SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 85
Mam 34 lata schudlem z 28% do 23% troche nabrałem mięśni. Mój staż to 6 msc, 8 lat temu mialem ciurkiem ok 1 roku i potem dluga przerwa, nabrałem sporo tkanki tłuszczowej i od 6 msc regularnie chodze 4 razy w msc na silownie, ponizej zamieszczam moją sylwetkę i pytanie co robic czy redukowac dalej z 23 ponizej 20 a potem masa czy jechac na 0 jak uwazacie. Moj cel to fajna sylwetka plażowa coś jak to ( zalaczam 2 foty cel + to co jest obecnie).
Obecnie stosuje diete 2600kcal, wyliczylem moje 0 na poziomie 3050kcal.
Dieta bilansowana: Białko ok 190-200gram, Tłuszcze ok 90gram Wegle ok 220 gram

Waga: 99KG
wzrost 184cm
w pasie 98cm
silownia 4 razy w tygodniu ( klata,biceps,triceps,plecy,nogi, barki) + aeroby ok 100-150kcal po kazdym triningu i raz same aeroby ok 300kcal.

Suplementacja:
Białko, kreatyna mialem narazie 1 cykl zeby szybko wrocila sila co kiedys była i szybko wrociło to co było 8 lat temu,
na odchudzanie tylko w dni treningowe biore LIPODRENE Z PSEUDOEFKA bo daje mi fajnego kopa na treningu + na aerobach mega sile.
Oprocz tego isotonic w proszku na treningi oraz cytruline przed treningiem.

Z tego co zauwazyłem:
Mam jeszcze oponke na dole brzucha plus klatka jest zalana tluszczem jak widac na zdjeciu, brakuje fajnego odseperowania jak na pokazowym.












Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-07 01:11:10

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-07 01:13:33

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-07 01:16:17

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-07 01:18:06

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-07 01:19:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Zdecydowanie redukcja dalsza , masa na tym poziomie nie ma wiekszego sensu i lepiej zrobic dobry fundament obnizajac BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106173
Skoro Twoim celem jest fajna plażowa sylwetka to dalej redukuj tak żeby minimum jakiś zarys mięśni brzucha był.

Kalorii już niemasz za dużo więc dalszy deficyt bym generował w stopniowym dokładaniu aerobów i obserwował wygląd i pomiary ciała.

A do zdjęcia powyżej to daleka droga albo nawet bardzo daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To błąd w pisaniu, Czy napisałeś to całkowicie świadomie że chodzisz na siłownię cztery razy w miesiącu? Przychodząc cztery razy w miesiącu na siłownię nie spodziewaj się że osiągniesz jakikolwiek efekt sylwetkowy, ponieważ to jest zbyt mało bodźca dla mięśni żeby miały się rozwijać. Co do celu jakie masz obrać to zdecydowanie jeszcze trzeba tutaj redukować tkankę tłuszczową, nie masz zbyt dużo mięśni i niestety ale musisz najpierw się pozbyć tej tkanki tłuszczowej i dopiero pomyśleć o budowaniu masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdecydowanie warto zredukować poziom tkanki tłuszczowej nisko i dopiero wtedy budować lepszej jakości mięśnie. Masz około 20-23 procent tkanki tłuszczowej, więc trochę nie brakuje do sylwetki na zdjęciu, a dość dużo. Warto zjeść do 12-13 procent. Osoba na zdjęciu może mieć nawet troszkę mniej, a może około 12.

Sugeruję wrzucić do sprawdzenia kilka przykładowych dni Twojej diety i plan treningowy. Niepokojące są te treningi cztery razy w miesiącu.

Myślę, że jak na tę chwilę żadne mocne spalacze tkanki tłuszczowej nie są Tobie potrzebne.


Zmieniony przez - domer w dniu 2023-08-09 08:09:48

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 85
Ok dzieki to jade z redukcja do przynajmnije 14% i potem lekka masa z 200 kcal ponad zero. Najdziwniejsze to ze od ok miesiaca waga mi stoi w miejscu, a wydaje mi sie ze troche cos sie sylwetka zmienia moze ocencie nowe foto ok 1.5 msc roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 85
Silownia jest 4-5 razy w tygodniu tam sie wkradł błąd :) Diete staram sie trzymac. A waga stoi juz od miesiaca 98.5KG Cwicze głownie siłowo, poczatkowo mialem lekkie spadki 10-12% a teraz nawet siła odbila sie ijest progres ok 10% ciekawe.






Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-21 09:50:07

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-21 09:52:26

Zmieniony przez - gucio8903 w dniu 2023-08-21 09:54:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Skoro waga stoi to utnij 100 kcal bo masz 2600 więc jest z czego ucinac przy zerze 3000 , ewentualnie mozesz dodać jakiś trening aby pogłębić deficyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
j/w
ucinalbym z fatu, nie odczujesz tak po objetosci posilkow, a masz jeszcze sporo w diecie tluszczy wiec jest czego sie pozbyc.
ogolnie Twoj cel jest optymalny, jednak nie masz az tak duzo masy miensiowej by po redukcji sylwetka tak wygladala jak na proponownaym foto. Jednak wszystko przed Toba:) po redukcji zawsze mozna zabrac sie z budowanie masy :)
nie napisales tez ile krecisz tych aerobow. Musisz pamietac tez ze wykonywnaie ich po silownie nie jest rowniez rozwiazaniem optymalnym. jak jest mozliwosc wrato je rozdzielic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajle w diecie - warto dodać?

Następny temat

Mam 15 lat i sylwetkę endomorficzną i chcę coś ze sobą zmienić

WHEY premium