SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zmieniać cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie,

1. WIEK: 22 lata
2. WAGA: 87 kg
3. WZROST: 185 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: nie wiem :/
-udo: nie wiem :/
-talia: dużo poszło więc podejrzewam że ok. 85 lub mniej
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 3
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 krótkie (meta i prop) 1 długi głownie test i 2 razy dodatki (meta, winstrol, tren)
8. TRENING: jest
9. CEL CYKLU: nabicie ale nie świniomasa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku.
11. POZIOM BF%: nie wiem :/
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): łudzę się że mezo
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 120
-przysiad: 120

Jestem w 7 tyg cyklu leci test enan, deca i przez pierwsze 5 tyg metka 30 mg.
Na początku leciałem kierując się troche książką Bulla - 1-5 tyg test 400 tygodniowo, deca 300.
W 4 tyg poczułem, że libido kuleje, więc podbiłem test do 800 per week i deca 400 per week. Zachowując proporcje 2:1.
Oczywiście libido wróciło i to konkretnie, no ale zaczęły puchnąć suty więc zarzuciłem tamoxifen (suty ok) libido jeszcze lepsze ale orgazm tragedia.

Teraz mnie wysypało na plerach, i zastanawiam się czy to nie prolaktyna. Dziś rano zrobiłem badania hormony, próby wątrobowe i w ogóle jakiś "PAKIET SIŁACZA"
Oczywiście jak będą wyniki wieczorem to zaktualizuje post.

Generalnie jest to mój pierwszy kontakt z decą i na pewno ostatni. Dopiero na tym poczułem coś takiego jak skutki uboczne na SAA.
Pytanie mam do znawców co robić? Ciągnąć to jeszcze czy może da radę jakoś ten cykl zmodyfikować wyj**ując dece?
Jeżeli prolaktyna wybita w kosmos to dawać bromo podczas cyklu czy wstrzymać się do odbloku?
Alternatywnie jeżeli po cyklu chciałbym pociągnąć na samym teściu trochę to kiedy tu zapodać bromo.

ps. wiem, że ten tamox tak na czuja dałem.

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wnc1964
Poczytaj sobie tu masz na temat estrogenu.

http://kulturystyka.pl/inhibitory-aromatazy-blokery-estrogenu-art-by-infamous/


Poczytaj sobie tu masz na temat prolaktyny.


https://www.sfd.pl/prolaktyna_hiperprolaktynemia_leczenie._-t1087806.html


Jest jeszcze kwestia progesteronu znakomitym dodatkiem na libidobędzie masteron który dodatkowo subtelnie zbija e-2 i działa lekko anabolicznie, dawka standardowa, 100mg eod lub proviron wystrczy 2-3razy 25mg tu jednak masz mniejsze działanie na e-2 i niedziała nic anabolicznie.
powodzenia.




Nie mam dostępu do masteronu. Zaopatrzyłem się jak zasugerowałeś jeszcze w proviron. Więc na ogarnięcie tego mam exe i provi.
Kiedy badania kontrolne mogę zrobić, żeby były wiarygodne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
na zbicie e2 tamoksyfen to strzał w stopę, musisz mieć inhibitor, a nie modulator czyli np exemestane
sam zadecyduj co chcesz zrobić, po badanich - ogarnij exe i pewnie dostinex też będzie potrzebny
jak zbijesz to co powoduje te sajdy to będzie spoko, ale z racji deca dicka etc. to ja bym osobiście dece odpuścił po unormowaniu e2 i prl


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-23 12:28:58

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie ten deca dick mnie najbardziej przybił. Ale już jest ok, hula wariat na wyższym teściu. Tylko orgazm jakiś taki dupny. Z deci chętnie bym zszedł, ale szkoda mi tych 7 tyg. a co więcej na trenie np. nie miałem w ogóle sidów (no może bezsenność ale to nic przy tym) Więc fajnie by było gdyby dało radę to jakoś zmodyfikować. Poczekamy na wyniki.. Co do dostinexu to nie mam skąd ogarnąć dlatego pytam o bromo, tylko chce wiedzieć czy brać teraz czy poczekać do zakończenia cyklu. Pozdro i dzięki


Zmieniony przez - Cezary0Negative w dniu 2016-06-23 12:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
teraz, jak masz prl wywaloną tak, że orgazm tragedia i chcesz mieć dobry to na pewno bromo trzeba to zbić (ja nie rozpiszę, ktoś inny to bromo ci rozpisze pewnie jka będą wyniki labu)

jak ogarniesz prl i e2 i orgazm sie poprawi to leć tyle ile chciałeś skoro to już 7 tydzień


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-23 12:40:43

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wystarczyło zrobić badania i dac cabaser i było by po problemie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszesz w czasie przeszłym co trochę mnie zmartwiło. A teraz jak tak zrobie, to będzie ok ( z tym że bromo) ? Oczywiście jak badania potwierdzą obawy..


Zmieniony przez - Cezary0Negative w dniu 2016-06-23 13:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
oczywiście zrób badania uregulujesz hormony i lecisz dalej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pierwszy raz lodzianin ratujesz. Potem wrzucę wyniki to jak możesz zerknij dla potwierdzenia. A jak to bromo widzisz? Ile tego, jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
będą badania dobierze się dawkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pierwszy wynik E2 ↑ 137,40 pg/ml < 39,80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reszta mam nadzieje, że będzie pod wieczór. Wśród tamtych jest proteinogram a podobno na niego się czeka nieco dłużej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie czuje Propa

Następny temat

Długi Cykl: BOLD+CYPIO+NPP+PROP+MASTERON+WINO+ECA+CLEN

WHEY premium