SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na prohormonach prosze o pomoc fachowców!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2420
Witam mam zamiar zakupić prohormony Trenadrol albo tren 250 jeden z tych produktów i ciagnąc przez 6 do 8 tyg oczywiscie do tego dieta sylimarol i witaminy potem odblok celem jest pare kilo suchego miesą . oczywiście mam za sobą rózne kuracje z odżywkami i 1 kuracje winstrolem wiedze na temat diety odżywek dopingu posiadam nie jestem ekspertem oczywiscie. C o sądzicie o tym prosze o wypowiedz znaców tematu !!!! pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ankiete wypelnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18 lat i trenadol
daj spokój

wybierz EPI

tutaj masz napisane jak powinien wyglądać
dobrze przeprowadzony cykl na EPI ( 7.post)
https://www.sfd.pl/Prohormony_USA,_które_godne_uwagi_-t421564-s63.html

musisz też wiedzieć że PH to też
są sterydy i mają takie same skutki
uboczne jak SAA a nawet gorsze !!!

proponuje tobie 200 metki wyjdzie dużo taniej niż PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
trenadrol, tren 250 dwa zupełnie inne środki...
nie łap sie za trenadrol, jeżeli nie dorzucisz czegoś androgennego to bedziesz miekka faja...
tren 250 lajtowe, mozna jechac solo, jednak jest on bardziej do łączenia z innymi...

tak jak napisał przedmówca większość tych "ph" to sterydy, ponieważ to substancje odrazu aktywne...
z dzisiaj dostępnych halodrol i estra 4,9 (czyli ten np. tren 250 to są jeszcze ph jeżeli chodzi o definicje...)
epistane tez jest sterydem, tak dla przykładu...
jak masz juz za soba wino, to jakiś tam kontakt z mocniejszym stuffem był, jak sie uparłes na cukierki w ładnym opakowaniu to dobry bedzie p-plex w dawce 30mg ed przez 4, max 5 tygodni... odblok oczywiście apteczny, żadne tribulusy i inne badziewia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jak Ci poszlo na winstrolu ?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2420
Cześć dzięki za wypowiedzi po winstrolu poszło mi moze ze 3 kilo bralem 8 tyg ale dwaki rzędu 40 do 45mg dziennie miałem winstrol dynamic development 10 mg tab.chłopaki u mnie go chwala strasznie. ubiło mnie dobrze siła poszła do dużo do przodu .barki zawsze konczylem hantlami 30 kg wyciskanie to w czasie kuracji to do 37.5 doszedłem zadowolony byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2420
Odnosnie
wypowiedzi "18 lat i trenadol
daj spokój"VinsSFD popieram co mówi ale w ramach ciekawostki powiem ze tam gdzie ja mieszkam niektóre chlopaki z którymi czymam w wieku 18 lat są już po 2 kuracjach anapolonem mówie całkiem poważnie na kuracji robią po 10 do 15 kg Chemical Brothers :):) Macie racje jednak nie kupie prohormonów szkoda zdrowia juz wole za te pieniadze kupic superanabolon spofa orginalny 100% na 6 tyg albo 8 (50mg co 2 dzien) i sie kłóc mniejsza toksycznosc a napewno zadziała na mnie pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozdrawiam twoich kolegów nie bierz z nich przykładu

superka dobry wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4634
VinsSFD w linku który podałeś odnośnie epi są dawki tygodniowe 30/40/50.... chodzi chyba o dzienne tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

---SYNTHOL--- ZDJECIA PO ZASTOSOWANIU OWEGO ŚRODKA

Następny temat

TREN - jak dziala?

WHEY premium