SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajle w diecie - warto dodać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 198
Witam mam 185cm i 80kg. Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Trenuje ponad rok ale mam problem z utrzymaniem diety. Czy rano zamiast posiłku mogę zrobić jakiegoś szejka? Trening zaczynam o 6 rano. Czy przed treningiem coś jeść np. Banan? O tym szejku myślę po siłowni. Na specyfikę pracy zależy mi na prostej diecie którą mogę w miarę szybko przygotować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cześć. Oczywiście najlepszą opcją byłoby zjeść zbilansowany posiłek przed treningiem , zawierający wszystkie makroskładniki , natomiast jeżeli faktycznie masz mało czasu w ciągu dnia i masz możliwość pójścia na trening tylko na czczo to ważnym jest żebyś zjadł kolację z duża ilościa węglowodanów. Po treningu natomiast śmiało możesz wypić shake składający sie np. z odzywki białkowej , platkow ryzowych / owsianych / i dodatkowo jakichs owoców. Wszystko blendujesz i pijesz i masz pełnowartosciowy posiłek. Uważam , że w tych czasach bardzo łatwo jest utrzymać diętę , wystarczy chcieć , jest mnostwo roznych przepisów na szybkie i smaczne posiłki, jest tez duza roznorodnosc produktów , czego kiedyś na taką skale nie było. Pomoże ci w tym na pewno ten dział: https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Oczywiście ze mozesz , zbilansowane koktajle na masie często ratują sytuacje bo są łatwe do spozycia i można nimi fajnie podbijać bilans kaloryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
Raz że mądrze skompowane szejki są mega pomocne przy braku czasu to w pewnym momencie przy dużej ilości kalorii też bardzo ułatwiają życie. Trochę kombinowania i można naprawdę fajne palnowartosxiowe posiłki tworzyć. Płatki owsiane, owoce wpc i w zależności od zapotrzebowania i makro dobierasz gramatury pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Możesz jeść wszystko i w każdej formie jeżeli tylko wprowadzisz to do bilansu i będzie to się pokrywało z założeniami twojej diety. Dzisiejsze czasy zmuszają większych ludzi dbających o sylwetkę i pilnujących posiłków i ich jakości do tego aby posiłki które przygotowują zajmowały mało czasu zarówno w przygotowaniu jak i w jedzeniu, dlatego bardzo dużo kulturystów posiłkuje się szejkami które mogą wypić w drodze między treningiem a pracą czy między domem a siłownią. Kolejnym plusem takiego szejka jest to że w łatwej formie można tam przemycić sporą ilość kalorii, co jest szczególnie korzystne dla osób które mają problemy z przejedzeniem swojej puli kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 198
Dzięki panowie za wszystkie podpowiedzi układam powoli dietę pod siebie. Proszę jeszcze o radę jakiego shake mogę zrobić jako ostatni posiłek (na noc) białko, jogurt naturalny, łyżka kakao, garść orzechów włoskich będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Tak jak ci napisał djdodo jak się zgadza wedle założeń macro to tak zrób twojemu ciału nie zależy za bardzo a kaloria to kaloria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
p1nky
Dzięki panowie za wszystkie podpowiedzi układam powoli dietę pod siebie. Proszę jeszcze o radę jakiego shake mogę zrobić jako ostatni posiłek (na noc) białko, jogurt naturalny, łyżka kakao, garść orzechów włoskich będzie ok?



taki aby się w bilans dzienny wpisywał, i to co lubisz można dodać cynamonu, nasiona, jakieś, zamiast białka można np serek wiejski zblendować, owoców dodać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
W kuchni nie ma ograniczeń a w koktajl możesz upchać dosłownie wszystko więc rób taki shake jaki ci pasuje , wazne aby był zbilansowany i wpasował się w twoje potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie ma znaczenia w jakiej formie będziesz spożywał posiłek. Jak najbardziej może to być koktajl, jeżeli masz na niego ochotę, lub też ułatwi on w jakimś stopniu Tobie trzymanie się założeń żywieniowych. Sugeruję jednak przeanalizować całą Twoją dietę, a nie tylko dodatek koktajli i banana. Przed treningiem około 2 godziny warto zjeść pełnowartościowy posiłek, a nie owoc. Owoce mogą być ewentualnie elementem posiłków. Polecam dodać do koktajli odżywkę białkową, aby ułatwić sobie kompozycję ich składu i poprawić smak.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein_Premium-opis42386.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68490
Byle nie z kiełbasy albo schabowego :) . Najlepiej żeby koktajl na noc był pełnowartościowy B i T i W i lekkostrawny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej u młodzieży - porady

Następny temat

Wybór celu treningowego

WHEY premium