SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl na prohormonach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
Witam wszystkich,jestem tu nowy,także przepraszam za jakieś nieprawidłowości.Z racji tego ze ciężko u mnie o sprawdzone saa,mam pytanko co prohormonów. A mianowicie mam dostęp do kilku prohormonów w dobrych cenach prosto z usa bo kuzyn jest na jakiej wymianie:D co polecacie na pierwszy kontakt z tymi środkami ogólnie i z tego co podałem(EPI OD CHAPARRAL LABS 120 kap., Primo-Drol Muscle Labs 60 kap.,1-AD Bismark Labs 60 kap.,Oxavar AC Pharma Lab).
Mam trochę fatu...ze względu na dietę to na pewno...teraz trening ma ukierunkowany na masę, lecę tylko na daa activlab od 2tygodni w celu sprawdzenia jak to będzie miało wpływ na mój organizm...Zależy mi żeby uwidocznić to co jest pod fatem i żeby to było w miarę dobre mięcho.Proszę bardzo o konkretne propozycje tak żebym był ja zadowolony i Moja Kobieta rzecz jasna:D I oczywiście kwestia odbloku co do konkretnego zestawu czy wystarczy PCT na sklepowych boosterach czy apteka bedzie konieczna no i kwestia dodatko czyli oslonek na watrobe,zma i TT no i wiadomo bialeczko zwiekszc.Dodam ze cztalem sporo na ten temat jakies tam pojecie mam...ale wole jednak zasiegnac waszej porady.Chce to zrobic z glowa i w miare sensownie.Licze na wasza pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Nie chce sie wtracac, ale na twoim miejscu wzialbym epi/hdrol ewentualnie epidrol (polaczenie epi i hdrol). Skoro teraz masz 95cm w pasie (na sucho) to na metce jak nie dopniesz dobrze miski bedzie tylko gorzej (wiem, ze i na metce i na epi mozna sie masowac i rzezbic, ale mimo wszystko na epi mniejsze prawdopodobienstwo powiekszenia brzuszka =] ) co by nie bylo zycze powodzenia =]

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
1.WIEK:22
2.WAGA:91
3.WZROST:178
4.WYMIARY:
BICEPS:41
KLATA:105
UDO:65
TALIA:90
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat z przerwami,od 4miesiec bez przerwy
6.DIETA
BIALKO: TAK
WEGLOWDANY: TAK
TLUSZCZ: TAK
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ZADNE
8.TRENING: 4DNI W TYGODNIU
9.CEL CYKLU: SUCHA MASA W CELU UWIDOCZNIENIA MIESNIA
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: NIE BZLO CYKLU
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): MIEDZY MEZOMORFIK A ENDOMORFIK
13.STAN ZDROWIA: BARDZO DOBRY
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: NIE MA
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 105
martwy ciag :
przysiad :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
daj propa solo,w tych ph to nie wiadomo co siedzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
o to chodzi ze nie mam konkretnego dojscia i igiel nie chce....myslalem nad epi 4-6tygodni albo epi + 1-AD,...co polecacie z tego co podalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
igły nie takie straszne. ja tam z ph nic bym nie wybrał. dla mnie to syf. a i tak prędzej czy później igla bedzie czekac na Ciebie. na oralach długo nie pojedziesz. tyle ode mnie pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
głównie chodzi mi o to by coś ruszyć bo mam stagnacje wiem że zmiana diety by się dało jakoś to przejść ale nie mam czasu na liczenie co do grama a w pracy mam jedna przerwe a drugą i tak sam sobie robie ale nie o stałych porach i nie zawsze się da...rzadko odpuszczam trening a masa nie chce isc...dlatego pomyślałem o ph,jest sens łączyc 1-ad z epi?dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6982
Daj spokój, wiekszy juz nie bedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
wiem tylko tyle że oxavar jest sprawdzony i klepie bo ten ziomek co mój kuzyn jest na wymianie u niego pare miechów temu brał i był zadowolony tam jest nieoficjalnie 15mg epi i 1,4,6-androstatriene-3,17-dione i 17b-hydroxyandrost-4-ene-3,17-dione prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
ta waga mi odpowiada,ale chciałbym dobic do 95kg i zrobić w miare wyglądająca muskulature chodzi mi o konkretny zarys mięśni dlatego to epi mi po głowie chodzi...może zrobić dłuższy cykl na mniejszych dawkach epi co wy na to??kazda porada czy uwaga jest dla mnie bardzo cenna.dzieki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
najprawdopodobniej to jest to co na popularnym portalu aukcujnym na dniach bede miał fotki tyh ph, daje opis:
Oxavar - cechy charakterystyczne:

