SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi Cykl: BOLD+CYPIO+NPP+PROP+MASTERON+WINO+ECA+CLEN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2379

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

80,5

Wzrost

184

Obwód ramienia

40cm

Obwód klatki

121

Obwód uda

41,5

Obwód talii

76,5 z rana czasem 77

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W:380-440 (stopniowo w gore zeby sie nie zalewać)B 180-240 (zależy od kiedy sie Bold wkręci w tedy podwyższam T: tutaj będzie nisko 60 max (zalezy jak to się potoczy). Dieta wysoko wegle i białko nisko tłuszcz

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop solo, prop wino, prop oxa, prop npp, enan deca meta,

Opisz swój plan treningowy

4-6 dni w tygodniu. Zalezy jak srodki beda sie zmieniać w tedy dobieram odpowiedni program

Cel cyklu

Sucha masa mięsniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Mostek

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

7% moze troszkę niżej

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie. Ale przy masteronie się lekkie placki pojawiły.

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

190 Martwy, Klatka nie wiem, przysiad 140kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
SIema. Chciałbym was prosic o pomoc. Właśnie kończe cykl za jakieś 4 tygodnie
Meta 1-4 30mgED
Prop 1-9 100mg E2D
Masteron 2-8 100-150mg E2D

Stwierdziłem, że teraz chce się odblokować i dopiero za jakiś czas zacząć taką długą bombe. Nie wiem czy to będzie za 2 miesiace 3 czy 4 ale najpoizniej to styczeń, zależy jak badania wyjdą. Narazie na cyklu wszystko ok a więc do rzeczy chodzi mi o taki cykl:

1- 15 Bold 500-600mg E4D
1-12 Cypio 250mg E4D
6-12 NPP 100mg E3D
10-12 HCG 5x1000iu E2D + Clen 2 tygodnie ON 80mcg(max) - bo taka dawka idealnie na mnie działa
12-22 Enan 250mgE4D - jak nie kopnie to dam E3D
14-20 DT Oxa 40mg ED+Kreatyna z rana 5mg i po treningu 5mg)+Meta 20mg ED (DT- dni treningowe)
14-20 DNT Oxa 20mg ED+Kreatyna z rana 5mg i na wieczór 5mg+Meta 10mgED (DNT- dni nie treningowe)
16-20 Glutation 10x600mg E3D
18-20 Meta OFF
20-21 HCG 5x1000iu E2D
21-27 Masteron 100mg E2D
21-27 Efedryna 6 tygodni ON (tutaj kwiestia ustalenia nie sugerujcie sie tym)
21-30 Prop 125mg E2D
25-31 Wino(Depot) 50mg E2D
30-32 HCG 2x5000iu E2D
32-34 Wit E 3x1000iu ED
32-36 Clomid 5x100 plus reszte dni 50mg
34-35 Exe 25mg rozbite na 4x6,25mg - zalezy jak badania pokazą
35-37 Proviron 50mg ED

I teraz chciałem się zapytać jak dawkować efedryne czy można np 2 tygodnie ON przerwa i np za 2 tyg znowu ON. Pierwszy raz bede miec z nia kontakt dlatego chcialem sie zapytać jak najbezpieczniej. HCG myślę, że 6-8 tyg 1000iu e2d starczy. Moj organizm nie potrzebuje ogromnych dawek, mam ch**owe geny ale na małych dawkach i np przejsciach z innego srodka zaczyna na nowo mnie kopac. Teraz po mostku nie czuje tak tego jak przed oblokiem. A cykl mialem taki: Enan 1-18 250mg E4D , Deca 4-16 200mgE4D + meta 1-4 30mg ED . Ogolnie chce zobaczec bolda jak na mnie zadziala mysle ze te 15 tygodni starczy dla niego moge zapodac podwojna dawke np bolda przez 2 tyg zeby szybciej sie wkrecil. Deki nie chce. Niby spoko bo smarowanie ale wole krotką dlatego tam jest . Deka mnie podlewa i to nie wina diety bo wszystko jest trzymane tak jak byc powinno. Ogolnie chce zdobyć sam suchy mięsień tak z 10kg 12kg przez te 7 miesięcy. Nie interesują mnie kwadratowe łapy i bycie zalanym. Jestem cierpliwy dlatego moge czekac na takiego przyrosty. Chcialem sie zapytac czy taki cykl może być czy można coś w nim zmienić. Mostku też nie chce tak samo odbloku chce jechac tak do konca i sie odblokowac znowu na koniec wakacji. Piszę wczesniej ponieważ chce wiedzieć ile co i jak mam kupic i uzbierac i się przygotować.

