko nabieram mase nie stety tesz tluszczowa
13.STAN ZDROWIA:dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak po drostanolonie wydawalo mi sie ze zaczelem miec nie wiele wieksze zakola porost normalny
15.WYNIKI SILOWE nie robilem maxow ale z 150 kucam bez problemu klatak 120 norma seria barki 80 bez problemu seria
16.PPM podstawowa przemiana materii: wydaje mi sie ze wolna
klata : 130
martwy ciag : ?
przysiad :150

PYTANIE: jak to skleic ile i co ile albo co zamienic mialem kilku miesieczna przerwe i troszke ostro imprezowalem jadlem itp. i znowu sie bardzo zalalem fetem od 7 mc zjechalem prawie 20 kg nie stety spadek dotyczy tez miesni praca czesto 6-7dni w tyg. i 3-4 posilki z braku czasu ;/
po cyklu mam kreatynowke przedtreningowa i myslalem zeby pociagnac clen jeszcze troszke wiecej w czasie budrzet jest spory z dostepem gorzej zalezy ile zdrowia starczy :D
ps. przepraszam za bledy pewnie ich bedzie pare
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
daj skład tego trenu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
50 enanthate 50 acetate 50 hexahydrobenzylcarbonate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trenu dał bym 3 iniekcje w tygodniu np poniedziałek środa piatek po 0.8 ml wyjdzie ci ok 8 tyg do tego prop 10 tygodni 150 mg co 2 dni,hcg 9 i 10 tydzień 4 razy po 2500 j.m. co 4 dni około,clen możesz dołożyć kiedy chcesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
skrucil bym tren do 6 tyg i tescia do 8 7-8 hcg po wszystkim zagrysc jeszcze clomidem >? wiekszosc zeczy bralem w niskich skutecznych dawkach tzw. hobbystycznych :D i w krutkich cyklach zalezy mi zeby mocno zejsc z %tluszczu zachowujac wage calosciowo ciagnac cleme 2 tyg 2 tyg spalacz mam z efka i yohim i z powrotem cleme co o tym sadzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
to moje pierd=wsze spotkanie z trenem i jestem dosc wrazliwy na ssa klepia mnie :D zaczac clen od o,5ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
sooory tren od o.5 ml !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to zacznij tak,zawsze mozesz podbić,clomid wiadomo obowiązkowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
zdam relacje zaczynam za tydz max 2 :) winko odsprzedam bo i tak mi zawsze stawy mocno ryje i momo animal flexow itp poprawa jest po winku dopiero po 2-3 mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
a co odnosnie jakis oslonek czy czegos na nerki? wodi i tak sporo pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
i czy bedzie mialo to sens pociagnac tak do 8 tyg ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl na prohormonach

Następny temat

przejscie na cypio i winko

WHEY premium