Bardziej anaboliczny niż czysty testosteron

Potężny wzrost beztłuszczowej muskulatury

Podwyższa poziom testosteronu, tłumi estrogeny

Sprzyja sprawności seksualnej i wysokiemu libido

Potencjalne wlaściwosci zwalczania ginekomastii

Zmniejszony efekt zaburzenia gospodarki hormonalne
Solidne, bardziej trwale efekty przyrostu suchego mięśnia




Co to jest Oxavar?

Oxavar to najnowszy anabolik, który sprowadza do parteru wszelkie dostępne dotąd pro hormony. Zaprojektowany by powodować potężne przyrosty muskulatury z ograniczeniem skutków ubocznych charakterystycznych dla pro hormonów poprzedniej epoki. Jako jedyny Oxavar wykazuje tak potężne właściwości anaboliczne przy minimalnych właściwościach androgennych. Formuła Oxavar'u charakteryzuje się najniższym, spośród wszystkich dostępnych pro hormonów, wpływem zaburzającym gospodarkę hormonalna. Oxavar to ph, który bardzo wyróżnia się spośród innych anabolików.
Spośród wszystkich dostępnych pro hormonów Oxavar wyróżnia się zdecydowanie najwyższym wskaźnikiem Anaboliczno-Androgennym (A/A). Oznacza to, ze wykazuje potężne wlaściwości anaboliczne przy minimalnym oddziaływaniu androgennym. To cecha, która czyni go bardziej atrakcyjnym anabolizerem niż czysty testosteron. Porównując takie same dawki substancji aktywnej wykazuje on większy potencjał przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnych skutków androgennych. W praktyce oznacza to, że powoduje maksymalna hipertrofie włókien mięśniowych przy minimalnych skutkach ubocznych.

Dodatkowym atutem Oxavar'u jest zmniejszona ingerencja w układ hormonalny. Blokada wytwarzania endogennego testosteronu jest w tym przypadku znacznie mniejsza niż przy stosowaniu innych ph. Substancja czynna tego pro hormonu daje możliwość utrzymania stale wysokiego poziomu LH i testosteronu, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko blokady po cyklu. Nie zaburzanie HPTA (osi podwzgórze-przysadka-gonady) sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu libido i optymalnego samopoczucia w trakcie stosowania. Zmniejszony poziom supresji (blokowania) własnych hormonów ma kluczowe znaczenie dla trwałości uzyskanych efektów. Spadki masy po cyklu wywołane zmianami w naturalnej gospodarce hormonalnej zostały ograniczone do minimum.


Informacja Żywieniowa:

Wielkość porcji: 1 kapsułka

Ilość porcji: 60

Ilość w jednej porcji: 425mg

1,4,6-androstatriene-3,17-dione
2,3a-Epithio-17a-methyletioallo cholan-17b-ol

17b-hydroxyandrost-4-ene-3,17-dione prop

Zmieniony przez - mateo007 w dniu 2013-06-01 21:53:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oblok hcg

Następny temat

thre tren 150 prop 100 clen wino tabsy clen hcg i clomid jak to ruszyc

WHEY premium