Proszę o konkret a nie że za krotko Cypio czy coś takiego. Zazwyczaj zastoj pojawia sie w takich tygodniach i dlatego ja chce go zmienic na inny estr chce zobaczec jak moj organizm zareaguje wybieram cykl pod siebie. Kazdy organizm jest inny tak więc czekam na odpowiedzi z niecierpliwoscią :)


Zmieniony przez - Razor13 w dniu 2016-06-23 12:28:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
niestety, ale bez pełnej ankiety działu nie wypada nam doradzać, wklej ankietę i jedziemy

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Przecież to jest pełna ankieta ?. Czego brakuje ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
mrWodoo
niestety, ale bez pełnej ankiety działu nie wypada nam doradzać, wklej ankietę i jedziemy


A co jest na górze? Czytasz tematy czy tylko ładujesz post o ankiecie na pałę?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
pardon, zescrollowałem od razu do treści i tam szukałem ankiety, zapomniałem o tym 'wypełniaczu' przy tworzeniu tematu

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Tak więc panowie na spokojnie. Co myślicie o takim cyklu ?
zwróćcie uwage tez na dni jak są dobrane np cypio schodzi w 12 tyg i jeszcze on tak okolo 2 tyg bedzie w organizmie enan bedzie juz 2 tyg oxa z meta wchodza od 14 tyg to akurat oxa i meta tez okolo 2 tyg sie rozbuja i enan tez sie juz powoli wkreci bo tak zazwyczaj u mnie enan sie wkreca juz nawet w 3 tygodniu go bardzo dobrze czuje. Dlatego przejzyjcie na spokojnie wszystko i wszelkie uwagi walcie. Czekam tez z nie cierpliwoscia na lodziana i arasa i wnc zeby sie wypowiedzieli :)


Zmieniony przez - Razor13 w dniu 2016-06-23 12:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak dla mnie mocno przekombinowane
1-20 bold
1-20 długi test

21-31 npp
21-32 prop
26-33wino

po co te efedryny itp.??
hcg co 5 tyg 5000 2*2500 co 3 dni

20 tyg masa
10 tyg wycinka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej, tylko nie miałem kiedy napisać. Bolda to można nawet cały cykl ciągnąć.
Efkę możesz dorzucić jako wspomagacz przy paleniu fatu. Nie ma co wnikać w cykle na efce.
Bierzesz i już.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
OK. Czyli zrobie tak jak napisal lodzian. A HCG nie moge brac 1000-1500iu E2D ?
Efedryne chcialem na wycinke dodac.No i gdybym ją dał to jak mam ją dawkkować ?. Po prostu chciałem sprobowac jak na niej jest i tyle :).A powiecie mi jak z boldem jest im dluzej sie go bierze tym lepsze efekty ?. Aspiryne i acard powinienem miec pod reka w razie brania bolda ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
A tak na przyszlosc moglbym kiedys robic coś takiego Jade np enan plus oxa np na 12 tygodni i pozniej robie 4 tygodnie mostku i np wchodze na bolda z dlugim testem np cypioi lece tym np 16 tygodni i pozniej odrazu redukcja ?. I czy w tedy powinienem zwiekszyc dawke tescia czy pozostac przy takiej minimalnej i dalej ogien ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
możesz
na redukcji nie sa potrzebne duże dawki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cykl?

Następny temat

Red . T3<>Clen

WHEY premium