SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja redu, tren a + prop + t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
A więc dzisiaj 1 dzień vlcd leci jajówa z 6 jaj i 120g pieczarek, jutro jadę rano na badania zrobie tarczycowe i FSH LH Estro prolo teść. także wrzucę co i jak, po obejrzeniu badań i po skonsultowaniu wszystkiego z wami wejdę na cykl :) czyli możliwe że od pon zacznę.

A i jeszcze jedna ważna dla mnie kwestia, jak to jest z prolo ? Musze zaopatrzyć się w coś do zbicia czy test wystarczy ? Bo słyszałem że działa pod tym względem przeciwstawnie do trena.


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-07 08:19:06

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Jeszcze czysto teoretyczne pytanie wiem, że tak można ale chce to usłyszeć od was. Normalnie w jednej strzykawce dwa soki bez problemu ? 2ml to ja będę wbijał tydzień

Poproszę też odp do posta powyżej :)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mastornxl


A i jeszcze jedna ważna dla mnie kwestia, jak to jest z prolo ? Musze zaopatrzyć się w coś do zbicia czy test wystarczy ? Bo słyszałem że działa pod tym względem przeciwstawnie do trena.



Prolaktyna na samy tescie 300 mg/tydz nie powinna skoczyc.Jedynie zaopatrzylbym sie w exe aby miec je pod reka gdyby estro poszlo w gore.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mastornxl
Jeszcze czysto teoretyczne pytanie wiem, że tak można ale chce to usłyszeć od was. Normalnie w jednej strzykawce dwa soki bez problemu ? 2ml to ja będę wbijał tydzień

Poproszę też odp do posta powyżej :)


Bedziesz wbijal propa ktory jest na oleju i wino ktore jest na wodzie- ja jestem przeciwny laczeniu w tym przypadku w jednej strzykawce.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Aleks koleszka będzie bil chyba tren nie wino. W takim wypadku śmiało bij razem. Przy trenie prolka może pójść w górę, zależy czy masz predyspozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Z estro i z prolo nie miałem problemów ale leciał 24 tyg enan 300mg e3d, mam exe i zaopatrzę się w cabaser więc powinno być ok :)
W razie problemów wrzuce badania i podpowiecie co i jak :)
dzięki chłopaki

Tak co do cyklu to tren prop i t3 potem po 10-12 tyg zobacze czy zmieniać trena na mastera plus winko czy zaczynać masę :)


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-07 11:05:12

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
patryk173
Aleks koleszka będzie bil chyba tren nie wino. W takim wypadku śmiało bij razem. Przy trenie prolka może pójść w górę, zależy czy masz predyspozycje



Mastornxl
czyli całość 10 tyg 300mg propa tygodniowo 30mg winka plus t3 60mcg na dzien
Później mógę bezpośrednio z dnia na dzień wejśc na inne środki i na masę ?

Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-05 08:23:35


Ta wypowiedzia sie sugerowalem tylko ta dawka 30 mg wina mi cos nie pasowala

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Aaa no tak zapomniałem że wspominałem o winku

Cykl będzie wyglądał tak
1-20 prop 100mg e2d
1-10 tren 100mg e2d
Novo 60-80mcg ed
Clen dochodzę do dawki 3 tabs więc 120ui 2tyg on 2 tyg off
Po 10 tygodniach na trenie zobaczę jak idzie jakie są efekty
Jeżeli nadal nie dojdę do celu to zmieniam trena na :
10-20 master p 150mg e2d
12-20 winko 30mg ed
Jeżeli jednak będę zadowolony z efektów i przyjdzie czas na masę zmieniam całość na
Deca , Enan , Master e
Bez t3 clena itp.


Już wszystko mam więc kwestia zrobienia badań i w razie wu naprostowania hormonów :)
Dieta leci VLCD dziś pierwszy dzień, klika postów wcześniej jest jadłospis i makrosy
Do tego trening 4x w tyg tak jak rozpisałem ;)


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-09-07 14:26:32

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Powodzenia
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Jutro postaram się wrzucić badania, oraz zdjęcia poglądowe jak obecnie sylwetka wygląda.

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test deka meta hcg a dziecko

Następny temat

12tyg prop+npp ->mostek ->12tyg susta+bold

WHEY premium