SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej u młodzieży - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 268 dni Przeczytanych tematów 42
Cześć z góry chciał bym przeprosić za błędy i brak interpunkcji mam dysortografię. Mam 15 lat i mam typową budowę ciała endomorfika mierzę 185 cm wzrostu i mam wagę 110 kg dziennie mniej więcej jem 150-200 g białka węglowodanów 100g-110g i chciał bym coś ze sobą zacząć mo moją sylwetka mi się nie podoba a nie wiem od czego zacząć i myślę że tutejsze społeczność jest na tyle okej że mogę coś mądrego wynieść na start .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cześć . Na pewno musisz zacząć od wprowadzenia diety , w Twoim przypadku napewno redukcyjnej , a żeby to zrobić musisz wyliczyć sobie odpowiednią kalorykę i dobrać odpowiednie dla ciebie makroskładniki. Następnym krokiem będzie wprowadzenie aktywności fizycznej , takiej na które możesz sobie pozwolić. I to w połączeniu ze sobą pozwoli Ci gubić zbędne kilogramy , natomiast jeżeli będziesz chciał zbudować mięśnie , będziesz musiał wprowadzić trening siłowy ale to pewnie wiesz:) Polecam to przeczytaj :)
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33113 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
W twoim przypadku w zupełności wystarczy jak wyeliminujesz z diety większosc syfiastego jedzenia a skupisz sie na wartosciowych produktach ( poczytaj google odnosnie 10 zasad zdrowego zywienia ) wprowadzisz aktywnosc ( rower , spacery lub jakis siłowy w domu ) i bedzie juz duzy sukces jak wytrwasz i bedziesz działał . Wyżej dostałeś link do innych rozwiazan które też możesz wprowadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Po tym co napisałeś niestety za wiele nie można wywnioskować, chociaż twój wzrost i twoją wagę to można z dość dużym prawdopodobieństwem, że się odpowiednio trafi w cel zasugerować że powinieneś zacząć od redukcji masy ciała, ponieważ wątpię żeby przy takim odżywianiu które nakreśliłeś można było mówić o 110 kg na niskim poziomie tłuszczu. Na początek wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, proponuje zacząć od diety zbilansowanej, czyli przyjąć 2 g białka na kilogram masy ciała, 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała a reszta kalorii z węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
W Twoim wieku wszystko będzie śmigać jak trzeba jak zadbasz o odpowiednią dietę, trening oraz regenerację, w tym wieku naparwdę można zacząć budować fajną sylwetkę i za dwa lata fajnie już wyglądać

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przede wszystkim warto zmienić swój styl życia. Wprowadzić jakąkolwiek aktywność fizyczną, która będzie Tobie sprawiała przyjemność. Jesteś jeszcze młody, więc warto próbować różnych, aby znaleźć tę, która będzie Twoją pasją. Być może sporty walki, zespołowe, czy trening siłowy, ale w tym wieku pod okiem trenera, abyś jak najszybciej nauczył się prawidłowej techniki ćwiczeń i uniknął błędów. Pod kątem wpływu na sylwetkę trening siłowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Do tego zmiana nawyków żywieniowych.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka - porady

Następny temat

Koktajle w diecie - warto dodać?

WHEY premium