SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ekstensywne możesz zrobić. Jednak typowego HIIT nie zrobisz na żadnym sprzęcie. Również robię wieczorami. Akurat na tartanie, ale jak mi się nie chce to nie ma problemu żeby zrobić sprinty gdzieś na chodniku, czy drodze rowerowej. Większość jest oświetlona.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
no jak mieszkasz w mieście to się zgodze ja na wiosce nie mam tak dobrze :D wiosną oczywiście biegam na dworze ale niestety teraz to nie da rady chyba że podówrko całe oświetle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
W takim razie coś w rodzaju tabaty. Można zrobić nawet w domu. Np tabata squats.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
i mam robić szybkie przysiady a aeroby jakieś przy tym robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
na start starczy robić 8 seri po 20sek siady 10 przerwa 4x w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wystarczy. Jak nie masz doświadczenia w tego typu wysiłku, to na pewno odczujesz w nogach. 2, max 3 razy w tygodniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
i tylko tyle żadnych aerobów inetrwałów itp tylko te siady? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie siady, tylko tabata. Czytałeś dokładnie na czym ona polega? Po dobrze wykonanej powinieneś paść na ziemię ze zmęczenia i mieć odruchy wymiotne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
czytałem tylko ja zrozumiałem że same siady a to chodzi o ten cały trening czyli skłony wykroki itp :D dobrze mówię ? i i tak 8 serii tego samego od początku do końca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę jeść mięsa

Następny temat

Odbudowa metabolizmu

WHEY premium