SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl WINO(stanozolol) PROSZE O POMOC !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witam !
Zakupilem stanozolol (facet mowil ze to jest wino tylko ze pod taka nazwa) tab 10mg 100szt chce zaczac swoj pierwszy cykl z tym srodkiem! prosze o porade co i jak !
Mam 20 lat 184 cm waga 96 kg ,cwicze 2 lata ( osiagi 126 kg klata, martwy ciag 180kg, biceps 40,5 cm, klata 125 cm )

prosze o pomoc w ustaleniu jak dawkowac w dni treningowe i nie treningowe( nie chce sobie narobic wiekszych problemow z tym wiec pytam poniewaz na kazdym forum pisza inaczej) moj trening sklada sie z 3 dni treningowych (trening silowy). Teraz co mozecie powiedziec o srodkach ochronnych na watrobe (slyszalem ze dobry jest hepatil - jak go brac ze stanazolem??) aha i jeszcze jedno pytanie czy prawda jest ze strasznie po dupie dostaja stawy ? jak tak to co brac na ich ochrone ?? aha moge jeszcze dodac ze biegam 3 x w tygodniu interwaly ok 4-5 km ( z czasem bede zwiekszal dystans)
Z gory bardzo dziekuje i prosze o konkretne odpowiedzi doswiadczonych forumowiczow! POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
ja nie wiem co wy z ta meta macie ;/ ludzie mi chodzi o to zeby nabrac sily i zeby jak najmniej na masie przyszlo !! chce jeszcze papre kg tluszczyku zgubic ! tomekwwl dzieki za pomoc ! to co napisales dalo mi do myslenia DZIEKI !! No nie wiem ale wydaje mi sie ze na winie wiecej wejdzie w sile niz np na "staku" kreatynowym co nie ?? to jest moj pierwszy cykl i nie chce zaj..biscie przeciazyc organizmu , chodzi mi o zwiekszenie sily i poprawienie wynikow w bieganiu na 1000 m ! DZIEKI jeszcze raz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
mogles sobie kupic mete a nie wino

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
to jest właśnie to gdzieś coś usłyszał zakupił ale co z tym dalej??
Po pierwsze pełna ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
sezon w pelni, pewnie uslyszal na silowni ze ktos o winie mowil to sam kupil, ale teraz jak go brac ile itd to juz wielki problemwino solo to zly pomysl wypelnil ankiete, bedzie latwiej Ci doradzic

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2009-04-22 15:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Tak to jest jak się nie poczyta

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Wypełnij ankiete



Płeć
Wiek
Waga
Wzrost

Obwód klatki
Obwód ramienia
Obwód talii
Obwód uda
Obwód łydki
Staż na siłowni
Ilość spożywanego białka
Ilość spożywanych węglowodanów
Ilość spożywanych tłuszczów
Opis przebytych cykli sterydowych
Trening
Cel cyklu
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu
Poziom BF%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia
Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM podstawowa przemiana materii
Wyciskanie leżąc (MAX)
Martwy ciąg (MAX)
Przysiad (MAX)

bez tego nikt tu ci nie powie

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
I sie zaczyna ;/;/;/ dobrze wiem co to WINO i do czego to sluzy ;/;/ tylko nie wiedzialem ze moze wystapic pod taka nazwa sory nie jestem farmaceuta ani nie siedze w tym ;/ tak mete powiadasz?? hmmm wydaje mi sie ze METKA jest na mase a nie na sile ;/ hmmm i to sa rady "specjalistow" zamiast pomoc ...doradzic to sie nabijaja heh ! Panowie jeszcze raz pisze CZYTALEM na ten temat tylko ze chcial bym uslyszec wasza opinie jak dawkowac jakie srodki ochronne na stawy i watrobe pod moja budowe i moj staz ( co mi po tym ze bede dawkowal jak osoba ktora cwiczy np 5 lat ma juz za soba 2-3 cykle z tego srodka )
Płeć Mężczyzna
Wiek 20
Waga 96kg
Wzrost 184cm
Obwód klatki 125 cm
Obwód ramienia 40,5 cm
Obwód talii 94 cm
Obwód uda 65 cm
Obwód łydki 39,5 cm
Staż na siłowni 2 lata
Ilość spożywanego białka
Ilość spożywanych węglowodanów
Ilość spożywanych tłuszczów
Opis przebytych cykli sterydowych - to moj pierwszy cykl
Trening siłowy 3x w tygodniu oraz trening biegowy (interwaly 4-5 km)
Cel cyklu Zwiekszenie siły
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu
Poziom BF%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) - tycie
Stan zdrowia bardzo dobry
Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia sklonnosc do porostu owlosienia
PPM podstawowa przemiana materii
Wyciskanie leżąc (MAX) 126 kg
Martwy ciąg (MAX) 180 kg
Przysiad (MAX) -
nie wypelnilem ilosci spozywanych tluszczy bialek i weglowodanow poniewaz nie jestem w stanie tego obliczyc na dzien dzisiejszy
To moze teraz bedzie ktos w stanie mi pomoc i odpowiedziec na moje pytania ?? Z GORY DZIEKUJE !! ps. prosze zostawcie sobie te ironiczne komentarze .... nie wszyscy sa tacy doswiadczeni jak wy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Widzisz o to chodzi że to jedzenie jest bardzo ważne Ze stosowaniem wina radził bym-30mg na jeden dzień,czyli d trzy tab. w tym wypadku. Co do wątroby hepatil może być bądż też heparegen.A na stawy proponuje glukozaminę.Takie moje zdanie ale cudów po tym się nie spodziewaj.Pójdzie trochę siły i wszystko.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
I jeść codziennie,niezależnie od dnia treningowego czy też nie.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
tobie jest redukcja potrzebna bo sily i tak masz mało a jestes grubawy.

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Dobrze wybrałes jesli masz skłonnosci do tycia , nie wiem skąd te ciągłe krzyki , ze wino solo to zły pomysł ? Napewno lepszy niz testosteron solo , wszystko zalezy od oczekiwań. Na osłone wątroby hepatil 3 razy dziennie 2 szt , dokładnie jak na ulotce. Cykl nie dłuzszy niz 6 tygodni , zacznij od 20 mg , jak przestanie klepac daj 30 mg i na koniec ostatnie 5 dni zmniejsz dawke o połowe . Jak bedziesz czuł moc cały czas zostan przy 20 mg . na odblok 10szt clomidu codziennie 1 szt .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Undestor plus proviron-1 szy lajtowy cykl na lato

Następny temat

Wysokie ciśnienie

WHEY premium